Apie studiją


“Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.”


Studija OM

Apie mus


Esame įsikūrę visai šalia miesto centro, jaukiose ir su meile įrengtose patalpose. Mūsų studijos erdvė primena ne treniruočių salę, o alsuoja „Tūkstančio ir vienos nakties“ atmosfera: grindis siekiančios užuolaidos, žibintų ir žvakių šviesos, eterinių aliejų kvapas, jaukios užsiėmimų ir poilsio erdvės, puoštos pagalvėlėmis, kilimais ir kitais rytietiškais elementais, nuneš Jus į tolimus kraštus ir padės visas neigiamas emocijas palikti už studijos durų.

Tokia ir buvo mūsų idėja – sukurti erdvę, kurioje žmogus pamirštų, kur esąs. Dažnai vykstame į svečias šalis, kad pakeistume aplinką, kad ištrūktume iš kasdienybės, o norėjosi pasiūlyti erdvę, į kurią įžengę ir atsidurtumėte kažkur svetur, ne čia, kad lengviau atsiribotumėte nuo to, kas įprasta, kad pravėrę studijos duris paliktumėte skubantį miestą sau už nugaros, kad įeitumėte į kitą būseną, lengviau būtų klausytis patiems savęs.

Šiuo metu studijoje vyksta Oro jogos, Kalanetikos, Pilates, YIN jogos, Aštanga jogos, Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai bei Maudynės gongo garse.

Taip pat nuolat rengiame sąmoningumą skatinančius seminarus, užsiėmimus bei paskaitas, kviečiamės į studiją įdomių, talentingų ir kūrybingų svečių.

Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.

Siekiame jaukaus bendravimo, tad laukiame jūsų atsiliepimų apie įspūdžius studijoje, pasiūlymų, kad studijoje būtų dar maloniau būti.

MokytojaiGabija


Studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Tautė Bernotaitė


YIN jogos mokytoja


Ilgą savo gyvenimo dalį jaučiausi, lyg kad būčiau padalyta į dvi dalis, todėl jau kelerius metus domiuosi joga ir ieškau vienovės visom prasmėm. Jos atveriama galimybė susijungti su autentiškąja savo puse leidžia pajusti pilnatvę.

Visai neseniai prisiminiau vieną apleistą žodžio „sveikas“ reikšmę – tai ištisas, visas, nepadalytas. Sveikas žmogus – vientisas, jaučiantis savo esybės vienovę; jis apsivalęs nuo trupmenų – nebūtinų žmogaus laimei smulkmenų, nereikalingų vaidmenų. O juk viena iš daugelio sąvokos „joga“ reikšmių irgi yra vienovė, jungtis. Todėl joga – sveikumas. Jį lemia susijungimas su savo Aukštesniuoju, Išmintinguoju AŠ, nes šis Aš žino kasdienio Aš primirštamas tiesas, atsakymus.

Studijavau įvairių disciplinų – teatro vadybą, šiek tiek ispanų kalbą, filosofiją, galiausiai baigiau daug džiaugsmo atnešusias lietuvių kalbos studijas. Dirbau Lietuvių kalbos institute interaktyvaus muziejaus vadove, kur vedžiau ekskursijas mokiniams; seniau teko būti žurnalo redaktore; dabar nemažai dirbu kaip laisvai samdoma tekstų kūrėja, žurnalistė ir kalbos redaktorė, nes pasaulį nuo mažumės neblogai suprantu per žodžius, sąvokas, semantinius ryšius.

Tačiau paraleliai jau keletą metų vis daugiau dėmesio skiriu mažiau su protu susijusiems pasaulio pajautos būdams – emociniam, kūniškajam, jutiminiam. Stengiuosi sukurti kuo daugiau galimybių lavinti ir šias žmogaus visovės dalis. Būtent dėl apleisto santykio su kūno išmintimi, apie kurią nemokė nei mokykloje, nei universitete, ir jaučiausi nevientisa – dabar tai suprantu. Nors šalia mokslų visad ieškojau atsvaros ir lankiau kokią nors judesio formą – aerobiką, šokius, jogą, lankstumo treniruotes, suaugusiųjų baletą, nebuvau įsisąmoninusi jų poveikio. Anksčiau šiose praktikose į kūną žiūrėjau kaip į instrumentą, o ne bendrininką, lygiavertį dialogo dalyvį.

Teko pusę metų gyventi pietryčių Azijoje, kur išbandžiau daug įvairiausių jogos rūšių ir įvairių jogos mokytojų. Ši patirtis išplėtė suvokimą, kokia joga gali būti. Visokia. T a v o joga tikrai egzistuoja.

Ten ir atradau YIN jogą, kuri mane palietė labai stipriai. O grįžusi namo norėjau dalytis YIN jogos filosofija su kitais, todėl nuvykau į mokytojų kursus ir toliau godžiai geriu visą informaciją apie šią jogos rūšį, kuri tiek Azijoje, tiek kitur pasaulyje populiarėja labai sparčiai. YIN kokybė dabartiniais bėgimo laikais mums reikalinga kaip niekad.

Saulė


Oro jogos, nirvana, pilates ir kalanetikos mokytoja


"Esu sertifikuota oro jogos, nirvana, pilates ir kalanetikos mokytoja. Tai kuo dalinuosi ir mokau kitus, yra ne tik technika ir judesys, tai visuminis kūno, žmogaus esmės pajautimas ir to atskleidimas. Mokymu, kuriuo dalinuosi yra, kaip per judesį, atverti kūno galimybes, išlaisvinti energijos potenciją ir patirti malonumą mankštoje. Tai visuma, kuri duoda ypatingus rezultatus.

Oro jogos mankštose padedu išlaisvinti jūsų kūną, padidinti jo galimybes, praplėsti savo suvokimo ribas ir žinoma – mokau jus atsipalaiduoti ir patirti labai subtilius potyrius, kurių niekur kitur, kaip nesvarumo būsenoje jūs nepatirsite :)

Aš esu moteris, kuri save atranda kasdien iš naujo. Viskas gyvenime kinta greitai, todėl ir aš teku kosminiu greičiu. Daugelis iš mūsų net nežino kokias galimybes turime, kokie neišlaisvintos energijos resursai užspausti mūsų viduje. Aš nuolat ieškau savo galimybių, sąmoningai kasdien kurdama savo dieną, vesdama mankštas. Tai nuostabus pašaukimas, kurį atradusi esu pertekliuje juo dalintis su jumis visais. Esu labai žingeidi, mėgstu naujoves, visapusišką tobulėjimą tiek fizine, tiek dvasine prasme, todėl mano diena prasideda pirmiausiai man pačiai. Tam, kad pajusčiau savo kūną darau rytinę mankšta, tam kad praskaidrinčiau savo sąmonę – meditaciją. Mano kūnas yra mano šventovė, namai, kuriais aš labai rūpinuosi ir to mokau visus atėjusius į mano užsiemimus. Mankšta, labai svarbi dalis mūsų gyvenime norint išlikti sveikiems, bet mityba užima taip pat labai svarbią dalį. Taip kaip maitinamės, taip ir jaučiamės.

Visas žinias kaupiu ne sau, o visiems, kad dalintis, kad žmonės patirtų ekstazę nuo būvimo čia ir dabar. Jeigu jautiesi, kad pavargai nuo visko, jei patiri daug streso ir nežinai kaip atsipalaiduoti, jeigu ieškai tai, ko dar niekad nepatyrei ir esi pasirengęs gauti didžiulę dozę malonumo, energijos ir geros savijautos, tai labai lauksiu tavęs savo užsiemimuose arba instruktorių mokymuose." - trumpai save pristato Saulė.

Rasida Matuizienė


PortDeBras, Body Balance, pilates ir kalanetikos trenerė


Rasida sakosi aktyviai sportuojanti nuo 20-ies metų. Nuo tada bėgimas, vaikščiojimas, aerobika, važinėjimas dviračiu, čiuožinėjimas su pačiūžomis, slidinėjimas lygia trasa ir miško takais, šokiais bei muzika – josios kasdienybė.

Visgi aktyvios veiklos kažkur „šone“ Rasidai nepakako. Prieš septynerius metus ji nusprendė radikaliai pakeisti savo profesiją ir pasukti kitu, sporto trenerės keliu. Viskas prasidėjo nuo įstojimo į Lietuvos Edukologijos Universitetą ir tęsiasi iki šiol – Rasida aktyviai kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose bei mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

„Visada svajojau apie darbą, kurį dirbčiau su didele meile. Šiuo metu daugiausiai džiaugsmo kūnui ir sielai teikia PortDeBras Polestar, pilates bei kalanetikos treniruočių vedimas, o joga ir cigun praktika užsiimu kol kas tik savo malonumui.“ - sako Rasida.

Rasida vadovaujasi principu, kad jos veikloje visada pagrindinis tikslas yra šviesti visuomenę apie sveikatą, sveiką judėsį, kvėpavimo naudą, mitybą bei laisvalaikio praleidimo atradimus.

Be to, laisvalaikiu Rasida organizuoja PortDeBrass ir Pilates renginius, intensyviai domisi psichologija, sąmoningu/taisyklingu kvėpavimu, šokio terapija, sveika gyvensena bei mityba.

RASIDOS GYVENIMO MOTO: pagrindinis sveikatos ir ilgaamžiškumo instrumentas - sveikas judėjimas ir taisyklingas kvėpavimas!

Aliona Svidinskienė


Aliona – oro jogos mokytoja


"Labas visiems! Trumpai apie mane :)

Esu Aliona, visą gyvenimą sportavau, kol vieną dieną atsidūriau oro jogos užsiėmimuose ir po pirmos treniruotės man "atėjo nušvitimas"... Išlipau iš juostos ir sakau: "wow, kur aš anksčiau buvau"... :) Fantastiškas jausmas! Aktyviai pradėjau lankyti treniruotes, tuomet išsilaikiau intensyvius oro jogos mokymus ir visai nesenai pradėjau vesti užsiėmimus. Daugiau kaip dvejus metus aktyviai lankau pilates treniruotes ir čia įgautas žinias taip pat sėkmingai taikau savo užsiėmimuose. Man labai svarbu, kad treniruotės teiktų gerą savijautą, bet tuo pačiu būtų saugios jūsų kūnui.

Esu labai laiminga ir labai noriu pasidalinti su jumis tuo džiaugsmu, gera savijauta ir palaima, kurią suteikia man oro joga. Mano brendas vadinasi "Bliss", kas išvertus reiškia "palaima"."

- trumpai save pristato mokytoja Aliona.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika