Sutartinių vakaras

„MOTERS MISTERIJOS“ Moteriškų būsenų ir energijų harmonizavimo užsiėmimas
2016-11-05
Pristatomoji PortDeBras® pamoka
2016-11-16

Laikas atsigręžti į savo šaknis. Sustiprinkime savo sielą ir atkurkime ryšį su žeme dainuodami lietuviškas sutartines. Lapkričio 19 d. 18 val. kviečiame į baltiškos meditacijos ir sutartinių vakarą su Dorote ir Agota iš grupės SEN SVAJA. 

Tai archaiškos daugiabalsės dainos, kurias atliekant – kiek giedotojų begiedotų – vienu metu skamba dvi susipinančios melodijos ir skirtingi žodžiai. Skiriamos trys pagrindinės sutartinių grupės: dvejinės, trejinės ir keturinės. Aliekant dvejines vienu metu lygiagrečiai skamba dvi skirtingos partijos, trejinės giedamos kanono būdu, paeiliui įstojant kiekvienai dainininkei ar dainininkui, o keturinės panašios į dvejines, tik kiekviena dviejų melodijų ir tekstų eilutė pakartojama antros poros atlikėjų. Be vokalinių sutartinių taip pat yra instrumentinės, skambančios skudučiais, ragais, kanklėmis.

Tai mūsų – sava – baltiška meditacija. Ateik patirti!

Kaina: 7 €.

Registracija:

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika