Natūralios ir ekologiškos kosmetikos MANILLA seminaras

Kalėdinis sutartinių vakaras
2016-12-22
Satsangas su Vivek Laisvė būti tuo, kas iš tikro esi
2016-12-26

Mielosios!

Pagaliau išaušo ta diena, kai galime Jums išdidžiai pranešti – įvyks pirmasis natūralios ir ekologiškos kosmetikos MANILLA seminaras, kurio metu sužinosite ne tik labai daug naudingos teorijos apie odą, teisingą jos priežiūrą, mankštą ir vizažo subtilybes, kuria pasidalins savo sričių profesionalės, bet ir artimiau susipažinsite su MANILLA produktais – kiekvieną į seminarą atvykusią damą individualiai pakonsultuosime, nustatysime odos tipą, poreikius, parinksime tinkamiausias priemones ir įteiksime individualų MANILLA stebuklų mėginėlių rinkinį!

Seminaro metu išgirsite net TRIJŲ specialisčių paskaitas:

  • Gydytoja ir MANILLA įkūrėja Rūta papasakos svarbiausius dalykus apie odą ir jos priežiūrą – vyks vizualizacinis seminaras aptariant odos anatomiją, fiziologiją, funkcijas, tipus ir kaip individualiai ir teisingai prižiūrėti odą;
  • Jogė Giedrė – vienintelė Lietuvoje sertifikuota Veido jogos metodo, kurį sukūrė Veido jogos ekspertė Didžiojoje Britanijoje Danielle Collins, trenerė. Giedrė pamokys svarbiausių veido makštos elementų bei žada liksmą ir naudingą interantyvų pusvalandį besimokant svarbiausių veido jogos technikų;
  • Profesionali vizažistė Agnė papasakos apie makiažo subtilybes, tendencijas, pademonstruos ir išmokys jus svarbiausių kasdienio makiažo momentų. Agnė sako, kad jos tikslas – makiažu paryškinti moters grožį, subtiliai paslepiant trūkumus. Galutinis rezultatas – graži moteris, o ne tik gražus makiažas!

Apie MANILLA:

„Esu Rūta Merkytė, man 27-eri. Gimiau ir užaugau Vilniuje. Nuo pat mažumės jaučiau, kad mane traukia sritys, susijusios su žmonėmis ir pagalba jiems, todėl labai gerai žinojau, kad vieną dieną tapsiu gydytoja. Baigiau medicinos gydytojo specialybę Vilniaus universitete, šiuo metu esu gydytoja – rezidentė vienoje didžiausių Lietuvos ligoninių. Studijų metais papildomai praktikavausi ir dirbau privačioje ligoninėje “Kardiolitos“ klinikos, Molėtų ligoninėje. Visada žinojau, kad tai – mano geriausias pasirinkimas, kelias ir pašaukimas“, – sako Rūta.

Rūta yra natūralios kosmetikos ženklo „Manilla“ įkūrėja ir idėjinė vadovė, vandenlenčių sporto profesionalė ir instruktorė, bendruomenės „My Hero!“ narė, asmeninio blog‘o autorė, bebaimė kelionių mylėtoja, besimėgaujanti gyvenimu kiekviename žingsnyje.

Ši drąsi, aktyvi ir tuo pačiu dvelkianti atsipalaidavimu moteris profesionaliai iš dermatologinės pusės papasakos apie odą, jos priežiūrą ir svarbiausius priežiūros momentus.

Daugiau apie Manilla atsiradimą ir vertybes – http://manilla.lt/smartblog/14_SIANDIEN-GYVENU-SIRDIMI-RUTA-MERKYTE.html

http://manilla.lt/content/10-vizija

Apie veido jogą:

Giedrė Bagdonienė – vienintelė Lietuvoje sertifikuota Veido jogos metodo, kurį sukūrė veido jogos ekspertė Didžiojoje Britanijoje Danielle Collins, trenerė. Jau trečius metus aktyviai veda Veido jogos užsiėmimus ir kelia sau tikslą – kad visos Lietuvos moterys mokėtų rūpintis savo veido grožiu šiuo natūraliu, efektyviu būdu.

Veido joga – tai kompleksinė praktika, sudaryta iš pratimų viršutinei ir apatinei veido daliai, veido masažo ir akupresūros. Tai lengvai išmokstamas būdas atpalaiduoti įtemptus veido raumenis ir juos tinkamai sustiprinti tam, kad veido oda būtų stangri, eleastinga, skaistesnė ir jaunatviška.

Veido jogos duodami rezultatai:

  • Nepageidaujamų linijų ir raukšlyčių kaktoje, šypsenos linijų apie akis ir lūpas-nosį, „pykčio“ linijos tarp antakių sumažėjimas ar išnykimas.
  • Suaktyvinta kraujotaka, todėl veido ląstelės efektyviau aprūpinamos deguonimi ir maistinėmis medžiagomis.
  • Švelnesnė, eleastingesnė ir stangresnė veido oda.
  • Išryškinti gražiausi Jūsų veido bruožai.
  • Visapusiškas atsipalaidavimas.

Užteks atidėlioti tai, ką jau seniai planuojate ir ko seniai norite – skirkite kokybiško ir prasmingo laiko sau!

Daugiau info apie Giedrę ir jos vedamas praktikas:

https://www.facebook.com/veidojoga/

Apie profesionalų makiažą:

Makiažo meistė Agnė Dzeranova vizažo meno ir subtilybių pradėjo mokytis nuo 2009 m. Patirties sėmėsi įvairiuose kursuose ir seminaruose iš tokių meistrų kaip Ieva Mitigailienė (sertifikuota Make Up Forever meistrė), Daiva Vasiliauskienė (ICON academy), Viktorija Vaišvilaitė (Viva makiažo studija), Karolina Taraškevič, Darija Eden, Toma Kisieliūtė, Jakaterina Požilova (Сarolina make up studio).

Daugiau info apie Agnę ir jos darbus:

https://www.facebook.com/AgesMakeUp?fref=ts

Susitikimo laikas:

2017-01-21, šeštadienis, 13:30–16:30 val.

Prašome visų atvykti 13:15, nes 13:30 pradėsime pirmąją seminaro dalį.

Susitikimo vieta:

„Studija Om“ – A. Vivulskio g. 41, Vilnius.

Automobilį parkuoti galite prie HyperRimi, „Helios city“ bei Vivulskio g.

Artimiausia stotelė: Simono Konarskio st. (Autobusai: [21], [22], [23] Troleibusai: [4], [6], [12], [14])

Renginio kaina20 € (įskaičiuota: 3-ijų dalių seminaras, asmeninės konsultacijos, individualūs MANILLA kosmetikos mėginių rinkiniai ir vaišės seminaro metu).

Dėmesio – dalyvių kiekis ribotas! Norime kiekvienai skirti individualaus dėmesio, tad į seminarą priimsime tik 20 damų. Būtina išankstinė registracija!
Daugiau informacijos:

www.manilla.lt

www.studijaom.lt

Tel. 8-625-42036

Sekite mus FB – https://www.facebook.com/manillacosmetics

Manilla – Your inner shine!

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika