Sąmonino kvėpavimo praktikumas
su Šarūne Lynikaite

Pristatomoji PortDeBras® pamoka
2016-11-16
MOTERS MISTERIJOS Moteriškų būsenų ir energijų harmonizavimo užsiėmimas
2016-11-21

Lapkričio 25 d. (penktadienį) 18:30 – 21:00 mūsų studijoje vyks Sąmonino kvėpavimo praktikumas su Šarūne Lynikaite | Breathwork | PALEIDIMAI.

GERIAUSIAS LAIKAS PRADĖTI VISADA YRA DABAR!

NAUJA APSIGYVENA TEN, IŠ KUR IŠĖJO SENA.
Kvėpavimas yra sutelkto dėmesingumo ir sąmoningumo pagrindas. Sąmoningas sujungtas kvėpavimas yra naudojamas perkeisti ir paleisti jausmus, mąstymo šablonus, elgesio modelius, kurie sukelia stresus ir susargdina.

Praktikumo metu lavinsime įgūdį stebėti savo kvėpavimą, suvokti, kokie jausmai gyvena mumyse, kiek vietos jie užima, paleisti, tai kas pasenę ir nebereikalinga.


Šįkart iškvėpimai karaliaus erdvėje.

Praktikumą užbaigsime 50 min kvėpavimo sesija.
___________________
Kviečiame visus, kurie nori sužinoti, kodėl ši PRAKTIKA tokia galinga ir EFEKTINGA.
Kviečiame tuos, kurie jau žino ir supranta, kaip svarbu REGULIARIAI praktikuoti, norint gauti GREITŲ ir įspūdingų REZULTATŲ, kurie keičia gyvenimo kokybę.
____________________
Fiziniame lygmenyje darbas su kvėpavimu pagerina deguonies įsisavinimą ląstelėse, todėl daug greičiau organizmas šalina toksinus ir mažina uždegiminius procesus. Darbas su kvėpavimu reguliuoja simpatinę ir parasimpatinę nervų sistemas, todėl gerėja miego kokybė, atmintis, koncentracija ir energijos lygiai.

Emociniame lygmenyje darbas su kvėpavimu padeda atsiverti, pajausti ir paleisti emocinius blokus, kurie galiausiai, nieko nedarant, paveikia mūsų fizinį lygmenį ir žmogus suserga. Darbas su kvėpavimu padeda pasijausti saugiais, išlaisvina kūrybingumą, pakelia nuotaiką, atpalaiduoja.

Dvasiniame lygmenyje darbas su kvėpavimu yra paprastas ir universalus būdas susisieti su savo dvasingumu ir patirti Vienio su Visata jausmą, o tai padeda jaustis taikoje ir pinatvėje su pačiu savimi bei aplinka, pasauliu, Visata.

_____________________
Šarūnė sako: „Praktikumų metu dalinsiuos sukauptomis žiniomis, kurias gavau tiesiai iš geriausių šios praktikos meistrų: Dalios Beatos Kasmauskaitės (LT) ir Dan Brule (JAV). Praktikuosime, žaisime, tyrinėsime, jausime ir, žinoma, kvėpuosime. Bus 20% teorijos ir 80% praktikos, nes informacija, perleista per praktiką, tampa potyriu, žinojimu, suvokimu.“
_____________________
Praktikumo kaina: 15 Eur
Pirmą kartą apsilankiusiems „Studijoje Om“  – 6 Eur
_____________________
REGISTRACIJA BŪTINA, nes vietų skaičius ribotas.
Darbas vyks mažose grupėse, todėl kiekvienas gaus asmeninio dėmesio.

Praktikumą veda:

Šarūnė Lynikaitė
Sertifikuota sąmoningo kvėpavimo instruktorė

REGISTRACIJA:

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika