Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas

Sąmoningas kvėpavimas – tai cirkuliacinio kvėpavimo metodika, plečianti sąmoningumą, veikianti teigiamai mus fiziniu, emociniu bei dvasiniu lygmeniu.

Fiziniu lygiu keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, o tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme. Dėl to gerėja savijauta, visų organų veikla, valosi organizmas, balansuojasi nervų sistemos veikla.

Sąmoningas kvėpavimas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai ir taisyklingai kvėpuojant išeina per daugelį metų susikaupęs stresas ir pradedama sveikti. Su kvėpavimu paleidžiami įvairūs jausmai ir emocijos: skausmas, apmaudas, nusivylimai, pyktis, baimės, nerimas.

Dvasiniu lygiu šis kvėpavimas gydo, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai. Griaunami sąmoningi ar pasąmoningi vidiniai apribojimai. Šis metodas – savęs tobulinimo ir pažinimo proceso dalis.

Sąmoningo kvėpavimo metu, išlaisvinus įtampas, atsipalaiduoja kūnas, atsiveria kitokia būsena, intuicija ir suvokimai.  Taip pat tai ­– savo ribų išplėtimas, sugebėjimas daugiau paleisti ir daugiau priimti, atsipalaiduoti ten, kur atrodė neįmanoma atsipalaiduoti, išsilaisvinti iš ribojančių įsitikinimų sūpuoklių, gauti energijos pokyčiams, išsigydyti vidines žaizdas, o gal net ir ligas… Tai ir dar daugiau vyksta praktikuojant sąmoningą kvėpavimą.

Žmonės, kurie turi sąmoningo kvėpavimo patirties, teigia, kad tai labai stipri ir gili praktika, kuri padeda pažinti save ir išsilaisvinti nuo įtampų, ribojančių įsitikinimų.

Sąmoningu kvėpavimu užsiimant reguliariai, vyksta nuoseklesni pokyčiai. Tačiau ir viena kvėpavimo sesija gali būti atpalaiduojanti, transformuojanti ar keičianti gyvenimą. Kiekvienas tai patiria individualiai ir jam geriausiu ir tinkamiausiu būdu. Tai puiki galimybė paleisti įtampas, baimes, pyktį, skausmą, neišreikštus jausmus ir pripildyti save teigiamomis mintimis ir emocijomis.

Mokytojai



Gabija Petronytė


Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika