Apie studiją


“Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.”


Studija OM

Apie mus


Esame įsikūrę visai šalia miesto centro, jaukiose ir su meile įrengtose patalpose. Mūsų studijos erdvė primena ne treniruočių salę, o alsuoja „Tūkstančio ir vienos nakties“ atmosfera: grindis siekiančios užuolaidos, žibintų ir žvakių šviesos, eterinių aliejų kvapas, jaukios užsiėmimų ir poilsio erdvės, puoštos pagalvėlėmis, kilimais ir kitais rytietiškais elementais, nuneš Jus į tolimus kraštus ir padės visas neigiamas emocijas palikti už studijos durų.

Tokia ir buvo mūsų idėja – sukurti erdvę, kurioje žmogus pamirštų, kur esąs. Dažnai vykstame į svečias šalis, kad pakeistume aplinką, kad ištrūktume iš kasdienybės, o norėjosi pasiūlyti erdvę, į kurią įžengę ir atsidurtumėte kažkur svetur, ne čia, kad lengviau atsiribotumėte nuo to, kas įprasta, kad pravėrę studijos duris paliktumėte skubantį miestą sau už nugaros, kad įeitumėte į kitą būseną, lengviau būtų klausytis patiems savęs.

Šiuo metu studijoje vyksta Mai Ram jogos, Kalanetikos, Pilates, PortDeBras, Aštanga jogos, Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai, Maudynės gonge.

Taip pat nuolat rengiame sąmoningumą skatinančius seminarus, užsiėmimus bei paskaitas, kviečiamės į studiją įdomių, talentingų ir kūrybingų svečių.

Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.

Siekiame jaukaus bendravimo, tad laukiame jūsų atsiliepimų apie įspūdžius studijoje, pasiūlymų, kad studijoje būtų dar maloniau būti.

TreneriaiGabija Petronytė


Studijos įkūrėja, Mai Ram jogos trenerė


Gabija – studijos OM įkūrėja ir įkvėpėja bei Mai Ram jogos trenerė.

Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė į Mai Ram jogos trenerės kvalifikacijos įgijimą. 2014 m. ji baigė „Mai Ram Yoga Basic“ kursus, o 2015 m. buvo inicijuota į meditacines „Mai Ram Yoga Kriya“ praktikas. Be to, lygia greta Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „aš“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto ir vidinio pasaulio kūrėjai.

Rasida Matuizienė


PortDeBras, Body Balance, pilates ir kalanetikos trenerė


Rasida sakosi aktyviai sportuojanti nuo 20-ies metų. Nuo tada šokiai, aerobika, bėgimas, vaikščiojimas, važinėjimas dviračiu ir panašios veiklos – josios kasdienybė.

Visgi aktyvios veiklos kažkur „šone“ Rasidai nepakako. Prieš penkerius metus ji nusprendė radikaliai pakeisti savo profesiją ir pasukti kitu, sporto trenerės keliu. Viskas prasidėjo nuo įstojimo į Lietuvos Edukologijos Universitetą ir tęsiasi iki šiol – Rasida aktyviai kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose bei mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

„Visada svajojau apie darbą, kurį dirbčiau su didele meile. Šiuo metu daugiausiai džiaugsmo kūnui ir sielai teikia PortDeBras, pilates bei kalanetikos treniruočių vedimas, o joga ir cigun praktika užsiimu kol kas tik savo malonumui“, - sako Rasida.

Rasida save apibūdina kaip labai smalsią asmenybę, nuolat kuo nors besidominčią, kur nors dalyvaujančią.  „Nepaliaujamai tobulinu save įvairiose sporto ir dvasinio tobulėjimo festivaliuose bei stovyklose, tokiuose kaip „Fitness factory“, „Nike“, „Masters of Calm“, „Varom“, „Mandala“, „Rimini“, „Sporto festivalis“ Litexpo ir pan.“, - sako ji.

Be to, laisvalaikiu Rasida organizuoja renginius bei šventes, praktikuoja sąmoningą kvėpavimą, domisi psichologija, joga, šokio terapija, sveika gyvensena bei mityba, vegetarizmu.

Ligita Ilgutytė


Sąmoningo kvėpavimo mokytoja


Ligita save įvardija kaip kvėpavimo terapijos, sąmoningo kvėpavimo, dvasinio kvėpavimo praktikę. Ji – Dalios Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos mokyklos sertifikuota mokinė. Taip pat mokosi kvėpavimo metų programoje pas kvėpavimo mokytoją, vainikuojamą sąmoningo kvėpavimo guru, Dan Brule (JAV).

Ligita prisipažįsta, kad josios pomėgis visada buvo žmonės ir jų stebėjimas, tyrinėjimas. „Pasaulis pro kiekvieno žmogaus akis vis kitoks. Tai nuostabu, – šypsosi Ligita. – Taip besidomėdama žmogumi įstojau į medicinos studijas, kur gaunu įvairiapusiškų žinių apie žmogaus fiziologiją bei psichologiją.  Dabar mano aistra yra sąmoningas kvėpavimas. Pajutusi didelę šios praktikos teikiamą naudą panorau dalintis ja su kitais. Taip pat domiuosi įvairiomis psichoterapijos rūšimis, meditacijomis, bhakti joga, mėgstu šokį, bendravimą, dalinimąsi, o kartais tiesiog padūkusį pasibuvimą su vaikais. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas, leisdamas pajausti sau vaikiško entuziazmo blyksnį, praturtėja akimirksniu.“

Mūsų mokytojos gyvenime labai svarbi savanorystė. Ji teigia svanoriavusi padėdama neįgaliesiems,  „Jaunimo linijoje“, „Masters of Calm“ festivalyje. Anot jos, kiekviena patirtis labai gyva, skirtinga, tačiau vienas dalykas čia yra bendras – jausti kitą, būti su kitu, kurti čia ir dabar, kurti per santykį, per ryšį, per vaizduotę. Tad ir savo vedamuose sąmoningo kvėpavimo užsiėmimuose Ligita stengiasi kūrybiškai dalintis patirtimi, įžvalgomis bei kvėpavimo mokymuose įgytomis žiniomis.

Raimondas Binkauskas


Garso jogos ir gongo meistras


Raimondas – gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 12 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas. Dar paauglystėje Raimondas pastebėjo, kaip balsu gali keisti savo fizinę, emocinę, dvasinę būseną. Tai tapo jam pagrindu atrasti Natūraliosios Spontaninės Savireguliacijos metodą.

Raimondas yra keleto mokomųjų ir praktinių Garso Terapijos programų autorius, skaitęs pranešimus Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Lietuvos sporto universitete, Transpersonalinės Psichologijos konferencijose Lietuvoje ir už jos ribų bei įvairiose socialinėse įstaigose, koncertavęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir kituose muzikos projektuose.

Raimondas sakosi mokęsis su pasaulyje geriausiais meistrais Laima Light, Don Conreaux, Michael Ormiston, Toby Jacobs ir kt.

Minvydas Blinkevičius


Sąmoningo kvėpavimo, meditacijos mokytojas


Ankstyvoje vaikystėje, kelių metų bėgyje praradęs senelį, dėdę ir tėvą, pradejo ieškoti atsakymų į klausimus: Kokia gyvenimo prasmė? Kas slypi anapus? Kaip išsivaduoti iš kentėjimo?

Būdamas 19-os, po perskaitytos knygos “Šios akimirkos jėga”, prisiminė praeitas patirtis ir akimirksniu atsisakė mėsos bei alkoholio. Tuomet į gyvenimą atėjo Sąmoningas kvėpavimas. Paskui sekė Šamaniškos ceremonijos ir 10 dienų meditacijos stovyklos Vipassana.

Vis labiau grįžtant prisiminimams, augo noras dalintis patirtimis dvasios link. Vis labiau aiškėjant paskirčiai, perskaityta šimtai knygų ir aplankyta dešimtys seminarų bei praktikų. Tačiau niekas nedavė tiek kiek davė tūkstančiai valandų Vipassana meditacijos stovyklose, vienuolynuose ir skirtingose pasaulio šalyse.

Minvydas tiki reinkarnacija ir tiki, jog mes esame gyvenę visose pasaulio šalyse ir palikę ten savo atmintį. Tuo tikslu, kelerius metus praleido keliaudamas bei dirbdamas Anglijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje ir Graikijoje. Pastaruosius metus Minvydas praleido keliaudamas po JAV, Tailandą, Balį ir Malaiziją.

Stebint žmones, vandenyno bangas bei neaprėpiamus kalnus gali gauti visus atsakymus į tavo klausimus, įsitikinęs Minvydas.

Gyvenimo prasmė - balansas. Tarp dvasios ir materijos. Kvėpavimas, joga, bėgiojimas, šaltas dušas ir meditacija - kiekvieno ryto ritualas. Norint jaustis švariam bei energingam kasdien reikia plauti ne tik kūną bet ir protą.