Saulės Oro Joga

Saulės Oro Jogos užsiėmimai:

  • Antradieniais – 12:15 val.
  • Trečiadieniais – 13:15 val.
  • Penktadieniais – 13:15 val.

 

Joga ore, tai visiškai nauja patirtis!

Tai nuostabi, harmoninga mankšta absoliučiai visiems, kurioje jūs ne tik išmankštinate visą kūną, bet ir pasikraunate energijos, sujungiate savo protą ir kūną į tobulą visumą.

 

Šiems užsiemimams naudojama speciali juosta, kuri padeda patirti naujus nesvarumo ir lengvumo pojūčius.

Oro joga apjungia tradicines jogos pozas su pilates pratimais ir fizine veikla ore. Su oro jogos juostos pagalba, kai kurių pozų ir pratimų atlikimas yra palengvinamas arba atvirkščiai – pasunkinamas.

Judant ore jaučiamas aktyvesnis giliųjų raumenų, ypatingai juosmens, nugaros ir galūnių darbas, o elastinga juostos medžiaga leidžia išlaikyti lankstumą ir judrumą.

Tai ne tik fizinio lavinimo būdas, bet kartu ir linksmas, daug gerų emocijų ir juoko suteikiantis užsiemimas.

Gaubiantis šilkinis kokonas sukuria malonų saugumo jausmą ir leidžia praplėsti galimybių ribas tiek fizine, tiek dvasine prasme.

 

Ateikite ir įsitikinsite patys!

 

 

UŽSIĖMIMO TRUKMĖ: 1 val. 30 min.

 

KAINA:

  • Vienkartinių apsilankymų kaina – 25 eur.
  • 4 kartų abonementas – 80 eur/mėn.

*Dėl individualių sesijų tartis asmeniškai.

 

REGISTRACIJA: kreipkitės el. paštu [email protected] arba Facebook žinute – Saulės Oro Joga.

 

Daugiau info –> www.orojoga.lt

 

 

MokytojaSaulė


Oro jogos, nirvana, pilates ir kalanetikos mokytoja


"Esu sertifikuota oro jogos, nirvana, pilates ir kalanetikos mokytoja. Tai kuo dalinuosi ir mokau kitus, yra ne tik technika ir judesys, tai visuminis kūno, žmogaus esmės pajautimas ir to atskleidimas. Mokymu, kuriuo dalinuosi yra, kaip per judesį, atverti kūno galimybes, išlaisvinti energijos potenciją ir patirti malonumą mankštoje. Tai visuma, kuri duoda ypatingus rezultatus.

Oro jogos mankštose padedu išlaisvinti jūsų kūną, padidinti jo galimybes, praplėsti savo suvokimo ribas ir žinoma – mokau jus atsipalaiduoti ir patirti labai subtilius potyrius, kurių niekur kitur, kaip nesvarumo būsenoje jūs nepatirsite :)

Aš esu moteris, kuri save atranda kasdien iš naujo. Viskas gyvenime kinta greitai, todėl ir aš teku kosminiu greičiu. Daugelis iš mūsų net nežino kokias galimybes turime, kokie neišlaisvintos energijos resursai užspausti mūsų viduje. Aš nuolat ieškau savo galimybių, sąmoningai kasdien kurdama savo dieną, vesdama mankštas. Tai nuostabus pašaukimas, kurį atradusi esu pertekliuje juo dalintis su jumis visais. Esu labai žingeidi, mėgstu naujoves, visapusišką tobulėjimą tiek fizine, tiek dvasine prasme, todėl mano diena prasideda pirmiausiai man pačiai. Tam, kad pajusčiau savo kūną darau rytinę mankšta, tam kad praskaidrinčiau savo sąmonę – meditaciją. Mano kūnas yra mano šventovė, namai, kuriais aš labai rūpinuosi ir to mokau visus atėjusius į mano užsiemimus. Mankšta, labai svarbi dalis mūsų gyvenime norint išlikti sveikiems, bet mityba užima taip pat labai svarbią dalį. Taip kaip maitinamės, taip ir jaučiamės.

Visas žinias kaupiu ne sau, o visiems, kad dalintis, kad žmonės patirtų ekstazę nuo būvimo čia ir dabar. Jeigu jautiesi, kad pavargai nuo visko, jei patiri daug streso ir nežinai kaip atsipalaiduoti, jeigu ieškai tai, ko dar niekad nepatyrei ir esi pasirengęs gauti didžiulę dozę malonumo, energijos ir geros savijautos, tai labai lauksiu tavęs savo užsiemimuose arba instruktorių mokymuose." - trumpai save pristato Saulė.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika