Vasaros joga
su Lina

Pirmadienis tikrai gali prasidėti kitaip – lengviau kelsitės ryte žinodami, kad vakare save apdovanosite jogos praktika, kuri padės nuraminti protą, leis kūnui atgauti gyvybinę energiją ir atsipalaiduoti.

Kviečiame kartu tyrinėti ir atrasti fizinių bei protinių pratimų derinį, kuris tūkstančius metų vilioja jogos praktikus visame pasaulyje.

 

Nesvarbu kokio amžiaus, kūno sudėjimo, lankstumo ar fizinio pasirengimo esate, joga gali nuraminti protą ir sustiprinti kūną.
Jogos grožis ir yra tame, kad jūs neturite būti jogas ar jogė, kad patirtumėte jos naudos.
Joga skirta visiems!

 

Jogos praktikų metu ugdomas kūno intelektas, todėl praktikos metu visada kviečiu įsiklausyti į savo kūną, jo poreikius ir su švelnumu sau, atliepti juos. Tai laikas, kurį galite dedikuoti ryšio su savo kūnu ir širdimi stiprinimui, „pokalbio“ užmezgimui.“ – trumpa mokytojos žinutė <3

 

Nuolatinė jogos praktika moko žmogų kitaip žvelgti į savo gyvenimą, būti dėmesingesniems kiekvieną akimirką.

Vinyasos ir Hatha jogos dermėje kiekvienas gali atrasti sau tinkamiausią jogos potyrį, todėl užsiėmimų metu visuomet užtikrinama jauki ir saugi erdvė praktikuoti jogą kiekvienam pagal savo fizinį pasiruošimą, kad ir koks jis bebūtų.

 

SUSITINKAME: pirmadieniais 18:00 val.

TRUKMĖ: 1 val. 30 min.

KAINA:

  • 1 kartas – 10 EUR
  • 4 kartai – 36 EUR
  • 8 kartai – 68 EUR

 

REGISTRACIJA:
Tel.: +370 683 72176
El.p.: [email protected]
Asmenine žinute: FB @savajoga

 

*Vietų skaičius ribotas, todėl registracija BŪTINA.

 

MokytojaLina Aukštuolė


Lina – jogos mokytoja


"Nuolatinis domėjimasis būties ir prasmės klausimais mane nuvedė į filosofijos studijas universitete, kurios suteikė dar platesnį pasaulio suvokimą ir žinojimą, kad nieko nežinau.

Dar paauglystėje susidomėjau žmogaus psichologija, vėliau ir kognityvinės elgesio terapijos metodais, dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis, baigiau „8 savaičių dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo kursus“. Sukauptas žinojimas dabar leidžia man drąsiau dalintis – tiek jogos pamokose, tiek savanorystės “Vaikų linijoje” veikloje ar kasdienoje.

Džiaugiuosi galėdama nuolatos mokytis – iš sutiktų žmonių, gamtos, kūrybos, praradimų, patirčių, savojo kelio paieškų bei klaidų."

- trumpai prisistato Lina.
Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika