Meditacija Ore –
vakaras skirtas tik moterims

Rytinė sąmoningo kvėpavimo sesija su Linu
2020-06-15
Sąmoningo kvėpavimo sesija su Linu
2020-07-04

2020 m. liepos 4 d. 18:00 val.

Meditacijos vakaras skirta moterims, kad atkurti ryšį su savo moteriškumu bei seksualumu…

Meditacija nėra veiksmas, tai nieko nedarymo menas!

Meditacija nuramina protą, ir suteikia jam gilų poilsį. Tai nėra koncentracija, tai koncentracijos nebuvimas, paleidimas visos kontrolės ir ramus stebėjimas…stebėjimas kūno pojūčių, emocinės erdvės, sąmonės erdvės be vertinimo ir įsitraukimo.

Kaip mūsų visuomenėje bebūtų propaguojamos lygios moterų bei vyrų teisės ir galimybės, tačiau mes esame vienodi tik tiek, kiek esame skirtingi, vyrų ir moterų prigimtis visiškai priešinga.

Daugelis moterų pakliūna į pinkles ir tampa „vyriškomis“ – siekiančios, kovojančios, ambicingos, grubios. Pradžioje viskas tarsi neblogai sekasi, tačiau po kiek laiko moteris ima jausti tarsi gyvenime ir viduje atsiranda tuštuma, nepasitenkinimas, lyg viskas pradėtų džiūti…nesiseka santykiai su vyru, šeima bei aplinkiniais…

Moters dienos proga mes nersime į moteriškumo prigimtį, per giluminį poilsį į susijungimą su savimi.
Tai ne tik vakaras skirtas poilsiui, tai bus laikas skirtas pažadinti savo moteriškumą!

 

Užsiėmimo metu, pradžioje mes maloniu apšilimu su oro jogos juosta lengvai išjudinsime visą kūną, vėliau patogiai įsitaisysime, tarsi būtume apkabinti švelnios juostos, ir pasinersime į sūpavimo būseną.

Juosta yra pagaminta iš specialios, labai švelnios, tačiau stiprios medžiagos, kuri gali atlaikyti daugiau nei 2 tonas svorio. Būtent dėl to, tiek kūnas, tiek protas gali jaustis visiškai saugus ir giliau atsipalaiduoti.

Erdvė kurioje vyksta meditacija yra specialiai paruošiama giluminio atsipalaidavimo procesui – kvapai, muzika, sensorika, meditacijos vedimas – viskas, kas būtina kuriant magiškas sąlygas Jūsų poilsiui…

Pagaigoje jaukus įsisąmoninims su karšta arbata…

 

Šį meditacijos forma Jūsų neeikvoja, ji tiesiog užpildo Jus visą ir suteikia gilų poilsį visai visumai. Tai yra kelionė nuo garso į tylą, nuo judėsio į ramybę.  Mes atsitraukiame nuo visų į išorę nukreiptų pojūčių bei veiklų, tokių kaip matymas, uostymas, klausymas, ragavimas, bendravimas ir sutelkiame visą dėmesį į tikrąjį AŠ.

Pasirūpinkite patogia, judesių nevaržančia apranga ir ateikite patirti tai, ko dar nesate patyrę…

 

MOKYTOJAS: Juliana Salatka

TRUKMĖ: 2 val.

KAINA: 22 EUR

SVARBU! Vietų kiekis renginyje ribotas, tad išankstinė registracija ir apmokėjimas būtini!

 

REGISTRACIJA TIK SU IŠANKSTINIŲ APMOKĖJIMU!
Siųskite el. paštu [email protected] arba asmenine FB messenger žinute @Juliana Salatka :
VARDAS PAVARDĖ
Telefono numeris
Meditacija Ore – vakaras moterims

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika