Maudynės Gongo Garse

Maudynės Gongo Garse – tai garso terapijos sesija, kai skambant gongų muzikai, tarsi maudomasi garsuose. Terminas kilęs iš angliško pavadinimo „gong bath“ (gongo vonia), kurio autorius Didysis Gongo Meistras Don Conreaux.

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų meditacijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi žmogus ištirptų begalinėje garsų jūroje.

Maudynėse gongo garse skamba ir kiti instrumentai. Tai ir Tibeto/Himalajų dainuojantys dubenys, ir įvairūs būgneliai, kalimbos, dambreliai, šruti dėžutė, gamtos garsus atkartojantys instrumentai ir kt.

Gongas – laisvės erdvė, universalioji visatos galia… Šioje erdvėje nėra vietos melui. Esu kas esu. Saugus. Atviras. Tikras. Atsiveria terpė keitimuisi, tiek dvasiniam, tiek fiziniam( kai nebelieka priežasties sirgti, nelieka ir ligos). Natūraliai gali kilti tyro juoko pliūpsnis, ar nuriedėti skaidri ašara.

Gongo garsas – tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija. Jis persmelkia kūną, kiekvieną ląstelę, minčių bei jausmų pasaulį, energinę žmogaus sistemą, apvalydamas, suaktyvindamas, sustiprindamas.

Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

MokytojasRaimondas Binkauskas


Garso jogos ir Maudynių gonge meistras


Raimondas – gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 12 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas. Dar paauglystėje Raimondas pastebėjo, kaip balsu gali keisti savo fizinę, emocinę, dvasinę būseną. Tai tapo jam pagrindu atrasti Natūraliosios Spontaninės Savireguliacijos metodą.

Raimondas yra keleto mokomųjų ir praktinių Garso Terapijos programų autorius, skaitęs pranešimus Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Lietuvos sporto universitete, Transpersonalinės Psichologijos konferencijose Lietuvoje ir už jos ribų bei įvairiose socialinėse įstaigose, koncertavęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir kituose muzikos projektuose.

Raimondas mokėsis su geriausiais pasaulyje meistrais Laima Light, Don Conreaux, Michael Ormiston, Toby Jacobs ir kt.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika