Sveikatingumo, atsipalaidavimo ir
meditacijos užsiėmimai
senjorams ir neįgaliesiems

Stebuklingas kvėpavimo ir meditacijos vakaras
2021-09-29
Master Mind Success Map su Gabija Om
2021-05-13

!SVARBU! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimais ir rekomendacijomis, užsiėmimai senjorams bei neįgaliesiems vyksta ONLINE.
 
Dėl daugiau informacijos rašykite el.paštu [email protected] arba Facebook paskyroje @studijaom.

 

Studija Om, kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, visus senjorus bei asmenis su negalia kviečia į NEMOKAMUS užsiėmimus!

  UŽSIĖMIMAI VYKS KIEKVIENĄ SAVAITĘ:

  • Pirmadieniais – 13:00 val.
  • Antradieniais – 15:00 val.
  • Ketvirtadieniais – 13:30 val.

*Nurodytas laikas, kada yra atidaromos Studijos Om durys. Atvykę galėsite pasivaišinti šilta arbata bei ramiai pasiruošti užsiėmimui.   MŪSŲ TIKSLAS – įtraukti kuo daugiau senjorų bei asmenų su negalia į fiziškai aktyvesnį gyvenimo būdą bei supažindinti šiuos asmenis su mažiau paplitusiomis sporto šakomis.

PIRMADIENIAIS ir KETVIRTADIENIAIS susitinkame jogos pamokose.

Joga, tai natūralus būdas pašalinti susikaupusį stresą, nerimą, augantį lėtinį skausmą, depresiją, prailginti gyvenimo trukmę bei detoksituoti kūną ir protą. Asanų ir pranajamos praktikos skirtos mokytis susikoncentruoti, stebėti ir valdyti save, savo kūno bei proto funkcijas. Šios praktikos padeda adaptuotis prie gyvenimo pokyčių, skatina asmeninį augimą, ugdo platesnį pasaulio priėmimą bei padeda formuoti teisingą požiūrį į save ir esamą situaciją. Tokiu būdu įnešame daugiau dėmesio ir sąmoningumo į realybę. Jogos užsiėmimai suteiks Jums galimybę išsivalyti nuo sukauptų neigiamų emocijų, neigiamų bei nenaudingų mąstymo modelių ir įsitikinimų, geriau pažinti save, savo kūną, protą ir emocijas.

 
ANTRADIENIAIS pasineriame ir atsipalaiduojame meditacijos sesijoje.

Meditacija, tai buvimo be minčių, dvasinės tylos, ramybės būsena, tai nieko nedarymo menas. Poilsis, kurį patirsite meditacijos metu, yra kur kas gilesnis nei miegas. Kuo giliau pailsėję ir atsipalaidavę esate, tuo dinamiškesnė Jūsų veikla.

 

 

 

Visos šios praktikos yra paremtos kvėpavimu, jo naturaliu bei nesuvaržytu ritmu! Kvėpavimas, tai vienintelis kūno ritmas, kurį mes galime sąmoningai kontroliuoti – gilus ir lėtas (sąmoningas) kvėpavimas, tai vartai į ramybės būseną kūnui ir protui.

 

UŽSIĖMIMAI VEDAMI NEMOKAMAI

  SVARBU! Su savimi turėkite senjoro/pensininko arba neįgaliojo pažymėjimą. Tel. Nr. pasiteiravimui: +370 685 27 000 Studija Om įsikūrusi adresu:  A. Vivulskio g. 41, Vilnius 03114  

Projektas „Sveikatingumo, atsipalaidavimo ir meditacijos užsiėmimai senjorams ir neįgaliesiems“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika