Oro Joga su Juliana

Oro Joga su Juliana užsiėmimai:

 • Antradieniais – 18:00 val. Oro Joga BASIC
 • Antradieniais – 20:00 val. Oro Joga MIDI
 • Šeštadieniais* – 10:00 val. Oro Joga BASIC arba Oro Joga LOW FLOW

*Šeštadienio užsiėmimų skirstymą tikrinti pagal einamos savaitės tvarkaraštį.

 

Dėl registracijos ir daugiau informacijos kreipkitės:

 

Oro Joga – tai nuostabus efektyvių ir skanių kūnui, labai raminančių pratimų kompleksas, kurių metu juda visas kūnas. Pratimai apjungia gimnastikos, akrobatikos, pilateso elementus, o kartu naudojama speciali juosta, padeda patirti naujus nesvarumo ir lengvumo pojūčius.

Juosta pagaminta iš specialios, stiprios nors ir švelnios medžiagos, kuri gali atlaikyti daugiau nei 2 tonas, todėl nesijaudinkite – Jus tikrai išlaikys!

Užsiėmimus gali lankyti bet kokio sudėjimo, lankstumo ar svorio žmogus. Oro jogai nei amžius, nei svoris, nei fizinis pasiruošimas nėra svarbus.

Pratimai atliekami ore, stiprina giluminius raumenis, atpalaiduoja įtampą iš kūno, stipriai ištempia nugarą, padeda kūnui tapti patogiam ir lanksčiam.

Oro jogos metu pradžioje stiprinamos rankos, tada visas „korsetas“. Vėliau stiprinamos kojos, išorinės bei vidinės kojų dalys. Nuolat pakeliant ir nuleidžiant kojas – stiprinami sėdmenys, vidinės šlaunų dalys, pilvo presas. Ir visa tai atliekama žaisminga skraidymo forma.

Užsiėmimai ramina protą, lavina koncentraciją, stabilizuoja vestibiuliarinį aparatą, giliai atpalaiduoja, sutvarko miego ritmą, leidžia patirti įdomias būsenas.

 

Užsiėmimus veda Reiki Meistrė, kuri per savo delnus praleidžia švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios Reiki energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį ir harmonizuojantį poveikį.
Tai sukuria papildomą galimybė atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą, sudėlioti mintis ir nuraminti jausmus, pažvelgti kitomis akimis į gyvenimą, pasiekti daugiau bet kurioje srityje, visapusiškai tobulėti.

Reiki gydančios Energijos poveikis labai švelnus, subtilus…ir nors prisilietus juntama delnų šiluma ar net karštis, tai yra tik pratekėjusios energijos požymis.
Pati energija jautresnių žmonių juntama kaip švelni ir maloni vibracija, kartais migdanti, o kartais aktyvinanti, priklausomai nuo žmogaus jautrumo.

Užsiėmimus vedanti trenerė negydo pati, o pratekanti Reiki energija per jos delnus nuotoliniu būdu skverbiasi giliai į organizmą praktikuojančiu ir ten nuima įtampas, atstato pradinę harmoniją.

 

Reiki Oro Joga, tai nuostabi, harmoninga mankšta absoliučiai visiems, kurioje Jūs ne tik išmankštinate visą kūną, pasikraunate energijos, sujungiate savo protą, kūną ir esybę į tobulą visumą, bet ir pasisemiate jėgų iš begalinio Universalios Energijos Šaltinio.

 

Po užsiėmimo visada lieka jausmas kaip po gero SPA seanso ar masažo!
Ateik ir patirk tai, ko dar nesi patyręs. <3

 

UŽSIĖMIMO TRUKMĖ: 1 val. 30 min.
* Oro Joga TEENs užsiėmimo trukmė – 1 val.

KAINA:

 • Vienkartinis apsilankymas – 15 EUR
 • 4 kartų abonementas – 52 EUR
 • 8 kartų abonementas – 96 EUR
 • 12 kartų abonementas – 135 EUR
 • 16 kartų abonementas – 168 EUR
 • 24 kartų abonementas – 235 EUR
 • Individualus užsiėmimas – 40 eur. (dėl jų tartis atskirai telefonu +370 600 02833).
  *Senų Oro Terapijos bei Studijos Om klientų kainos derinamos individualiai.
  **Studentams ir senjorams taikoma 10% nuolaida.

 

ATSISKAITYMAS:

 • Grynais prieš užsiėmimą
 • Išankstiniu pavedimu (dėl rekvizitų kreiptis tiesiogiai [email protected])

 

REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS – BŪTINA!
*
Apie registracijos atšaukimą būtina informuoti vėliausiai 5 val. prieš užsiėmimą

 

SVARBU! Oro jogos užsiėmimams reikalinga patogi, sportui tinkama apranga be užtrauktukų, kad nedraskytų oro jogos juostos. Taip pat reikėtų išsiimti auskarus, žiedus ar sages iš plaukų, kad neužsikabintų atliekant pratimus. Oro joga atliekama basomis.
*Turint širdies stimuliatorių, sergant epilepsija, turint aukštą spaudimą akyse ar besilaukiant – negalima praktikuoti oro jogos. Menstruacijų metu, taip pat patartina padaryti pertrauką.

 

Daugiau informacijos:
Tel. +370 600 02833
El.p. [email protected]
FB @OroTerapijaJuliana

 

UŽSIĖMIMŲ SKIRSTYMAS:

 • Oro Joga BASICPRADINUKAMS – užsiėmimai skirti norintiems išbandyti Oro Jogą pirmą kartą arba ką tik pradėjusiems praktikuoti. Užsiėmimo metu smulkiai paaiškinamos padėtys/asanos, jų variacijos ir galimybės pagilinti/pasunkinti pratimus. Žemas užsiėmimo intensyvumo lygis.
 • Oro Joga MIDI – užsiėmimai skirti reguliariai lankantiems. Detaliau mokinamos sunkesnes nenutrukstamos sekos/vinjasos. Ilgesnis padėčių išlaikymas, sunkesni pratimai, daugiau akrobatikos elementų. Vidutinis/aukštas užsiėmimo intensyvumo lygis.
 • Oro Joga LOW FLOWORO JOGA su žemu hamaku – meditatyvi, lėtosios Oro Jogos rūšis. Užsiėmimo metu “hamako” juosta yra visai žemoje padėtyje, kas leidžia pasyviai ir saugiai pratempti kūną bei daugiau atsipalaiduoti. Šio užsiėmimo metu asanos išlaikomos ilgesnį laiko tarpą, taip ištempiami raumenys, sąnariai ir pasiekiami gilesni jungiamųjų audinių – fascijų sluoksniai. Letas užsiėmimo intensyvumo lygis, kur susitelkiama į kūno pojūčius ir relaksaciją, tinka tiek pradedantiems, tiek pažengusiems Oro Jogos lankytojams.

 

Dėl registracijos ir daugiau informacijos kreipkitės el. p. [email protected]

MokytojaJuliana Salatka


Oro jogos bei Hatha jogos mokytoja, meditacijų ore trenerė


Nuo mažens Juliana visad buvo labai jautrus žmogus. Kiek save prisimena, visad jos dėmesį kaustydavo gamta, dangus bei energetiniai procesai. Visad jausdavo gamtos, aplinkos pokyčius, erdvėje esančias energijas. Pojūčiai buvo labai ryškūs ir tas skatino ieškoti atsakymų knygose. O vidus šaukėsi gyvojo mokymosi, perimant patirtis ir išgyvenimus tiesiai iš šaltinio.

Mokytoja sąmoningą mokymosi kelią pradėjo dar prieš 13 metu. Pradėjo nuo Hatha jogos žinių gilinimo, vaikų jogos ir suaugusiųjų jogos užsiėmimų vedimo. Augti Julianai padėjo ne vienas mokytojas kuris dalinosi su Juliana nuostabiomis žiniomis, meditacinėmis praktikomis, patirties gyliu ir begalinės meile.

Maždaug prieš 7 metus gyvenimas supažindino Juliana su dar vienu mokytojų – tai jos kūnu. Pakliuvus į avariją Julianai buvo sulaužytas stuburo slankstelis bei paralyžuota kairė ranką. 3 metai reabilitacijos, be papildomų krūvių, sporto ir juo labiau užsiėmimų vedimo. Grėsmė operacijos, kurios tikimybė jog valdysiu abi rankas buvo 30 % paskatino sprendimų ieškoti kitur, o ne tradicinėje medicinoje. Taip mokytoja išmoko savo jautrumą nukreipti į save, girdėti savo kūną bei pradėjo susikalbėti su juo. Atrado veiksmingus osteopatijos bei kineziterapijos metodus.

Iki šiol savo žinias Juliana gilina asmeninio bei dvasinio augimo mokymuose, jogos mokytojų kursuose, kinizeterapijos, osteopatijos, sveikos gyvensenos seminaruose. Mokytoja propoguoja sveiką gyvenimo būdą, užsiima kvapų bei erdvės “magija”, emocinio, dvasinio, kūno intelekto lavinimu, įvairiomis psichoterapijos rūšimis, sąmoningumą gilinančiomis meditacijomis bei praktikomis, kūno gydymu holistiniu būdu, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą rankomis. Bei su meile ir laiminimu kūria papuošalus iš natūralių akmenų savęs harmonizavimui.

“Kiekvieno žmogaus kelias yra unikalus, o įgyjama patirtis gyva ir magiška. Mes visi esam skirti, skirtingi nors ir truputi panašus dalykai mus daro laimingais, ir beveik visada vienodi dalykai skaudina. Ir visi mes turim dovaną, kurios niekas negali atimti ar paneigti. Ši dovana - tai jausti ryšį...ryšį su savuoju “Tikruoju AŠ”, savo kūnų, emocinę bei sąmonės erdve, ryšį su kitais bei ryšį su pasauliu.” – dalinasi savo mintimis Juliana

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika