“Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.”


Studija Om

Apie mus

Esame įsikūrę visai šalia miesto centro, jaukiose ir su meile įrengtose patalpose. Mūsų studijos erdvė primena ne treniruočių salę, o alsuoja „Tūkstančio ir vienos nakties“ atmosfera: grindis siekiančios užuolaidos, žibintų ir žvakių šviesos, eterinių aliejų kvapas, jaukios užsiėmimų ir poilsio erdvės, puoštos pagalvėlėmis, kilimais ir kitais rytietiškais elementais, nuneš Jus į tolimus kraštus ir padės visas neigiamas emocijas palikti už studijos durų.

Tokia ir buvo mūsų idėja – sukurti erdvę, kurioje žmogus pamirštų, kur esąs. Dažnai vykstame į svečias šalis, kad pakeistume aplinką, kad ištrūktume iš kasdienybės, o norėjosi pasiūlyti erdvę, į kurią įžengę ir atsidurtumėte kažkur svetur, ne čia, kad lengviau atsiribotumėte nuo to, kas įprasta, kad pravėrę studijos duris paliktumėte skubantį miestą sau už nugaros, kad įeitumėte į kitą būseną, lengviau būtų klausytis patiems savęs.

Šiuo metu studijoje vyksta Oro jogos, YIN jogos, Hatha jogos, Pilates, sąmoningo kvėpavimo, pilvo šokio, bei Tai Chi užsiėmimai.

Taip pat nuolat rengiame sąmoningumą skatinančius seminarus, užsiėmimus bei paskaitas, kviečiamės į studiją įdomių, talentingų ir kūrybingų svečių.

Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.

Siekiame jaukaus bendravimo, tad laukiame jūsų atsiliepimų apie įspūdžius studijoje, pasiūlymų, kad studijoje būtų dar maloniau būti.

Mokytojai


Aliona Svidinskienė


Oro jogos mokytoja


"Labas visiems! Trumpai apie mane <3

Esu Aliona, visą gyvenimą sportavau, kol vieną dieną atsidūriau oro jogos užsiėmimuose ir po pirmos treniruotės man "atėjo nušvitimas"... Išlipau iš juostos ir sakau: "wow, kur aš anksčiau buvau"... :) Fantastiškas jausmas! Aktyviai pradėjau lankyti treniruotes, tuomet išsilaikiau intensyvius oro jogos mokymus ir visai nesenai pradėjau vesti užsiėmimus. Daugiau kaip dvejus metus aktyviai lankau pilates treniruotes ir čia įgautas žinias taip pat sėkmingai taikau savo užsiėmimuose. Man labai svarbu, kad treniruotės teiktų gerą savijautą, bet tuo pačiu būtų saugios jūsų kūnui.

Esu labai laiminga ir labai noriu pasidalinti su jumis tuo džiaugsmu, gera savijauta ir palaima, kurią suteikia man oro joga. Mano brendas vadinasi "Bliss", kas išvertus reiškia "palaima"."

- trumpai save pristato mokytoja Aliona.

Aušra Kazlauskaitė


Sąmoningo kvėpavimo/rebefingo mokytoja


"Jei žmogus mokėtų kiekvieną kartą, net ir didžiausią sukrėtimą priimti ramiai, suvokti jį, kaip neišvengiamą būtinybę, kaip pamoką, tai jokie nemalonumai nesugriuždytų jo, kvėpavimas išliktų ramus, gilus kaip vaikystėje, žmogus būtų sveikas ir žvalus.
Kviečiu paleisti baimes ir įkvėpti pasitikėjimą savimi." - Aušra 

Beata Tyškevič


Šri Šri jogos mokytoja


"Namaste

Esu Beata,  Šri Šri Jogos mokytoja (RYS 500).

Nuo mažens mane traukė Rytai, Azijos kultūra, tradicijos ,filosofija, muzika, kvapai, skoniai... o ypač artima buvo Indija. 

Taip, prieš 20 metų, trokšdama žinių ir naujų patirčių atsidūriau savo pirmajame jogos užsiėmime. Ir nuo pat pirmos pamokos buvau sužavėta ir įkvėpta. Taip, prasidėjo naujas mano gyvenimo etapas. Nuo tos akimirkos Joga mane lydi iki šių dienų. 

Joga padėjo man pažinti save, pasiekti vidinę ramybę ir laimę. Džiaugiuosi, kad galiu vesti kitus šiuo nuostabiu keliu.

- trumpai apie save bei savo kelionę jogos link pasakoja Beata.

Lina Aukštuolė


Jogos mokytoja


"Nuolatinis domėjimasis būties ir prasmės klausimais mane nuvedė į filosofijos studijas universitete, kurios suteikė dar platesnį pasaulio suvokimą ir žinojimą, kad nieko nežinau.

Dar paauglystėje susidomėjau žmogaus psichologija, vėliau ir kognityvinės elgesio terapijos metodais, dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis, baigiau „8 savaičių dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo kursus“. Sukauptas žinojimas dabar leidžia man drąsiau dalintis – tiek jogos pamokose, tiek savanorystės “Vaikų linijoje” veikloje ar kasdienoje.

Džiaugiuosi galėdama nuolatos mokytis – iš sutiktų žmonių, gamtos, kūrybos, praradimų, patirčių, savojo kelio paieškų bei klaidų."

- trumpai prisistato Lina.

Jurgita Alima Shakti


Rytietiškų (pilvo) šokių mokytoja


Moteriškumo erdvės Shakti (į)kūrėja, 9 metus vedanti rytietiškų šokių užsiėmimus moterims, moterų ratus, dvasines-kūrybines vasaros stovyklas "Moterų slėpiniai - Galios moteris", holistines pirtis, sąmoningo judesio, garso, meditacines praktikas.

Rasida Matuizienė


Pilates trenerė


Rasida sakosi aktyviai sportuojanti nuo 20-ies metų. Nuo tada bėgimas, vaikščiojimas, aerobika, važinėjimas dviračiu, čiuožinėjimas su pačiūžomis, slidinėjimas lygia trasa ir miško takais, šokiais bei muzika – josios kasdienybė.

Visgi aktyvios veiklos kažkur „šone“ Rasidai nepakako. Prieš septynerius metus ji nusprendė radikaliai pakeisti savo profesiją ir pasukti kitu, sporto trenerės keliu. Viskas prasidėjo nuo įstojimo į Lietuvos Edukologijos Universitetą ir tęsiasi iki šiol – Rasida aktyviai kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose bei mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

„Visada svajojau apie darbą, kurį dirbčiau su didele meile. Šiuo metu daugiausiai džiaugsmo kūnui ir sielai teikia PortDeBras Polestar, pilates bei kalanetikos treniruočių vedimas, o joga ir cigun praktika užsiimu kol kas tik savo malonumui.“ - sako Rasida.

Rasida vadovaujasi principu, kad jos veikloje visada pagrindinis tikslas yra šviesti visuomenę apie sveikatą, sveiką judėsį, kvėpavimo naudą, mitybą bei laisvalaikio praleidimo atradimus.

Be to, laisvalaikiu Rasida organizuoja PortDeBrass ir Pilates renginius, intensyviai domisi psichologija, sąmoningu/taisyklingu kvėpavimu, šokio terapija, sveika gyvensena bei mityba.

RASIDOS GYVENIMO MOTO: pagrindinis sveikatos ir ilgaamžiškumo instrumentas - sveikas judėjimas ir taisyklingas kvėpavimas!

Vaida Marija Garuolienė


Vaikų oro jogos mokytoja


" Sportas ir sveikas gyvenimo būdas mane lydi nuo pat vaikystės. Nuo pat mažų dienų norėjau turėti sparnus ir skraidyti, bet vaikiškai svajonei nebuvo lemta išvysti dienos šviesą. Tačiau po daugelio metų mano svajonė išsipildė, išbandžius daugelį sporto šakų, atradau ją – oro jogą.

Su oro joga draugauju jau 7 metus, pažintį pradėjau kaip mokinė, kuriai tai buvo didžiausias gyvenimo atradimas, o vėliau supratusi, kad šiuo nuostabiu sportu ir gyvenimu būdu norėčiau dalintis su kitais, ypač vaikais, pabaigiau intensyvius instruktorių mokymus ir esu pasiruošusi dalintis įgytomis žiniomis, patirtimis ir gera emocija su mūsų mažaisiais jogiukais.

Vaikams šis aktyvus, atpalaiduojantis ir stiprinantis kūną sportas žaidimo pavidalu ugdo pasitikėjimą savimi bei padeda augti fiziškai ir dvasiškai stipriai asmenybei.

Iki susitikimo ore! <3 "

- trumpas Vaidos prisistatymas ir žinutė Jums.