„TRIO BALANCE“
Meditatyviosios praktikos
Teta meditacijų sesija

Seminaras vyrams: Seksualinės energijos transformacija
2016-10-28
„MOTERS MISTERIJOS“ Moteriškų būsenų ir energijų harmonizavimo užsiėmimas
2016-11-05
Lapkričio 3 d. 18.30 val. kviečiame į Virginijos Dambrauskienės sesiją, kurioje lektorė pristatys darniai supintas įvairias meditatyvines praktikas. Virginija turi gausų būrį sekėjų, nes josios praktikos išies veikia! Kviečiame išbandyti! 

MEDITATYVIOS PRAKTIKOS. TETA MEDITACIJŲ SESIJOS

Jūs nuolat dirbate, bet vis nespėjate pabaigti visų darbų. Turite krūvą neatsakytų klausimų, nebaigtų konfliktinių situacijų ir vis nesibaigiantį vidinį dialogą, kuris trukdo pasiekti tikslą. Jūs įsitempęs ir nepajėgus galvoti apie nieką. Jei taip, Jūs neskiriate pakankamai laiko pailsėti savo smegenims.
 
Tada šie meditatyvūs užsiėmimai būtent Jums!
 
Meditatyvūs užsiėmimai vyksta alfa ir teta smegenų dažniu. Čia Jūs gausite įžvalgas, savo problemų sprendimus, savo tikslų pamatymą. Neurobiologijos tyrimai sako, kad kol protas laisvai klaidžioja, smegenys lieka aktyvios ir produktyvios, nes „tylos režime“ atsistato neuro jungčių grandinės smegenyse, vėl aktyvinasi dėmesys ir priėmimas. Ir tada mums ateina geriausios idėjos ir savo situacijos pamatymas.
 
TAI TAVO PROTO, SIELOS HIGIENA IR BALANSAS
Vedančioji: Virginija Dambrauskienė – edukologė, lektorė, konsultantė. Sertifikuota ThetaHealing® praktikė, TM (transcendentinės meditacijos) meditatorė, meditacijų mokytoja. Autorinių programų, seminarų ir metodikų autorė. Projektų „Sveiko grožio ir geros savijautos dienos moterims“, „Asmenybės pajautos ir dvasinės bendrystės“ autorė. „Streso valdymo ir subalansuoto gyvenimo programos“ kūrėja, autorinės žmogaus ugdymo ir subalansavimo sistemos „TRIO BALANCE“ autorė. VŠĮ „Pajautos grupė“ steigėja ir direktorė. Transformacinio ir patyriminio seminaro „Moters Misterijos“, „Mono Moters Misterijos“ kūrėja ir bendraautorė. Konsultuoja asmeniškai strateginio gyvenimo planavimo, karminio paso, pašaukimo, sėkmės kodo ir porų tarpusavio santykių suderinamumo ir harmonizavimo klausimais.
 

Kaina: 11 € (jei esate įsigiję abonementą, išskaičiuosime vieną užsiėmimą iš jo).

Trukmė: apie 1,5 val.

Registruotis galite jau dabar!

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika