POWER JOGA
su oro jogos elementais

START’uoja nauji užsiėmimai su Gabija Om!
POWER JOGA su oro jogos elementais,
tai aktyvi joga, kuri ne tik pažadins Jus iš ryto, bet ir pakraus energijos visai dienai!

– – – – – – – –

Gabijos vedama joga yra orientuota į kvėpavimą.

Manoma, kad deguonies išeikvojimas yra viena pagrindinių fizinio ir emocinio disbalanso priežasčių, būtent tai ir trukdo žmonėms jaustis energingais.

Sąvokos kvėpavimas ir pranajama labai skiriasi! Kvėpuojame nesąmoningai, tai gyvybiškai svarbus procesas. O pranajama, tai technika kurią atliekant reikalingas sąmoningumas, pastangos, nes tai yra gyvybinės energijos valdymas, jos metu kūne kaupiama prana – energija apvalanti nuo teršalų, suteikianti žvalumo, minčių skaidros, proto kontrolės.

Jogoje yra daug pranajamos rūšių, kurios turi skirtingą poveikį mūsų organizmui: vėsina, šildo, aktyvina, ramina…

Taip pat pranajamos metu naudojame bandhas, energetinius užraktus, kad energija būtų tikslingai nukreipta ir paskirstyta.

Kvėpavimo pratimus atliekant kartu su joga gauname dvigubą poveikį.

 

Laukiami visi, ir tie kurie jau pažysta jogą, ir tie – kurie nori ją pažinti!

 

Studijoje Om užsiėmimai vyksta mažose, jaukiose grupelėse, tad dėmesio gaus visi.

Užsiėmimo pabaigoje pažadame Shavasaną, atsipalaidavimą ore, oro jogos juostose. Tokiu būdu visa informacija, ką Jūsų kūnas ir protas patyrė užsiėmimo metu susigūlės ir įsisavins, o Jūsų gyvybinė energija (prana) laisvai tekės po visą kūną.

– – – – – – – –

MOKYTOJA: Gabija Petronytė


UŽSIĖMIMAI VYKS:

Antradieniais – 7:45 val.
Penktadieniais – 7:45 val.

TRUKMĖ: 1,5 val.

KAINA:
1 apsilankymas – 15 EUR
1 mėn. abonementas – 65 EUR

 

REGISTRACIJA –> rašykite AŽ @StudijaOm arba el.p. [email protected]

 

!DĖMESIO! Dėl šiuo metu esamos situacijos, vietų skaičius užsiėmimuose yra RIBOJAMAS, tad išankstinė registracija BŪTINA.

!SVARBU! Atsižvelgdami į šiuo metu esamą situaciją, REKOMENDUOJAME užsiėmimuose turėti savo priemones (jogos kilimėli, pleduką, vandens gertuvę ir kitas Jums reikiamas priemones).

TrenerėGabija Petronytė


Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika