Kvėpavimo Galia

Kiekvieno mūsų gyvenimas prasideda nuo pirmojo  įkvėpavimo ir baigiasi paskutiniu atodūsiu…

Jauskite savo kvėpavimą, mėgaukitės naturaliu jo ritmu ir nevaržykite jo, nes būtent kvėpavimas, jei bus tinkamai laikomasi, Jus nuves į ilgaamžiškumą…

 

Nuolat spartėjant šiuolaikinio gyvenimo ritmui, mes atsiribojame nuo savo pačių poreikių…bėgame, bijome, sustojame ir vėl judame pirmyn, pamiršdami lėtą, gilų kvėpavimą, kuris maitina mūsų smegenis ir organus reikiamu deguonies kiekiu.

Manoma, kad deguonies išeikvojimas yra viena pagrindinių fizinio ir emocinio disbalanso priežasčių, būtent tai ir trukdo žmonėms jaustis energingais.

 

Užsiėmimai „Kvėpavimo Galia„, tai natūralus būdas pašalinti susikaupusį stresą, nerimą, augantį lėtinį skausmą, depresiją, pasikrauti energijos, aiškumo, tikro miego, prailginti gyvenimo trukmę bei detoksituoti kūną ir protą.

 

Sąvokos kvėpavimas ir pranajama labai skiriasi! Kvėpuojame nesąmoningai, tai gyvybiškai svarbus procesas. O pranajama, tai technika kurią atliekant reikalingas sąmoningumas, pastangos, nes tai yra gyvybinės energijos valdymas, jos metu kūne kaupiama prana – energija apvalanti nuo teršalų, suteikianti žvalumo, minčių skaidros, proto kontrolės.

 

SVARBU! Praktikos metu naudojame eterinius aliejus, kurie teigiamai veikia mūsų emocinę būseną.

Užsiėmimai buvo įkvėpti ir parengti vadovaujantis mokytojo  Dominique Lonchant technikomis, kuris neperseniausiai lankėsi Studijoje Om ir pasidalino tuo, kas neįtikėtinai brangu ir reikalinga, norint sveikai gyventi!

 

Įkvėpkite gyvenimo, nes būtent tai lemia geresnę sveikatą ir vidinę laisvę!

 

UŽSIĖMIMŲ KAINA:

Kartai Kaina (galioja 1 mėn.) Kaina (galioja 3 mėn.) Kaina (galioja 6 mėn.)
1 13 €
4 45 €
8 75 €
12 115 €
16 150 €
24 220 €

 

REKVIZITAI APMOKĖJIMUI:

Gavėjas „VšĮ Kamadevas LT“
Įmonės kodas 304446978
A. s. LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“

Paskirtis – vardas, pavardė, abonemento rūšis (užsiėmimų kiekis/mėn.)

MokytojaGabija Petronytė


Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika