KALĖDŲ GONGAI
Aromatinės Maudynės Gongo Garsuose

MOTERIŠKUMO PRADŽIA Medžio stichijos ir Mergaitės vakaras
2016-11-22
Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas su Donaldu Duškinu!
2016-11-28

KALĖDŲ GONGAI

Aromatinės Maudynės Gongų Garsuose su Raimondu Binkausku gruodžio 6 d. 20 val.

Tai kaip skrydis smilgų viršūnes padais vos liečiant… pasakų pasaulis, bet tas tikras.

Skambančios erdvės – kvepiančios nuotaikos – jaudinantys patyrimai.
Ar pavyks užuosti garsą, o išgirsti kvapą?
Patogiai atsigulus, užmerkiame akis ir pradedame matyti…

Subtilių aromatų ir garsų dermė patiriama, kaip visuma nepaprastos būsenos, kurią, tuo metu išgyvename, kaip savitas pasaulis, kuriame atrandame save vis kitokį.

Aukščiausios kokybės eterinių aliejų mišinių aromatai, sukurti Lietuvoje, „Pilnų Namų Bendruomenėje“.
Tokios, net vienos, garso kelionės patyrimas gali būti džiaugsmą nešantis ilgus metus.

Maudynėse Gongų Garse, kartu su kitais gongais skambės naujas, labai ypatingas, mistiško garso veidrodinis gongas „8 dangaus kampai“.

Garsų pilnumoje maudosi mūsų pasaulis. Nesušlapsime – tai tik garsas, neaprėpiamas, tarsi be pradžios ir nesibaigiantis…

Liejasi garsai, lyg visa visata dainuotų, persmelkia visą esybę – palengva atsiveria vidinės tylos durys.

Tai koncertas ir meditacija, terapija ir menas, procesas ir garso kelionė.

Terminas „Maudynės Gonge“ yra vertinys, kilęs iš angliško pavadinimo „gong bath“ (gongo vonia), kurio autorius, Raimondo mokytojas Didysis Gongo Meistras Don Conreaux.

Maudynės Gonge – tai Garso Terapijos sesija, procesas, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose. Nesistenkite atsipalaiduoti – pavargsite. Savaime, natūraliai, šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.

Gongas – laisvės erdvė, universalioji visatos galia.

Gongo garsas, tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija.

Maudynės gongo garse, tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

Kaip vyksta Maudynės Gonge?

Maudynių Gonge metu nieko nereikia daryti. Patogiai atsigulame, apsiklojame šiltu pledu, užmerkiame akis ir pradedame matyti. Leidžiamės į garso kelionę.

Kokiais instrumentais grojama Maudynių Gonge metu?

Raimondo vedamos Garso Terapijos sesijos metu skamba, dažniausiai bronziniai įvairūs azijos šalių ir modernūs gongai. Gongų garsai saveikaudami tarpusavyje sukuria ir kitus garsus, kuriuos ne visus galime girdėti, tačiau galime subtiliai jausti. Žmogaus gali girdėti ~16-20000Hz.

Kiekvienas instrumentas turi savo charakterį, įneša į procesą savo vibraciją, energiją.

Šruti dėžutė – dumplinis instrumentas pripildantis erdvę nuostabiomis garsinėmis spalvomis. Skambant šiam instrumentui, praturtinami kitų kartu skambančių instrumentų garsai, balsas.

Vandenyno ar jūros krauklė – trimitas, tarsi žaibas – šviesa nušviečianti proto ir dvasines tamsumas.

Tibeto dainuojantys dubenys. Jie iš tiesų dainuoja. Gali girdėti lyg delfinų balsus, lyg bažnyčios varpus, lyg ląšančio vandens garsą oloje ar net vandens čiurlenimą kalnų upės. Kartais jie skamba kaip metalofonų orkestras, kartais kaip būgnų dundėjimas, o kartais kaip ilgesingai raudantis smuikas. Viskas priklauso nuo jais grojančių rankų.

Didžeridū – Australijos aborigenų tradicinis instrumentas. Pulsuojantys ritmai sklinda jį pučiant, girdisi gyvūnų garsai, švelnus riaumojimas tarsi pati žemė šoktų savo didingą šokį.

Būgnai. Kiekvienas būgnas tarsi gyva būtybė. Kiekvienas savo kalba šneka. „Būk ramus“ – sako jie, – „pažiūrėk kaip gera ramybėje, kiek meilės visur, koks stiprus esi ir kaip saugu gyventi“.

Fleita – vėjo daina apie meilę gyvenimui.

Kalimba – afrikietiškas nykščių pianinas. Angeliška muzika, širdį glostantys tonai švelniai nukeliantys į gražią vaikystę.

Balsas, terapinė poezija, įvairūs gamtos garsus atkartojantys instrumentai, įvairūs barškučiai, švilpynės, kitokie tradiciniai ir modernūs instrumentai, kurių garsais, kartas nuo karto pasidžiaugiame.

Kaip pasiruošti Maudynėms Gonge:

Atvykite su šeima, draugais, su pora ar vienas, nesvarbi nei patirtis, nei amžius.

Geriau būti bent 1 val. nevalgius, dėvėti laisvesnius rūbus savo patogumui, šiltas kojines.

DATA: Gruodžio 6 d. 20 val.

KAINA: 15 €.

REGISTRACIJA:

    Skambinti
    Atvykti

    Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika