Apie studiją


“Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.”


Studija OM

Apie mus


Esame įsikūrę visai šalia miesto centro, jaukiose ir su meile įrengtose patalpose. Mūsų studijos erdvė primena ne treniruočių salę, o alsuoja „Tūkstančio ir vienos nakties“ atmosfera: grindis siekiančios užuolaidos, žibintų ir žvakių šviesos, eterinių aliejų kvapas, jaukios užsiėmimų ir poilsio erdvės, puoštos pagalvėlėmis, kilimais ir kitais rytietiškais elementais, nuneš Jus į tolimus kraštus ir padės visas neigiamas emocijas palikti už studijos durų.

Tokia ir buvo mūsų idėja – sukurti erdvę, kurioje žmogus pamirštų, kur esąs. Dažnai vykstame į svečias šalis, kad pakeistume aplinką, kad ištrūktume iš kasdienybės, o norėjosi pasiūlyti erdvę, į kurią įžengę ir atsidurtumėte kažkur svetur, ne čia, kad lengviau atsiribotumėte nuo to, kas įprasta, kad pravėrę studijos duris paliktumėte skubantį miestą sau už nugaros, kad įeitumėte į kitą būseną, lengviau būtų klausytis patiems savęs.

Šiuo metu studijoje vyksta Oro jogos, Kalanetikos, Pilates, YIN jogos, Aštanga jogos, Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai bei Maudynės gongo garse.

Taip pat nuolat rengiame sąmoningumą skatinančius seminarus, užsiėmimus bei paskaitas, kviečiamės į studiją įdomių, talentingų ir kūrybingų svečių.

Laukiančius treniruotės ar užsiėmimo, kviečiame „nutūpti“ ant mūsų skraidančio kilimo tarp tūkstančio pagalvėlių, išgerti arbatos ir atsipalaiduoti.

Siekiame jaukaus bendravimo, tad laukiame jūsų atsiliepimų apie įspūdžius studijoje, pasiūlymų, kad studijoje būtų dar maloniau būti.

TreneriaiGabija Petronytė


Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Tautė Bernotaitė


YIN jogos mokytoja


Ilgą savo gyvenimo dalį jaučiausi, lyg kad būčiau padalyta į dvi dalis, todėl jau kelerius metus domiuosi joga ir ieškau vienovės visom prasmėm. Jos atveriama galimybė susijungti su autentiškąja savo puse leidžia pajusti pilnatvę.

Visai neseniai prisiminiau vieną apleistą žodžio „sveikas“ reikšmę – tai ištisas, visas, nepadalytas. Sveikas žmogus – vientisas, jaučiantis savo esybės vienovę; jis apsivalęs nuo trupmenų – nebūtinų žmogaus laimei smulkmenų, nereikalingų vaidmenų. O juk viena iš daugelio sąvokos „joga“ reikšmių irgi yra vienovė, jungtis. Todėl joga – sveikumas. Jį lemia susijungimas su savo Aukštesniuoju, Išmintinguoju AŠ, nes šis Aš žino kasdienio Aš primirštamas tiesas, atsakymus.

Studijavau įvairių disciplinų – teatro vadybą, šiek tiek ispanų kalbą, filosofiją, galiausiai baigiau daug džiaugsmo atnešusias lietuvių kalbos studijas. Dirbau Lietuvių kalbos institute interaktyvaus muziejaus vadove, kur vedžiau ekskursijas mokiniams; seniau teko būti žurnalo redaktore; dabar nemažai dirbu kaip laisvai samdoma tekstų kūrėja, žurnalistė ir kalbos redaktorė, nes pasaulį nuo mažumės neblogai suprantu per žodžius, sąvokas, semantinius ryšius.

Tačiau paraleliai jau keletą metų vis daugiau dėmesio skiriu mažiau su protu susijusiems pasaulio pajautos būdams – emociniam, kūniškajam, jutiminiam. Stengiuosi sukurti kuo daugiau galimybių lavinti ir šias žmogaus visovės dalis. Būtent dėl apleisto santykio su kūno išmintimi, apie kurią nemokė nei mokykloje, nei universitete, ir jaučiausi nevientisa – dabar tai suprantu. Nors šalia mokslų visad ieškojau atsvaros ir lankiau kokią nors judesio formą – aerobiką, šokius, jogą, lankstumo treniruotes, suaugusiųjų baletą, nebuvau įsisąmoninusi jų poveikio. Anksčiau šiose praktikose į kūną žiūrėjau kaip į instrumentą, o ne bendrininką, lygiavertį dialogo dalyvį.

Teko pusę metų gyventi pietryčių Azijoje, kur išbandžiau daug įvairiausių jogos rūšių ir įvairių jogos mokytojų. Ši patirtis išplėtė suvokimą, kokia joga gali būti. Visokia. T a v o joga tikrai egzistuoja.

Ten ir atradau YIN jogą, kuri mane palietė labai stipriai. O grįžusi namo norėjau dalytis YIN jogos filosofija su kitais, todėl nuvykau į mokytojų kursus ir toliau godžiai geriu visą informaciją apie šią jogos rūšį, kuri tiek Azijoje, tiek kitur pasaulyje populiarėja labai sparčiai. YIN kokybė dabartiniais bėgimo laikais mums reikalinga kaip niekad.

Miglė Širinskaitė


Pilates trenerė, sertifikuota masažų terapeutė, moterų rato kūrėja


"Esu licenzijuota sveikatingumo trenerė, sertifikuota masažų terapeutė ir judesio mylėtoja plačiąja prasme.

Su grupėmis ir individualiai dirbu jau daugiau kaip 5 metus, tačiau nesustoju mokytis: kaskart skirtingoje judesio praktikoje atrandu kažką naujo.

Mano užsiemimai grįsti Pilates ir Jogos principais, tai tarsi YIN ir YANG energijų balansas.Treniruotėse akcentuoju dubens dugno raumenų pajautimą, kvėpavimo svarbą, giliųjų raumenų stiprinimo, kūno linijų dailinimo ir raumenų atpalaidavimo pratimus. O svarbiausia – klausyti savo kūno ir mėgautis judesiu.

Vadovaujuosi „Body & Mind“ pagrindais – sąmoningas judesys, tai meditacija, balansuojanti kūną ir mintis." - trumpai save pristato Miglė.

Rasida Matuizienė


PortDeBras, Body Balance, pilates ir kalanetikos trenerė


Rasida sakosi aktyviai sportuojanti nuo 20-ies metų. Nuo tada šokiai, aerobika, bėgimas, vaikščiojimas, važinėjimas dviračiu ir panašios veiklos – josios kasdienybė.

Visgi aktyvios veiklos kažkur „šone“ Rasidai nepakako. Prieš penkerius metus ji nusprendė radikaliai pakeisti savo profesiją ir pasukti kitu, sporto trenerės keliu. Viskas prasidėjo nuo įstojimo į Lietuvos Edukologijos Universitetą ir tęsiasi iki šiol – Rasida aktyviai kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose bei mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

„Visada svajojau apie darbą, kurį dirbčiau su didele meile. Šiuo metu daugiausiai džiaugsmo kūnui ir sielai teikia PortDeBras, pilates bei kalanetikos treniruočių vedimas, o joga ir cigun praktika užsiimu kol kas tik savo malonumui“, - sako Rasida.

Rasida save apibūdina kaip labai smalsią asmenybę, nuolat kuo nors besidominčią, kur nors dalyvaujančią.  „Nepaliaujamai tobulinu save įvairiose sporto ir dvasinio tobulėjimo festivaliuose bei stovyklose, tokiuose kaip „Fitness factory“, „Nike“, „Masters of Calm“, „Varom“, „Mandala“, „Rimini“, „Sporto festivalis“ Litexpo ir pan.“, - sako ji.

Be to, laisvalaikiu Rasida organizuoja renginius bei šventes, praktikuoja sąmoningą kvėpavimą, domisi psichologija, joga, šokio terapija, sveika gyvensena bei mityba, vegetarizmu.

Juliana Salatka


Oro jogos bei Hatha jogos mokytoja, meditacijų ore trenerė


Nuo mažens Juliana visad buvo labai jautrus žmogus. Kiek save prisimena, visad jos dėmesį kaustydavo gamta, dangus bei energetiniai procesai. Visad jausdavo gamtos, aplinkos pokyčius, erdvėje esančias energijas. Pojūčiai buvo labai ryškūs ir tas skatino ieškoti atsakymų knygose. O vidus šaukėsi gyvojo mokymosi, perimant patirtis ir išgyvenimus tiesiai iš šaltinio.

Mokytoja sąmoningą mokymosi kelią pradėjo dar prieš 13 metu. Pradėjo nuo Hatha jogos žinių gilinimo, vaikų jogos ir suaugusiųjų jogos užsiėmimų vedimo. Augti Julianai padėjo ne vienas mokytojas kuris dalinosi su Juliana nuostabiomis žiniomis, meditacinėmis praktikomis, patirties gyliu ir begalinės meile.

Maždaug prieš 7 metus gyvenimas supažindino Juliana su dar vienu mokytojų – tai jos kūnu. Pakliuvus į avariją Julianai buvo sulaužytas stuburo slankstelis bei paralyžuota kairė ranką. 3 metai reabilitacijos, be papildomų krūvių, sporto ir juo labiau užsiėmimų vedimo. Grėsmė operacijos, kurios tikimybė jog valdysiu abi rankas buvo 30 % paskatino sprendimų ieškoti kitur, o ne tradicinėje medicinoje. Taip mokytoja išmoko savo jautrumą nukreipti į save, girdėti savo kūną bei pradėjo susikalbėti su juo. Atrado veiksmingus osteopatijos bei kineziterapijos metodus.

Iki šiol savo žinias Juliana gilina asmeninio bei dvasinio augimo mokymuose, jogos mokytojų kursuose, kinizeterapijos, osteopatijos, sveikos gyvensenos seminaruose. Mokytoja propoguoja sveiką gyvenimo būdą, užsiima kvapų bei erdvės “magija”, emocinio, dvasinio, kūno intelekto lavinimu, įvairiomis psichoterapijos rūšimis, sąmoningumą gilinančiomis meditacijomis bei praktikomis, kūno gydymu holistiniu būdu, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą rankomis. Bei su meile ir laiminimu kūria papuošalus iš natūralių akmenų savęs harmonizavimui.

“Kiekvieno žmogaus kelias yra unikalus, o įgyjama patirtis gyva ir magiška. Mes visi esam skirti, skirtingi nors ir truputi panašus dalykai mus daro laimingais, ir beveik visada vienodi dalykai skaudina. Ir visi mes turim dovaną, kurios niekas negali atimti ar paneigti. Ši dovana - tai jausti ryšį...ryšį su savuoju “Tikruoju AŠ”, savo kūnų, emocinę bei sąmonės erdve, ryšį su kitais bei ryšį su pasauliu.” – dalinasi savo mintimis Juliana

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika