“Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.”


Studija Om

Apie mus


Esame įsikūrę visai šalia miesto centro, jaukiose ir su meile įrengtose patalpose. Mūsų studijos erdvė primena ne treniruočių salę, o alsuoja „Tūkstančio ir vienos nakties“ atmosfera: grindis siekiančios užuolaidos, žibintų ir žvakių šviesos, eterinių aliejų kvapas, jaukios užsiėmimų ir poilsio erdvės, puoštos pagalvėlėmis, kilimais ir kitais rytietiškais elementais, nuneš Jus į tolimus kraštus ir padės visas neigiamas emocijas palikti už studijos durų.

Tokia ir buvo mūsų idėja – sukurti erdvę, kurioje žmogus pamirštų, kur esąs. Dažnai vykstame į svečias šalis, kad pakeistume aplinką, kad ištrūktume iš kasdienybės, o norėjosi pasiūlyti erdvę, į kurią įžengę ir atsidurtumėte kažkur svetur, ne čia, kad lengviau atsiribotumėte nuo to, kas įprasta, kad pravėrę studijos duris paliktumėte skubantį miestą sau už nugaros, kad įeitumėte į kitą būseną, lengviau būtų klausytis patiems savęs.

Šiuo metu studijoje vyksta Oro jogos, YIN jogos, Hatha jogos, Pilates, sąmoningo kvėpavimo, pilvo šokio, bei Tai Chi užsiėmimai.

Taip pat nuolat rengiame sąmoningumą skatinančius seminarus, užsiėmimus bei paskaitas, kviečiamės į studiją įdomių, talentingų ir kūrybingų svečių.

Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.

Siekiame jaukaus bendravimo, tad laukiame jūsų atsiliepimų apie įspūdžius studijoje, pasiūlymų, kad studijoje būtų dar maloniau būti.

MokytojaiAliona Svidinskienė


Oro jogos mokytoja


"Labas visiems! Trumpai apie mane <3

Esu Aliona, visą gyvenimą sportavau, kol vieną dieną atsidūriau oro jogos užsiėmimuose ir po pirmos treniruotės man "atėjo nušvitimas"... Išlipau iš juostos ir sakau: "wow, kur aš anksčiau buvau"... :) Fantastiškas jausmas! Aktyviai pradėjau lankyti treniruotes, tuomet išsilaikiau intensyvius oro jogos mokymus ir visai nesenai pradėjau vesti užsiėmimus. Daugiau kaip dvejus metus aktyviai lankau pilates treniruotes ir čia įgautas žinias taip pat sėkmingai taikau savo užsiėmimuose. Man labai svarbu, kad treniruotės teiktų gerą savijautą, bet tuo pačiu būtų saugios jūsų kūnui.

Esu labai laiminga ir labai noriu pasidalinti su jumis tuo džiaugsmu, gera savijauta ir palaima, kurią suteikia man oro joga. Mano brendas vadinasi "Bliss", kas išvertus reiškia "palaima"."

- trumpai save pristato mokytoja Aliona.

Julija Spicynė


Vinyasa Flow jogos mokytoja


"Mano asmeninė jogos praktika skaičiuoja šeštus metus, o eiti jogos mokytojo keliu pasirinkau neseniai sudalyvavusi jogos mokytojų kursuose (RYS 200).
Praktikuoju jogos asanas įvairiai - derinu skirtingus stilius, kvėpavimo būdus, to noriu išmokyti ir kitus."

- trumpai save pristato Julija

Rasida Matuizienė


PortDeBras, Body Balance, pilates ir kalanetikos trenerė


Rasida sakosi aktyviai sportuojanti nuo 20-ies metų. Nuo tada bėgimas, vaikščiojimas, aerobika, važinėjimas dviračiu, čiuožinėjimas su pačiūžomis, slidinėjimas lygia trasa ir miško takais, šokiais bei muzika – josios kasdienybė.

Visgi aktyvios veiklos kažkur „šone“ Rasidai nepakako. Prieš septynerius metus ji nusprendė radikaliai pakeisti savo profesiją ir pasukti kitu, sporto trenerės keliu. Viskas prasidėjo nuo įstojimo į Lietuvos Edukologijos Universitetą ir tęsiasi iki šiol – Rasida aktyviai kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose bei mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

„Visada svajojau apie darbą, kurį dirbčiau su didele meile. Šiuo metu daugiausiai džiaugsmo kūnui ir sielai teikia PortDeBras Polestar, pilates bei kalanetikos treniruočių vedimas, o joga ir cigun praktika užsiimu kol kas tik savo malonumui.“ - sako Rasida.

Rasida vadovaujasi principu, kad jos veikloje visada pagrindinis tikslas yra šviesti visuomenę apie sveikatą, sveiką judėsį, kvėpavimo naudą, mitybą bei laisvalaikio praleidimo atradimus.

Be to, laisvalaikiu Rasida organizuoja PortDeBrass ir Pilates renginius, intensyviai domisi psichologija, sąmoningu/taisyklingu kvėpavimu, šokio terapija, sveika gyvensena bei mityba.

RASIDOS GYVENIMO MOTO: pagrindinis sveikatos ir ilgaamžiškumo instrumentas - sveikas judėjimas ir taisyklingas kvėpavimas!

Lina Aukštuolė


Jogos mokytoja


"Nuolatinis domėjimasis būties ir prasmės klausimais mane nuvedė į filosofijos studijas universitete, kurios suteikė dar platesnį pasaulio suvokimą ir žinojimą, kad nieko nežinau.

Dar paauglystėje susidomėjau žmogaus psichologija, vėliau ir kognityvinės elgesio terapijos metodais, dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis, baigiau „8 savaičių dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo kursus“. Sukauptas žinojimas dabar leidžia man drąsiau dalintis – tiek jogos pamokose, tiek savanorystės “Vaikų linijoje” veikloje ar kasdienoje.

Džiaugiuosi galėdama nuolatos mokytis – iš sutiktų žmonių, gamtos, kūrybos, praradimų, patirčių, savojo kelio paieškų bei klaidų."

- trumpai prisistato Lina.

Edita Simanavičienė


Tai Chi mokytoja


Sertifikuota instruktorė, daugelio kovų menų čempionatų dalyvė ir nugalėtoja.
Edita veda nuolatinius užsiėmimus ir paskaitas, dalyvauja įvairiuose renginiuose bei festivaliuose. Dėstė Tai chi VU Konfucijaus institute, taip pat, bendradarbiaujant su Trakų visuomenės sveikatos biuru, kartas nuo karto suteikia miesto gyventojams nemokamus užsiėmimus, kuriuos pritaiko pagal amžiaus ir skirtingo pajėgumo poreikius.

Nuo vaikystės buvau moksliukė, mėgstanti rasti atsakymus į rūpimus klausimus, stengiausi suprasti šį pasaulį, kaip jis veikia ir kodėl yra toks, koks yra. Galbūt dėl šios savybės gyvenimas negailėjo man gerų ir išmintingų mokytojų iš įvairių kultūrų ir tradicijų. Jie padėjo įžvelgti daugelį subtilių dalykų ir suprasti tam tikrų dėsnių veikimo principus. Aukštasis ekonomis ir teisinis išsilavinimas suteikė galimybes patogiai įsitaisyti sociume, tačiau viduje įvykusi vertybių takoskyra prasiskyrė tiek stipriai, kad teko pasukti įdomesniu gyvenimo keliu.

Tai chi (tai ji/ 太极) meno mokiausi pas meistrus iš Kinijos, kurie dalinosi senosios tradicijos paslaptimis kaip išlaikyti sveikatą, ramų protą, stiprų ir gyvybingą kūną. Tai chi nėra tik judesys, tai daugiau nei gyvenimo filosofija, kurios dėsniai veikia visas mūsų gyvenimo sritis ir padeda jose palaikyti pusiausvyrą. Taip tik atrodo, kad judesiai yra labai paprasti, tačiau grakštumo ir lengvumo jausmą išgauti galima tik įvaldžius tam tikras technikas bei Jin ir Jang jėgų balansą. Šios praktikos atpalaiduoja ir sutelkia dėmesį į kūno sąveiką su aplinka, taip jį stiprina, gerina koordinaciją, lankstumą, sąnarių paslankumą, ramina ir stiprina nervų sistemą, harmonizuoja vidaus organų veiklą, suteikia daugiau gyvybinių jėgų.

Neįmanoma nupasakoti Tai chi jausmo, jį galima tik patirti.

- trumpai save bei Tai chi pristato Edita.