Atrask SAVE Balyje
[+ balietiški naujieji metai]

Rytinė sąmoningo kvėpavimo sesija su Linu
2020-06-15
Sąmoningo kvėpavimo sesija su Linu
2020-07-04

Balis, 2024 m. kovo 9-19 d.

Kviečiame Jus į išskirtinę, patyriminę kelionę į Balį!

Kelionės metu sujungsime kūną ir sielą su nuostabia Balio gamta…
Bei megausimės kvapą gniaužiančiais vaizdais, nenupasakojamais įspudžiais ir potyriais Balio saloje!

 

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena (kovo 10d.) – Visi susitinkame 9:00 val. ryte, pasilabinsime bei pasidalinsime pirmaisiais įspudžiais. Šią dieną siūlome išbandyti tradicinius balietiškus masažus, visiems norintiems atsiųsime procedūrų sąrašą bei rezrvuosime vietas (procedūros už papildomą mokestį). Norintys galės papietauti netoliese esančiame restoranėlyje, aplankyti Ubud miestelį, mėgiamas Linos vietas, jaukias parduotuvėles. Vėliau bendras susitikimas vakarienės metu, po kurios visų laukia jaukūs pokalbiai, ratas. Vakaro metu galvosime norus, kuriuos pasistengsime išpildyti kelionės metu.

2 diena (kovo 11d.) – Tai ypatinga diena – Naujieji metai Balyje. Šią dieną sutiksime balietiškus naujuosius metus, pagal vietinių tradicijas.

3 diena (kovo 12d.) – Rytą pradėsime praktika su Gabija. Vėliau keliausime į vandens apsivalymo ceremoniją. Ryte susipažinsime su šios išvykos detalėmis, ką ten veiksime bei koks šio ritualo/ceremonijos tikslas. Po vandens apsivalymo ceremonijos vyksime į vietinės kavos ir arbatos degustaciją. Ten pamatysime bei susipažinsime su vietiniais augalais, vaistažolėmis.

4 diena (kovo 13d.) – Ryto joga su Gabija. Vėliau keliausime į karštuosius džiunglių vandenis bei aplankysime Balio salos šventyklą. Taip pat aplankysime didžiausią ryžių terasą. Pietūs, kelionė iki seniausio medžio Balio saloje bei grįžimas į viešbutį. Grįžus į viešbutį – paskaita „Eteriniai aliejai, jų nauda, vietinės kosmetikos gėrybės, tradicinė balietiška medicina. Ką įsigyti esant Balio saloje kiekvienam“.

5 diena (kovo 14d.) – Šią dieną keliausime į Sideman miestelį, kuriame sugrįšime į Bali prieš 10 metų. Tik gamta ir mes, jausmas tarsi laikas sustoja, mėgausimės šia akimirka. Aplankysime šio miestelio lankytinus objektus.

6 diena (kovo 15d.) – Rytą pradėsime su Gabijos ryto praktika. Vėliau – diena su knyga, jaukiais pokalbiais ir švaria tyla…mėgausimės laiku gamtoje. Būsime čia ir dabar. Vakare laukia Linos prezentacija „Balio salos tradicijos ir ritualai“.

7 diena (kovo 16d.) – Kelionė į Amed miestą, kuriame apsistosime laukiniuose nameliuose. Pakeliui aplankysime šokolado fabriką, juodojo smėlio papludimį bei mėgausimės pietumis ant jūros kranto.

8 diena (kovo 17d.) – Ryto joga su Gabija. Vėliau Jūsų lauks laisva diena prie vandens. Norintys, už papildomą mokestį, galės mėgautis masažais ar paviršutiniu nardymu. Vakare bendra vakarienė, jaukūs pokalbiai bei Gabijos paskaita „Manifestacijos paslaptys“.

9  diena (kovo 18d.) – Išvykstame iš Amed miestelio, vyksime į visų šventyklų mamą – Besakih šventyklą. Tikima, kad čia pildosi net patys slapčiausi norai. Pietūs bei grįžimas į viešbutį Ubud miestelyje.

10 diena (kovo 19d.) – Ryto joga su Gabija. Vėlau keliausime pas vietinę šamanę. Norintys galės atlikti gėlių ceremoniją bei turėti asmeninę sesiją su šamane Desak (esant reikalui – Lina galės pabūti vertėja konsulacijos/sesijos metu). Tai nuostabi vieta tiesiog pabūti ir pasimėgauti arbata bei jaukumu tradicinėje baliečių šeimos erdvėje. Po laiko pas Desak grįžtame į viešbutį, kuriame pasiimame savo daiktus bei atsisveikiname.

 

SVARBU! Organizatoriai pasilieka teisę keisti kelionės programą priklausomai nuo aplinkybių.

 

Numatoma nedidelė iki 12 asmenų grupė, daug patyriminių praktikų bei įspudžių!

 

KAINA:

 • 1875 EUR/asm.
  *Registracijai patvirtinti būtinas avansas – 935 EUR/asm.

 

!SVARBU! Kovo 9d. jau turite būti Balio saloje.
Bus sukurta bendra, uždara dalyvių grupė, kurioje galėsime pastoviai komunikuoti, keistis informacija bei atsakyti į kylančius klausimus. Dalyviams būsime pasiekiamos VISADA.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas Balio saloje visos kelionės metu
 • Paėmimas iš oro uosto
 • Pusryčiai
 • Ryto praktikos su Gabija*
 • Gido paslaugos
 • Transportas
 • Praktikos ir paskaitos (joga, kvėpavimo sesijos, meditacijos, nirvana fitness užsiėmimai)

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai į Balį ir atgal*
 • Kelionės draudimas (neprivaloma, bet rekomenduotina)
 • Asmeninės išlaidos (pietūs bei vakarienės, hilerių, masažuotojų sesijos, konsultacija su šamane Desak, pirkiniai miestlyje, kitos asmeninės išlaidos)


* Lėktuvo bilietų kaina apie 900-1000 EUR/asm. Jei reikės pagalbos perkant bilietus – galime padėti. 

REKOMENDUOJAME saloje pasilikti dar kelias dienas po stovyklos. Padėsime pasidelioti tolimesnius asmeninius maršrutus bei pasiūlysime idėjas ką aplankyti, pamatyti, paragauti ar išbandyti.


*Ryto praktika su Gabija

Gabija – jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė, motyvatorė. Stovyklos metu, Gabija Jus supažindins su Breathwork (kvėpavimo galia) joga, joga Nidra, Rebefingu bei kitomis panašiomis praktikomis. Kiekvieną rytą pradėsite nuostabioje gamtos apsuptyje su Gabija – dėl savęs!

 

 

DAUGIAU INFORMACIJOS:
FB –> Gabija Petronytė
FB –> Lina Pačešiūnaitė
Tel.Nr. +370 618 60228 (Lina)

 

– – MOKYTOJOS / ORGANIZATORĖS – – 

 

Gabija Petronytė – „Studija Om“ įkurėja, Hatha jogos, sąmoningo kvėpavimo bei Nirvana Fitness mokytoja ir nuolatos veikiantis varikliukas, ne tik pats judantis pirmyn, bet ir kitus su savim išjudinanti!

Gabija intensyviai domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančiomis kvėpavimo ir garso terapijomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto ir vidinio pasaulio kūrėjai.

 

 

 

 

 

Lina Pačešiūnaitė – balietiškų prekių parduotuvėlės Vilniuje “Cantika” įkūrėja, įsimylėjusi Balio salos tradicijas.

Balis, tai rojus žemėje. Daug metų svajojau aplankyti šią salą, kol vieną dieną atskridau ir, regis, pasilikau čia visam laikui. Net būnant savo pirmuose namuose Vilniuje, Balio sala visada kartu su manimi. Jei keliaujate į Balio salą atvira širdimi – sala parodo jums, kaip sustoti kasdieniniuose darbuose, kaip išmokti iš naujo mėgautis kiekviena akimirka. Kaip iš naujo pajausti, užuosti, ragauti ir kiekviename žingsnyje prisiminti, koks nuostabus yra mūsų gyvenimas.

Balio salą atradau prieš du metus. Pirmo vizito metu norėjau kuo daugiau pamatyti, apvažiuoti visą salą. Tačiau vieną dieną sustojau. Apsigyvenau vietinių gyventojų kaime ir čia pasilikau. Šią vietą aš vadinu savo namais. Čia nėra turistų, tik baliečiai ir jų nuostabus kiekvienos dienos gyvenimas. Esu be galo dėkinga už galimybę prisijaukinti jų tradicijas, tapti jų šeimos dalimi. Šiandien aš gyvenu tarp Lietuvos ir Balio salos. Vilniuje įkūriau parduotuvėlę “Cantika”, kurioje gyvena įvairios smulkmenos iš Balio salos. Taip pat planuoju individualias keliones žmonėms, dalinuosi patarimais ir organizuoju grupines keliones į rojų žemėje, kurių metu supažindinu su vietinėmis tradicijomis, vietinių gyventoju dėka atrastomis vietovėmis. Noriu pasidalinti tuo, ką atradau ir kas iš tikrųjų pakeitė mano gyvenimą.“ – savo patirtinims dalinasi Lina <3

 

 

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika