GONGAI – garsai nešantys šviesą
su Raimondu Binkausku

Gyvo Garso Kelionė
2020-02-28
Meditacija Ore
2020-02-28

2020 m. gegužės 7 d. 19:00 val.

PATIRK SAVE IŠ NAUJO!!!
15 metų Lietuvoje
ŠILTAI, GILIAI, JAUKIAI, GALINGAI

 

ATSIPALAIDUOK, neklausk, neieškok, nesistenk, nebėk!
Nors akimirką, nors akimirką…
Joje gyvena tavo atsakymai, atradimai, pasiekimai.
Joje gyvena tavo tyla ir tavo džiaugsmas.
Joje skleidžiasi tavo akių grožis.
Joje tu esi apkabinęs pats save ir visą pasaulį.
Akimirkoje virš erdvės ir laiko…
Joje telpa visas tavo gyvenimas…
AMŽINASIS DABAR.

                                     – Raimondas Binkauskas

 

Maudynės gongų garse – tai garso terapijos sesija, garso kelionė, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose. Savaime, natūraliai šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.

Maudynės gongų garse – tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.

ATSIPALAIDUOKITE APSUPTYJE AZIJOS ŠALIŲ IR MODERNIŲ BEI SAVOS GAMYBOS GONGŲ, ĮVAIRIAUSIŲ RYTIETIŠKŲ VĖJO INSTRUMENTŲ, ŠAMANIŠKŲ MEDICINOS IR VANDENYNO BŪGNŲ, AIBĖS AUTENTIŠKŲ PASAULIO KULTŪRŲ GARSO INSTRUMENTŲ.

Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas.

Maudynių gongų garse metu nieko nereikia daryti. Patogiai atsigulame, apsiklojame šiltu apklotu, užmerkiame akis ir pradedame matyti…
Leidžiamės į garso kelionę, į save…

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gongų Garse metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

 

Maudynių gongų garse meistras – Raimondas Binkauskas

KAINA:  15 EUR

 

REGISTRACIJA:

 


Raimondas Binkauskas – gongo bei garso terapijos pradininkas Lietuvoje, įvairių garso terapijos programų autorius. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis.
Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais.
Raimondas Binkauskas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.

Mano nuomone, garso terapija – tai vienas iš būtinosios kūno ir dvasios higienos būdų. Po garso terapijos sesijos, kada klausausi, jaučiuosi kaip naujai gimęs. Tai terpė, kurioje natūraliai ilsisi ir sveiksta mano kūnas, atsistato vidinė pusiausvyra. Tai erdvė kurioje galiu sutikti save su visais „tobulumais“ dabarties momente. Tai tarsi garso pirtis po kurios jaučiuosi visapusiškai apsivalęs, energingas ir ramus“ – savo mintimis dalinasi Raimondas Binkauskas.

 

 

REGISTRACIJA:

DĖMESIO! Renginys „GONGAI – garsai nešantys šviesą“ vyks kiekvieno mėnesio pirmajį ketvirtadienį.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika