Maudynės Gonge/ Garso Kelionė

MOTERS MISTERIJOS III Moteris–žvaigždė
2017-04-23
Vyro ir Moters realizacija
2017-05-06

Gegužės 2 d. (antradienis) 20.00-21.30 val.

Kviečiame į įsimintiną neeilinę kelionę garsų takais.

Obertoninis (virštonių) dainavimas, vokalinė terapija, senoviniai Tibeto dubenys, universalusis simfoninis gongas – gidai lydėsiantys garso kelionės metu.

Tai koncertas ir meditacija, terapija ir menas, procesas ir garso kelionė.

Liejasi garsai, lyg visa visata dainuotų, persmelkia visą esybę – palengva atsiveria vidinės tylos durys.

Gongo garsas – tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija.
Maudynės gongo garse – tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

KAINA: atėjus po vieną – 15 €, atėjus dviese – 25 €

REGISTRACIJA:

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika