Hatha joga

Hatha joga priklauso vienai iš keturių pagrindinių jogos krypčių – Radžajogai. Tai yra pats plačiausias ir moksliškiausias savirealizacijos kelias per proto valdymą, o Hatha joga yra metodų ir principų rinkinys tam pasiekti.

Eilinio žmogaus prote kiekvieną minutę gali gimti nuo šimtų iki tūkstančių minčių, kurios neleidžia atsipalaiduoti, atitrūkti nuo proto sukurtų rūpesčių. Taip galiausiai pradedame jaustis lyg gyventume filme.

Hatha jogos užsiėmimas sukurtas taip, jog paliestume visus esminius elementus būtinus mūsų progresui.

Atlikdami asanų (pozų) seką tvirtiname ir tempiame raumenyną. Tai lygiagrečiai derinama su taisyklingu kvėpavimu ir Pranayamos praktikomis, kurios aprūpina visą mūsų kūną deguonimi ir pripildo mus energijos. Be visa ta, mokomės valdyti ir lavinti protą per koncentraciją.

Praktikos metu leidžiamės į asmeninę kelionę nuraminančią minčių srautą ir grąžinančią mus į būseną, kurioje patiriame vidinį balansą ir harmoniją. Joga daugeliui asocijuojasi su kūno grakštumu ir lankstumu, tačiau tai yra tik šalutinis prieš tai minėtos kelionės rezultatas, tikroji paslaptis slypi procese, kurį jūs praeinate, kol pasiekiate visišką lankstumą.

Nepriklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo ir patirties sporte, Hatha joga yra tinkama ir prieinama visiems.

MokytojaGabija Petronytė


Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Juliana Salatka


Oro jogos bei Hatha jogos mokytoja, meditacijų ore trenerė


Nuo mažens Juliana visad buvo labai jautrus žmogus. Kiek save prisimena, visad jos dėmesį kaustydavo gamta, dangus bei energetiniai procesai. Visad jausdavo gamtos, aplinkos pokyčius, erdvėje esančias energijas. Pojūčiai buvo labai ryškūs ir tas skatino ieškoti atsakymų knygose. O vidus šaukėsi gyvojo mokymosi, perimant patirtis ir išgyvenimus tiesiai iš šaltinio.

Mokytoja sąmoningą mokymosi kelią pradėjo dar prieš 13 metu. Pradėjo nuo Hatha jogos žinių gilinimo, vaikų jogos ir suaugusiųjų jogos užsiėmimų vedimo. Augti Julianai padėjo ne vienas mokytojas kuris dalinosi su Juliana nuostabiomis žiniomis, meditacinėmis praktikomis, patirties gyliu ir begalinės meile.

Maždaug prieš 7 metus gyvenimas supažindino Juliana su dar vienu mokytojų – tai jos kūnu. Pakliuvus į avariją Julianai buvo sulaužytas stuburo slankstelis bei paralyžuota kairė ranką. 3 metai reabilitacijos, be papildomų krūvių, sporto ir juo labiau užsiėmimų vedimo. Grėsmė operacijos, kurios tikimybė jog valdysiu abi rankas buvo 30 % paskatino sprendimų ieškoti kitur, o ne tradicinėje medicinoje. Taip mokytoja išmoko savo jautrumą nukreipti į save, girdėti savo kūną bei pradėjo susikalbėti su juo. Atrado veiksmingus osteopatijos bei kineziterapijos metodus.

Iki šiol savo žinias Juliana gilina asmeninio bei dvasinio augimo mokymuose, jogos mokytojų kursuose, kinizeterapijos, osteopatijos, sveikos gyvensenos seminaruose. Mokytoja propoguoja sveiką gyvenimo būdą, užsiima kvapų bei erdvės “magija”, emocinio, dvasinio, kūno intelekto lavinimu, įvairiomis psichoterapijos rūšimis, sąmoningumą gilinančiomis meditacijomis bei praktikomis, kūno gydymu holistiniu būdu, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą rankomis. Bei su meile ir laiminimu kūria papuošalus iš natūralių akmenų savęs harmonizavimui.

“Kiekvieno žmogaus kelias yra unikalus, o įgyjama patirtis gyva ir magiška. Mes visi esam skirti, skirtingi nors ir truputi panašus dalykai mus daro laimingais, ir beveik visada vienodi dalykai skaudina. Ir visi mes turim dovaną, kurios niekas negali atimti ar paneigti. Ši dovana - tai jausti ryšį...ryšį su savuoju “Tikruoju AŠ”, savo kūnų, emocinę bei sąmonės erdve, ryšį su kitais bei ryšį su pasauliu.” – dalinasi savo mintimis Juliana

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika