Žingeidiems: sveiki ir laimingi?
Holistinės aromaterapijos paskaita

Ritualas ĮŽADAI SU SAVIMI
2016-12-14
TIKSLAS, KURIANTIS PRASMĘ arba Tikslai moteriškai
2016-12-18

Žingeidiems: sveiki ir laimingi?

 „Galima pagydyti visas ligas, nors ne visus žmones“

Dr. Gary Young

Puraus baltumo sekmadienio popietę pasikalbėkime, kaip patys galėtume keisti ar eliminuoti nepalankias mūsų sveikatai sąlygas, o ką vardan savo ir savo šeimos sveikatos, pilnatvės ir harmonijos galėtume pasiimti iš gamtos.

Nubraukime dulkes nuo tūkstantmečiais saugotų žinių ir atraskime,  kaip, pasitelkdami augaluose slypintį  galingą gamtos potencialą, galime išlikti gyvybingi ir sveiki.

Susitikimo metu vaišinsimės aromatinga arbata, pagardinta  eterinėmis esencijomis. Jei kils ūpas į studiją atsinešti kokį su meile pagamintą skanumyną, mielai juo pasivaišinsime jaukiai gerdami arbatą.

Laukiame visų, besirūpinančių savo bei artimųjų sveikata, sausio 15 d. 14.30 val. Užsiėmimo trukmė – 2,5 val.

Savo įžvalgomis dalinsis

Young Living ambasadorė

Holistinės aromaterapijos savigydos  mokymų edukatorė

Raindrop ir VitaFlex masažo technikų istruktorė

Erika Gintalienė

Šis seminaras galėtų būti puiki dovana sau ar artimajam Kalėdų proga – juk išties, ką galime padovanoti vertingesnio nei sveikata? Dovanų kuponą-kvietimą į seminarą galite įsigyti mūsų studijoje prieš tai suderinę studijos telefonu 868527000.

KAINA: 5 €.

REGISTRACIJA: 

 

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika