Hatha Joga

Pietų pertrauka su joga!

Antradienio pietus kviečiame praleisti pas mus, kartu su Hatha joga ir Lina <3

 

Linos vedama joga paremta Hatha (klasikinėmis) jogos pozomis, taip pat apjungia Ashtanga, Vinyasa, Yin, Power joga ir Joga terapija praktikas.

Užsiėmimo metu skiriamas didelis dėmesys laikysenai, nugaros raumenų stiprinimui, lankstumui, koncentracijai bei ištvermei.

 

Pamokos pabaigoje Jūsų lauks kvėpavimo praktika bei atsipalaidavimas (Shavasana).

 

Jogos pamokos pranašumai: tonizuojami raumenys, pagerėja fizinė jėga bei lankstumas, skatina atidumą, ramina nervų sistemą, pakeliamas energijos lygis ir suteikiama puiki nuotaika visai dienai!

 

Jei ieškote būdų pagerinti laikyseną, sumažinti įtampa raumenyse, padailinti kūno formas, sulieknėti bei sumažinti senų traumų skausmus, šie užsiėmimai yra puikus pasirinkimas!

 

SUSITINKAME: kiekvieną antradienį 12:00 val.

UŽSIĖMIMO TRUKMĖ: 1 val.

KAINA: 8 eur/asm.

 

REGISTRACIJA –> [email protected]
arba asmeninine žinute FB  @Lina Logvin

Daugiau apie Liną bei jos veiklas –> FB @linayoga

MokytojaLina Logvin


Lina – Hatha, Ashtanga, Vinyasa, Yin, Power joga ir Joga terapija mokytoja


Lina jau 13 metų praktikuoja jogą bei sveiką gyvenimo būdą, 7 metus dirba Jogos ir sveikatingumo mokytoja. Šias žinias Lina tobulino Lietuvoje, Balyje (Indonezija), Graikijoje, Bulgarijoje ir Indijoje.

Mano mokytojai jogos pagalba padėjo man labiau suprasti save, mylėti kūną, paleisti baimes ir pykčius, pagerinti santykius su artimaisiais, pasikliauti savo intuicija, jausti gyvenimo pulsą ir mėgautis kiekviena minute. Nuo vaikystės mane domino ir traukė įvairios gyvenimo veiklos: sportas, kelionės, mokslas, bet pabandžiusi jogą supratau, kad tai mano aistra. Dievas yra geriausias pilotas. Jis atskraidino mane tinkamu laiku, į tinkamą vietą, pas tinkamus žmones. Reikia tik pasitikėti savo pilotu. Esu sukaupusi daug žinių bei patirties sveikatingumo ir jogos srityje. Jaučiu poreikį pasidalinti tuo su aplinkiniais. Duokite sau šansą atsiverti grožiui, ramybei ir harmonijai.

- trumpai save pristato Lina

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika