Atrask SAVE Balyje

Rebefingo sesija su Giedre [Džiotė]
2016-11-14

Balis, 2023 m. spalio 14-24 d.

Kviečiame Jus į išskirtinę, patyriminę kelionę į Balį!

Kelionės metu sujungsime kūną ir sielą su nuostabia Balio gamta…
Bei megausimės kvapą gniaužiančiais vaizdais, nenupasakojamais įspudžiais ir potyriais Balio saloje!

 

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena (spalio 15d.) – Visi susitinkame 9:00 val. ryte, pasilabinsime bei pasidalinsime pirmaisiais įspudžiais. Šią dieną siūlome išbandyti tradicinius balietiškus masažus, visiems norintiems atsiųsime procedūrų sąrašą bei rezrvuosime vietas (procedūros už papildomą mokestį). Norintys galės papietauti netoliese esančiame restoranėlyje. Bendras susitikimas vakarienės metu, po kurios visų laukia Linos prezentacija „Balio salos tradicijos ir ritualai“.

2 diena (spalio 16d.) – Keliausime į vandens apsivalymo ceremoniją. Ryte susipažinsime su šios išvykos detalėmis, ką ten veiksime bei koks šio ritualo/ceremonijos tikslas. Po vandens apsivalymo ceremonijos vyksime į vietinės kavos ir arbatos degustaciją. Ten pamatysime bei susipažinsime su vietiniais augalais, vaistažolėmis.

3 diena (spalio 17d.) – Ši diena ypatinga – tai krioklių diena! Rytą pradėsime su Gabijos jogos praktika, o po jos išvyksime link krioklių. Kelionėje mus lydės nuostabus fotografas Paulius Stefanovičius. Šią dieną Paulius mus fotografuos, filmuos, tad pasiruoškite gerą nuotaiką, mylimus maudymosi kostiumėlius, tiunikas, skristes, ar bet ką, kas Jums priduos dar geresnės nuotaikos ir Bali vibe!!!! Po krioklių papietaujame bei grįžtame į viešbutį.

4 diena (spalio 18d.) – Rytą pradėsime su Gabijos joga bei pusryčiais viešbutyje. Vėliau nusimato laisvas pusdienis, tai laikas SAU, kurio metu galima likti viešbutyje ir mėgautis poilsiu, knygos skaitymu, ar tiesiog mėgautis Balio salos energija. Per pietus keliausime į Ubud miestelį, kuriame aplankysime mėgiamas Linos vietas, jaukias parduotuvėles. Pakeliui užsuksime į beždžionių mišką. Vėliau bendra vakarienė Ulub miesto centre. Grįžus į viežbutį – paskaita „Eteriniai aliejai, jų nauda, vietinės kosmetikos gerybės, tradicinė balietiška medicina. Ką įsigyti esant Balio saloje kiekvienam“.

5 diena (spalio 19d.) – Ryto joga su Gabija. Vėliau keliausime į karštuosius džiunglių vandenis bei aplankysime Balio salos šventyklą. Taip pat aplankysime didžiausią ryžių terasą. Pietūs, kelionė iki seniausio medžio Balio saloje bei grįžimas į viešbutį.

6 diena (spalio 20d.) – Kelionė į Amed miestą, kuriame apsistosime ir nakvosime laukiniuose nameliuose. Pakeliui aplankysime šokolado fabriką, juodojo smėlio papludimį bei mėgausimės pietumis ant jūros kranto. Vakare Linos prezentacija „Vidinė šventovė. Harmoningi vyro ir moters santykiai“.

7 diena (spalio 21d.) – Ryto joga su Gabija. Vėliau Jūsų lauks laisva diena prie vandens, o vakare bendra vakarienė, jaukūs pokalbiai bei Gabijos paskaita „Manifestacijos paslaptys“.

8  diena (spalio 22d.) – Išvykstame iš Amed miestelio, vyksime į visų šventyklų Mama – Besakih šventyklą. Tikima, kad čia pidosi net patys slapčiausi norai. Pietūs bei grįžimas į viešbutį Ubud miestelyje.

9 diena (spalio 23d.) – Rytą pradėsime su jogos praktika ir Gabija. Numatyta laisva diena, kurios metu galėsime vėl vykti į masažus, norintys – aplankyti Ubud miesto centą. Vakare turėsime bendrą vakarienę, kurios metu aptarsime kelionės įspudžius, atradimus, padėkosime vieni kitiems už laiką kartu.

10 diena (spalio 24d.) – Ryto joga su Gabija. Vėlau keliausime pas vietinę šamanę. Norintys galės atlikti gėlių ceremoniją bei turėti asmeninę sesiją su šamane Desak (esant reikalui – Lina galės pabūti vertėja konsulacijos/sesijos metu). Tai nuostabi vieta tiesiog pabūti ir pasimėgauti arbata bei jaukumu tradicinėje baliečių šeimos erdvėje. Po laiko pas Desak grįžtame į viešbutį, kuriame pasiimame savo daiktus bei atsisveikiname.

 

SVARBU! Organizatoriai pasilieka teisę keisti kelionės programą priklausomai nuo aplinkybių.

 

Numatoma nedidelė iki 12 asmenų grupė, daug patyriminių praktikų bei įspudžių!

 

KAINA:

 • 1870 EUR/asm.
  *Registracijai patvirtinti būtinas avansas – 935 EUR/asm.

 

!SVARBU! Bus sukurta bendra, uždara dalyvių grupė, kurioje galėsime pastoviai komunikuoti, keistis informacija bei atsakyti į kylančius klausimus. Dalyviams būsime pasiekiamos VISADA.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas Balio saloje visos kelionės metu
 • Paėmimas iš oro uosto
 • Pusryčiai
 • Gido paslaugos
 • Transportas
 • Fotosesija su Pauliumi Stefanovičium
 • Praktikos ir paskaitos (joga, kvėpavimo sesijos, meditacijos, nirvana fitness užsiėmimai)

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai į Balį ir atgal*
 • Kelionės draudimas (neprivaloma, bet rekomenduotina)
 • Asmeninės išlaidos (pietūs bei vakarienės, hilerių, masažuotojų sesijos, konsultacija su šamane Desak, pirkiniai mietlyje, kitos asmeninės išlaidos)

* Lėktuvo bilietų kaina apie 850-950 EUR/asm. Jei reikės pagalbos perkant bilietus – galime padėti. 
REKOMENDUOJAME saloje pasilikti dar kelias dienas po stovyklos. Padėsime pasidelioti tolimesnius asmeninius maršrutus bei pasiūlysime idėjas ką aplankyti, pamatyti, paragauti ar išbandyti.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS:
FB –> Gabija Petronytė
FB –> Lina Pačešiūnaitė

 

– – MOKYTOJOS / ORGANIZATORĖS – – 

 

Gabija Petronytė – „Studija Om“ įkurėja, Hatha jogos, sąmoningo kvėpavimo bei Nirvana Fitness mokytoja ir nuolatos veikiantis varikliukas, ne tik pats judantis pirmyn, bet ir kitus su savim išjudinanti!

Gabija intensyviai domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančiomis kvėpavimo ir garso terapijomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto ir vidinio pasaulio kūrėjai.

 

 

 

 

 

Lina Pačešiūnaitė – balietiškų prekių parduotuvėlės Vilniuje “Cantika” įkūrėja, įsimylėjusi Balio salos tradicijas.

Balis, tai rojus žemėje. Daug metų svajojau aplankyti šią salą, kol vieną dieną atskridau ir, regis, pasilikau čia visam laikui. Net būnant savo pirmuose namuose Vilniuje, Balio sala visada kartu su manimi. Jei keliaujate į Balio salą atvira širdimi – sala parodo jums, kaip sustoti kasdieniniuose darbuose, kaip išmokti iš naujo mėgautis kiekviena akimirka. Kaip iš naujo pajausti, užuosti, ragauti ir kiekviename žingsnyje prisiminti, koks nuostabus yra mūsų gyvenimas.

Balio salą atradau prieš du metus. Pirmo vizito metu norėjau kuo daugiau pamatyti, apvažiuoti visą salą. Tačiau vieną dieną sustojau. Apsigyvenau vietinių gyventojų kaime ir čia pasilikau. Šią vietą aš vadinu savo namais. Čia nėra turistų, tik baliečiai ir jų nuostabus kiekvienos dienos gyvenimas. Esu be galo dėkinga už galimybę prisijaukinti jų tradicijas, tapti jų šeimos dalimi. Šiandien aš gyvenu tarp Lietuvos ir Balio salos. Vilniuje įkūriau parduotuvėlę “Cantika”, kurioje gyvena įvairios smulkmenos iš Balio salos. Taip pat planuoju individualias keliones žmonėms, dalinuosi patarimais ir organizuoju grupines keliones į rojų žemėje, kurių metu supažindinu su vietinėmis tradicijomis, vietinių gyventoju dėka atrastomis vietovėmis. Noriu pasidalinti tuo, ką atradau ir kas iš tikrųjų pakeitė mano gyvenimą.“ – savo patirtinims dalinasi Lina <3

 

 

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika