Atrask SAVE Balyje

GONGAI – garsai nešantys šviesą su Raimondu Binkausku
2020-03-21
Sveikatingumo, atsipalaidavimo ir meditacijos užsiėmimai senjorams ir neįgaliesiems
2020-01-29

Bali, 2020 m. lapkričio 16-26 d.

Kviečiame Jus į išskirtinę, patyriminę kelionę į Balį!

Kelionės metu sujungsime kūną ir sielą su nuostabia Balio gamta…
Bei megausimės kvapą gniaužiančiais vaizdais, nenupasakojamais įspudžiais ir potyriais Balio saloje!

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena – Atskrydimas į Denpasar, iš oro uosto keliaujame tiesiai i miesteli Uluwatu. Įsikurimas, susipažinimo ratas bei bendra vakarienė, kurios metu ragausime tradicinius balietiškus patiekalus ir mėgausimės laiku, kuomet niekur nereikia skubėti ir galima tiesiog pabūti čia ir dabar…

2 diena – Rytinė meditacija, joga bei balietiški pusryčiai viešbutyje, laikas SAU prie baseino. Vakare vyksime stebėti saulėlydžio.

3 diena – Rytinė meditacija bei pusryčiai viešbutyje. Iš karto po pusryčių važiuojame į nuostabaus grožio Uluwatu temple, po jos, vyksime pasimėgauti bangomis bei auksiniu smėliu Thomas paplūdymyje. Vakare persikeliame į Ubud miestelį. Ten einame vakarieniauti, na o po vakarienės paskaita apie Bali, Balietiškas tradicijas ir papročius.

4 diena – Rytinė meditacija, pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių važiuojame į vietinį Sukawati turgu, kuriame lavinsime savo derybinius įgūdžius. Pietūs mieste – gatvės maistas. Vėliau važiuojame į Genta agrotourism pasimėgauti stebuklinga arbata bei jogos sesija. Grįžę į viešbutį mėgaujamės vietos vaisiais, norint galime keliauti į Ubud miestelio centrą, pasižiūrėti naktinio Balinėtojų gyvenimo.

5 diena – Anksti keliamės ir pusryčiaujame viešbutyje, vietoj rytinės jogos gaminame offering’us – trumpa istorijos paskaitėlė ir pamoka apie juos bei kam jie daromi. Pasigaminę offering’us keliaujame prie krioklių. Diena prie krioklių. (Diena su gidu)

6 diena – Rytinė meditacija, joga bei pusryčiai viešbutyje. Vėliau nusimato laisvas pusdienis, tai laikas SAU, jo metu bus galima likti viešbutyje ir mėgautis poilsiu prie baseino, užsisakyti masažus vietiniame SPA centre ar nuvykti kur netoli viešbučio paturistauti individualiai. Vėliau visos kartu keliaujame į Ubud Art Market, taip pat pakeliui užsuksime į Monkey Forest. Vakare laukia suplanuotas eterinių aliejų vakaras.

7 diena – Rytinė meditacija, joga ir pusryčiai viešbutyje, kelionė į šventyklas, aplankysime vietines džiungles, numatytos maudynės Hot spring waters, tai naturalūs džiunglių vandenys. (Diena su gidu)

8  diena – Rytinės praktikos bei pusryčiai viešbutyje, kelionė į Amed miestelį. Pakeliui aplankysime Chocolate fabric, sustojame Black sand ir Virgin paplūdimiuose, pietūs ant jūros kranto. Atvykstame į Amed miestelį, kuriame laisvas laikas bei galimybė padaryti keletą Palm reading (gyvenimo skaitymas iš delnų – sena baliečių tradicija) sesijų. (Diena su gidu)

9 diena – Atsikeliame Amed miestelyje, rytinė jogos arba kvėpavimo sesija ant jūros kranto. Laisvas laikas papludimyje, galimybė pasnorklinti. Vakarop kelinė į Sunset point palydėti saulės.

10 diena – Atsikeliame ryte, meditacija bei pusryčiai viešbutyje. Keliaujame link Water palace, pakeliui aplankome lankomas bei slaptas turistines vietas. Grįžtame į Ubud miestelį. (Diena su gidu)

11 diena – Rytinė joga meditacija bei pusryčiai viešbutyje. Tai paskutinė, oficiali stovyklos diena, norinčios galės aplankyti miestelio Ubud centrą, užsisakyti masažą ar kitaip skirti laiką SAU. Vakare numatytas pokalbių ratas, tai stovyklos apibendrinimas, išgyventų pojūčių pasidalinimas bei bendra vakarienė.

12 diena – kelionė į oro uostą, vykimas namo.

 

SVARBU! Organizatoriai pasilieka teisę keisti kelionės programą priklausomai nuo aplinkybių.

 

Numatoma nedidelė iki 12 asmenų grupė, daug patyriminių praktikų bei įspudžių!

 

KAINA:

 • 1200 EUR/asm.
 • 2300 EUR perkant kelionę dviese
  *Registracijai patvirtinti būtinas avansas – 400 EUR/asm.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas Balio saloje visos kelionės metu
 • Pusryčiai
 • Pirmosios ir paskutinės dienos bendros vakarienės
 • Dalomoji metodologinė medžiaga
 • Gido paslaugos
 • Praktikos ir paskaitos (joga, kvėpavimo sesijos, meditacijos, nirvana fitness užsiėmimai)

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai į Balį ir atgal
 • Kelionės draudimas (neprivaloma, bet rekomenduotina)
 • Asmeninės išlaidos (pietūs bei vakarienės restoranuose, išvykų metu, hilerių, masažuotojų sesijos)

 

DAUGIAU INFORMACIJOS:
FB –> Gabija Petronytė
FB –> Lina Pačešiūnaitė

 

– – MOKYTOJOS / ORGANIZATORĖS – – 

 

Gabija Petronytė – „Studija Om“ įkurėja, Hatha jogos, sąmoningo kvėpavimo bei Nirvana Fitness mokytoja ir nuolatos veikiantis varikliukas, ne tik pats judantis pirmyn, bet ir kitus su savim išjudinanti!

Gabija intensyviai domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančiomis kvėpavimo ir garso terapijomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto ir vidinio pasaulio kūrėjai.

 

 

 

 

 

Lina Pačešiūnaitė – balietiškų prekių parduotuvėlės Vilniuje “Cantika” įkūrėja, įsimylėjusi Balio salos tradicijas.

Balis, tai rojus žemėje. Daug metų svajojau aplankyti šią salą, kol vieną dieną atskridau ir, regis, pasilikau čia visam laikui. Net būnant savo pirmuose namuose Vilniuje, Balio sala visada kartu su manimi. Jei keliaujate į Balio salą atvira širdimi – sala parodo jums, kaip sustoti kasdieniniuose darbuose, kaip išmokti iš naujo mėgautis kiekviena akimirka. Kaip iš naujo pajausti, užuosti, ragauti ir kiekviename žingsnyje prisiminti, koks nuostabus yra mūsų gyvenimas.

Balio salą atradau prieš du metus. Pirmo vizito metu norėjau kuo daugiau pamatyti, apvažiuoti visą salą. Tačiau vieną dieną sustojau. Apsigyvenau vietinių gyventojų kaime ir čia pasilikau. Šią vietą aš vadinu savo namais. Čia nėra turistų, tik baliečiai ir jų nuostabus kiekvienos dienos gyvenimas. Esu be galo dėkinga už galimybę prisijaukinti jų tradicijas, tapti jų šeimos dalimi. Šiandien aš gyvenu tarp Lietuvos ir Balio salos. Vilniuje įkūriau parduotuvėlę “Cantika”, kurioje gyvena įvairios smulkmenos iš Balio salos. Taip pat planuoju individualias keliones žmonėms, dalinuosi patarimais ir organizuoju grupines keliones į rojų žemėje, kurių metu supažindinu su vietinėmis tradicijomis, vietinių gyventoju dėka atrastomis vietovėmis. Noriu pasidalinti tuo, ką atradau ir kas iš tikrųjų pakeitė mano gyvenimą.“ – savo patirtinims dalinasi Lina <3

 

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika