Jin ir Jan garsų misterija

Šamaniška YIN jogos sesija
2018-04-05
Maudynės Gongo Garse su Raimondu Binkausku
2018-04-10

Balandžio 21 d. 19 val.

Jin ir Jan, tai harmoninga dermė, diena ir naktis, aktyvi veikla ir ramus poilsis. Pusiausvyra – būtina kiekvienam, tai kas įtempta turi atsipalaiduoti, kad nenutrūktų!

Pernelyg aktyvi kasdienybė, minčių, veiklos ir informacijos srautas toks didelis, kad ne visada galime kokybiškai reguliariai ilsėtis ir gerai išsimiegoti.

Garsų misterijos apsuptyje, lydimi šių magiškų garsų, gebame nugrimzti į gilios relaksacijos būseną, patirti atsinaujinimą, tarsi išplauti iš savo negatyvių minčių, vidinių išgyvenimų ir išorės poveikio pasekmes mūsų sveikatai bei savijautai. Nutolus nuo rūpesčių pailsėti, atgauti jėgas, gyvybingumą, energiją.

Tave nuolatos supa garsai, tai miesto triukšmas, mašinų ir prietaisų užesys, muzika, žmonių balsai. Net tavo veikla skleidžia garsus. O kaip jautiesi kai įsiklausai? Ar nepamiršai kaip skamba tyla? Tu sukiesi, skubi, planuoji, pavargsti, bet vėl leki…

Garsą galime kurti patys arba priimti iš aplinkos. Norime ar ne, mus pasiekia ir atitinkamai veikia aplinkos garsai. Dėja, dauguma jų sekina mūsų energijos atsargas, kelia stresą ir alina organizmą.

Miesto triukškme gyvendami, mes adaptavomės, prisitaikėme ir turbūt nė nebežinoma kas yra tikra tyla…

Prasta nuotaika, savijauta ir sveikata gali priklausyti nuo minčių triukšmo galvoje ir triukšmo aplinkoje. Net kalba dažnai yra užteršta. Tačiau mes galime sąmoningai rinktis kuriuos garsus priimti, kad padėtų harmonizuoti mūsų vidinę būseną ir palaikyti sklandžią energijos tėkmę, bei stiprintų sveikatą.

Kai ateisi pas mus tau nereikės daryti nieko, visiškai nieko. Patogiai bei šiltai įsitaisyti ir klausyti…tylos, savęs ir garsų kurie tarsi išplauna iš tavęs visus rūpesčius, skubėjimą bei nerimą. Ir tu pagaliau ilsiesi, atsipalaiduoji, atgauni jėgas, energiją, gyvenimo džiaugsmą.

Paprastai Gongo maudynių metu gulima, mus pasiekia Gongo garso energija, kuri sklinda iš grojančio Gongo ir praeina per visą mūsų nervinę sistemą, atverdama, išlaisvindama ir pakartotinai įkraudama visą protą, kūną ir sielą nauja energija.

Gongų ir kitų archajiškų, bei šiuolaikinių instrumentų poveikis ir svarbiausias seanso tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną.

Galinga Gongų jėga, subtilus dubenėlių skambesys, užburianti fleitos melodija, paslaptinga okarina, melodinga Šruti, džiaugsmingi koši varpeliai, Šamaniškas būgnas ir dambrelis, vėjo ir jūros harmoniją kurią ocean drum, jaukiai maudo lietuje lietaus lazda…

MOKYTOJAI: Dalia ir Klaidas

Klaidas – aktvus, energingas, savo augimui ir paieškoms, potyrimams už komforto zonos ribų, nuolat plečiantis savo galimybių ribas ir kitiems padedantis tai daryti. Kaitinančios Saulės, dangiškos energijos Jang atstovas. Gongų meistras, pravarde „Cunamis“, circuit training, TRX ir kitų aktyvių sporto veiklų treneris, einantis saviugdos keliu, asmeninių patirčių dėka. Linkęs viską išbandyti, įveikti iššūkius, eksperimentuoti, atsisakydamas standartinio požiūrio ir stereotipinio mąstymo. Patyriminių savaitgalių ir stovyklų organizatorius.

Dalia – visapusiškos ramybės ir darnos ieškanti įvariomis praktikomis, pati ją kurianti bei kitiems padedanti. Stereotipinius įsitikinimus švelniai laužanti, save iš arčiau ir giliau pažinti kviečianti jogos mokytoja, kinų medicinos žinovė, sveikatos ugdymo pedagogė, lektorė, Gongų meistrė, sąmoningo kvėpavimo ir Points of you praktikė. Saviugdos ir sveikatingumo renginių organizatorė. Vėsinančios Mėnulio, žemiškos energijos Jin atstovė.

Kartu jie – Jin ir Jang duetas.
Daugiau informacijos apie Jų vykdomas veiklas rasite FB paskyroje „Energy of life


TRUKMĖ:
1.5 – 2 val.

KAINA: 15 €

REGISTRACIJA:

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika