Oro Joga su Juliana

Oro Joga su Juliana užsiėmimai:

  • Pirmadieniais – 20:30 val.
  • Trečiadieniais – 20:30 val.
  • Šeštadieniais – 10:00 val.
  • Sekmadieniais – 19:00 val.

 

Oro Joga – tai nuostabus efektyvių ir skanių kūnui, labai raminančių pratimų kompleksas, kurių metu juda visas kūnas. Pratimai apjungia gimnastikos, akrobatikos, pilateso elementus, o kartu naudojama speciali juosta, padeda patirti naujus nesvarumo ir lengvumo pojūčius.

Juosta pagaminta iš specialios, stiprios nors ir švelnios medžiagos, kuri gali atlaikyti daugiau nei 2 tonas, todėl nesijaudinkite – Jus tikrai išlaikys!

Užsiėmimus gali lankyti bet kokio sudėjimo, lankstumo ar svorio žmogus. Oro jogai nei amžius, nei svoris, nei fizinis pasiruošimas nėra svarbus.

Pratimai atliekami ore, stiprina giluminius raumenis, atpalaiduoja įtampą iš kūno, stipriai ištempia nugarą, padeda kūnui tapti patogiam ir lanksčiam.

Oro jogos metu pradžioje stiprinamos rankos, tada visas „korsetas“. Vėliau stiprinamos kojos, išorinės bei vidinės kojų dalys. Nuolat pakeliant ir nuleidžiant kojas – stiprinami sėdmenys, vidinės šlaunų dalys, pilvo presas. Ir visa tai atliekama žaisminga skraidymo forma.

Užsiėmimai ramina protą, lavina koncentraciją, stabilizuoja vestibiuliarinį aparatą, giliai atpalaiduoja, sutvarko miego ritmą, leidžia patirti įdomias būsenas.

Tai nuostabi, harmoninga mankšta absoliučiai visiems, kurioje jūs ne tik išmankštinate visą kūną, bet ir  pasikraunate energijos, sujungiate savo protą, kūną ir esybę į tobulą visumą.

Po užsiėmimo visada lieka jausmas kaip po gero SPA seanso ar masažo!
Ateik ir patirk tai, ko dar nesi patyręs.

UŽSIĖMIMO TRUKMĖ: 1 val. 15 min.

KAINA:

  • Vienkartinių apsilankymų kaina – 13 eur.
  • 4 kartų abonementas – 45 eur/mėn.
  • 8 kartų abonementas – 75 eur/mėn.
  • Neribotas abonementas – 100 eur/mėn.
  • Individualus užsiėmimas – 35 eur. (dėl jų tartis atskirai telefonu +370 600 02833).*Paukštukų draugų bei senų Studijos Om klientų kainos derinamos individualiai.

REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS – BŪTINA!

SVARBU! Oro jogos užsiėmimams reikalinga patogi, sportui tinkama apranga be užtrauktukų, kad nedraskytų oro jogos juostos. Taip pat reikėtų išsiimti auskarus, žiedus ar sages iš plaukų, kad neužsikabintų atliekant pratimus. Oro joga atliekama basomis.
*Turint širdies stimuliatorių, sergant epilepsija, turint aukštą spaudimą akyse ar besilaukiant – negalima praktikuoti oro jogos. Menstruacijų metu, taip pat patartina padaryti pertrauką.

MokytojaJuliana Salatka


Oro jogos bei Hatha jogos mokytoja, meditacijų ore trenerė


Nuo mažens Juliana visad buvo labai jautrus žmogus. Kiek save prisimena, visad jos dėmesį kaustydavo gamta, dangus bei energetiniai procesai. Visad jausdavo gamtos, aplinkos pokyčius, erdvėje esančias energijas. Pojūčiai buvo labai ryškūs ir tas skatino ieškoti atsakymų knygose. O vidus šaukėsi gyvojo mokymosi, perimant patirtis ir išgyvenimus tiesiai iš šaltinio.

Mokytoja sąmoningą mokymosi kelią pradėjo dar prieš 13 metu. Pradėjo nuo Hatha jogos žinių gilinimo, vaikų jogos ir suaugusiųjų jogos užsiėmimų vedimo. Augti Julianai padėjo ne vienas mokytojas kuris dalinosi su Juliana nuostabiomis žiniomis, meditacinėmis praktikomis, patirties gyliu ir begalinės meile.

Maždaug prieš 7 metus gyvenimas supažindino Juliana su dar vienu mokytojų – tai jos kūnu. Pakliuvus į avariją Julianai buvo sulaužytas stuburo slankstelis bei paralyžuota kairė ranką. 3 metai reabilitacijos, be papildomų krūvių, sporto ir juo labiau užsiėmimų vedimo. Grėsmė operacijos, kurios tikimybė jog valdysiu abi rankas buvo 30 % paskatino sprendimų ieškoti kitur, o ne tradicinėje medicinoje. Taip mokytoja išmoko savo jautrumą nukreipti į save, girdėti savo kūną bei pradėjo susikalbėti su juo. Atrado veiksmingus osteopatijos bei kineziterapijos metodus.

Iki šiol savo žinias Juliana gilina asmeninio bei dvasinio augimo mokymuose, jogos mokytojų kursuose, kinizeterapijos, osteopatijos, sveikos gyvensenos seminaruose. Mokytoja propoguoja sveiką gyvenimo būdą, užsiima kvapų bei erdvės “magija”, emocinio, dvasinio, kūno intelekto lavinimu, įvairiomis psichoterapijos rūšimis, sąmoningumą gilinančiomis meditacijomis bei praktikomis, kūno gydymu holistiniu būdu, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą rankomis. Bei su meile ir laiminimu kūria papuošalus iš natūralių akmenų savęs harmonizavimui.

“Kiekvieno žmogaus kelias yra unikalus, o įgyjama patirtis gyva ir magiška. Mes visi esam skirti, skirtingi nors ir truputi panašus dalykai mus daro laimingais, ir beveik visada vienodi dalykai skaudina. Ir visi mes turim dovaną, kurios niekas negali atimti ar paneigti. Ši dovana - tai jausti ryšį...ryšį su savuoju “Tikruoju AŠ”, savo kūnų, emocinę bei sąmonės erdve, ryšį su kitais bei ryšį su pasauliu.” – dalinasi savo mintimis Juliana

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika