Gilus atsipalaidavimas
su YIN ir JOGA NIDRA

Širdies įžiebimo koncertas su Tarun
2020-07-13
Moterų ratas – širdies ir kūno atsinaujinimas
2016-12-22

2023 m. kovo 31 d. 19:15 val.

Kviečiame Jus į gilaus poilsio jogos patirtį, kuri sujungia Yin jogos atkuriamąją galią ir gilų Jogos Nidros atsipalaidavimą.

 

Praktika pradėsime nuo balansuojančios kvėpavimo praktikos ir švelnios, lėto tempo Yin jogos, kurios metu pagrindinis dėmesys skiriamas giliųjų jungiamųjų audinių tempimui ir raumenų atpalaidavimui kūne. Po Yin jogos pereisime jogos Nidros praktiką, kurios metu nersime gilyn į atsipalaidavimo ir poilsio būseną.

Joga Nidra yra vedamos meditacijos forma, dar vadinama „jogos miegu“, ji praktikuojama gulint. Praktikos metu mūsų dėmesys nukreipiamas į vidų, buvimas tarp budrumo ir miego būsenų, kur mūsų kūnas atranda natūralią pusiausvyros būseną (homeostazę) – kvėpavimas susibalansuoja ir tampa tylus, pasiekiant sąmonės būseną tarp pabudimo ir miego. Teigiama, kad jis turi didelę fizinę, psichinę ir emocinę naudą, įskaitant streso ir nerimo mažinimą, miego gerinimą ir kūrybiškumo bei intuicijos stiprinimą.

 

Praktika tinka visiems – patyrusiems ir jogos visai nepraktikuojantiems žmonėms. Nesvarbu, ar norite išlaisvinti įtampą savo kūne, nuraminti protą ar tiesiog pasimėgauti ramia, gyvybinę energiją atkuriančia praktika.

 

Šių dviejų praktikų sąjungoje turėsite galimybe atrasti gydomąją ramybės ir pasidavimo galią, patyrinėti savo kūną, mintis, jausmus, pojūčius ar tiesiog pasimėgauti nieko nedarymu, atotrūkiu nuo kasdienybės bei minčių chaoso, bent trumpam.

 

TRUKMĖ: ~2 val.

KAINA: 20 Eur/asm.*

 

PRAKTIKĄ VEDA: Lina Aukštuolė

 

!SVARBU! Kadangi užsiėmimuose vietų kiekis ribotas, išankstinė registracija BŪTINA.

REGISTRACIJA:

 

 


*jeigu norite, bet negalite tiek mokėti – susisiekite.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika