Meditacija Ore

Innerdance sesija su Džiuginta
2020-07-13
Sąmoningo kvėpavimo sesija su Linu
2020-07-12

2020 m. liepos 23 d. 19:00 val.

Meditacija nėra veiksmas, tai nieko nedarymo menas!
Poilsis meditacijoje yra gilesnis nei giliausias miegas, kokį tik galite patirti!

Yra trys įprastos mūsų sąmonės būsenos: būdravimas, sapnavimas ir miegojimas; ketvirta, meditacijos būsena, yra išmokstama. Tai būsena, kai esate sąmoningas viduje, tačiau gilioje poilsio būsenoje išorėje.
Meditacija papildo veiklą, nors ji atrodo yra visiškai priešingas veiksnys. Ji nuramina protą, ir suteikia jam gilų poilsį. Tai nėra koncentracija, tai koncentracijos nebuvimas, paleidimas visos kontrolės ir ramus stebėjimas. Stebėjimas kūno pojūčių, emocinės erdvės, sąmonės erdvės be vertinimo ir be įsitraukimo.

Pasauliečiui mes galime suskirstyti viską į septynis būties lygius: kūną, kvėpavimą, protą, intelektą, atmintį, ego ir kitimo atskaitos tašką, kurį mes vadiname “Tikruoju AŠ“.
Gyvenime mes pastebime, kad viskas keičiasi. Ir mumyse yra atskaitos taškas, kažkas, kas nekinta. Tas kažkas, kuris buvo su mumis, mes vadiname tikruoju AŠ arba nekintančia mūsų sąmonės dalimi. Todėl meditacija yra kelionė į nekintančią mūsų tikrojo AŠ, sąmonės dalį.

 

Meditacija Ore, tai giluminis poilsis bei tam tikra meditacijos forma oro jogos juostos pagalba.

 

Užsiėmimo metu, pradžioje mes maloniu apšilimu su oro jogos juosta lengvai išjudinsime visą kūną, vėliau patogiai įsitaisysime, tarsi būtume apkabinti švelnios juostos, ir pasinersime į sūpavimo būseną.

Juosta yra pagaminta iš specialios, labai švelnios, tačiau stiprios medžiagos, kuri gali atlaikyti daugiau nei 2 tonas svorio. Būtent dėl to, tiek kūnas, tiek protas gali jaustis visiškai saugus ir giliau atsipalaiduoti.

Erdvė kurioje vyksta meditacija yra specialiai paruošiama giluminio atsipalaidavimo procesui – kvapai, muzika, sensorika, meditacijos vedimas – viskas, kas būtina kuriant magiškas sąlygas Jūsų poilsiui…

Pagaigoje jaukus įsisąmoninims su karšta arbata…

 

Šį meditacijos forma Jūsų neeikvoja, ji tiesiog užpildo Jus visą ir suteikia gilų poilsį visai visumai. Tai yra kelionė nuo garso į tylą, nuo judėsio į ramybę.  Mes atsitraukiame nuo visų į išorę nukreiptų pojūčių bei veiklų, tokių kaip matymas, uostymas, klausymas, ragavimas, bendravimas ir sutelkiame visą dėmesį į tikrąjį AŠ.

Pasirūpinkite patogia, judesių nevaržančia apranga ir ateikite patirti tai, ko dar nesate patyrę…

 

MOKYTOJAS: Juliana Salatka

TRUKMĖ: 2 val.

KAINA: 22 EUR

SVARBU! Vietų kiekis renginyje ribotas, tad išankstinė registracija ir apmokėjimas būtini!

 

REGISTRACIJA TIK SU IŠANKSTINIŲ APMOKĖJIMU!
Siųskite el. paštu [email protected] arba asmenine FB messenger žinute @Juliana Salatka :
VARDAS PAVARDĖ
Telefono numeris
Meditacija Ore

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika