Breathwork joga

Breathwork joga, tai natūralus būdas pašalinti susikaupusį stresą, nerimą, augantį lėtinį skausmą, depresiją, prailginti gyvenimo trukmę bei detoksituoti kūną ir protą.

Sąvokos kvėpavimas ir pranajama labai skiriasi! Kvėpuojame nesąmoningai, tai gyvybiškai svarbus procesas. O pranajama, tai technika kurią atliekant reikalingas sąmoningumas, pastangos, nes tai yra gyvybinės energijos valdymas, jos metu kūne kaupiama prana – energija apvalanti nuo teršalų, suteikianti žvalumo, minčių skaidros, proto kontrolės.

Jogoje yra daug pranajamos rūšių, kurios turi skirtingą poveikį mūsų organizmui: vėsina, šildo, aktyvina, ramina…

Taip pat pranajamos metu naudojame bandhas, energetinius užraktus, kad energija būtų tikslingai nukreipta ir paskirstyta.

Teisingai įvaldžius pranajamą pašalinamas nuovargis, gleivės iš kvėpavimo takų, toksinai iš kūno, reguliuojamas arterinis kraujospūdis, didinamas plaučių tūris, ugdoma ištvermė, gydo nemigą, astmą, depresiją, nervų sistemos ligas, ramina protą, stimuliuoja organų veiklą, gerina virškinimą, harmonizuoja endokrininę sistemą, žadina smegenų centrus, gerina klausą ir t.t.

Kvėpavimo pratimus atliekant kartu su joga gauname dvigubą poveikį.

Praktikos metu naudojame eterinius aliejus, kurie teigiamai veikia emocinę būseną!

 

UŽSIĖMIMŲ KAINA:

Kartai Kaina (galioja 1 mėn.) Kaina (galioja 3 mėn.) Kaina (galioja 6 mėn.)
1 13 €
4 45 €
8 75 €
12 115 €
16 150 €
24 220 €

 

REKVIZITAI APMOKĖJIMUI:

Gavėjas „VšĮ Kamadevas LT“
Įmonės kodas 304446978
A. s. LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“

Paskirtis – vardas, pavardė, abonemento rūšis (užsiėmimų kiekis/mėn.)

TrenerėGabija Petronytė


Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika