INNERDANCE

Innerdance sesija su Džiuginta:
Kill it or Feel it
2018-10-06
Vaikų ir tėvų meditacija:
Laikas kartu
2018-11-03

2018 m. gruodžio 13 d. 18:30 val.

Kviečiame patirti Innerdance – Sielos šokį – Vidinį šokį – Būtį.

Ką reikės daryti? 
Nieko. Leisti viskam vykti ir viskam būti. Esame įsitikinę, kad daugybę kartų girdėjote:
Tam, kad pamatytumėte – reikia atsimerkti,
Tam, jog išgirstumėte – reikia klausytis,
Tam, jog pajaustumėte – reikia liesti.

Taip pat esame įsitikę, kad tam, kad vyktų visa, ko norite – reikia pauzės.
Tam, kad žinotumėte, ko norite – reikia priimti visa, kas yra.
Priimti – skamba labai lengvai arba labai sudėtingai, bet Innerdance praktika – lyg greitasis liftas, kuris įtraukia į tą tikrą, visų pirma kūnu, priėmimą bei suvokimą, kuriame nebeįmanomas ignoravimas, nematymas, negirdėjimas ir nejautimas. Tad ir kviečiame Jus tai patirti.

 

Kam to reikia?
Kad pažadintume visą savo jėgą ir potencialą, kuris įvairiose skirtingose kultūrose labai skirtingai vadinamas: Kundalini, Prana, Gyvybine energija ir kitaip. Kad atrastumėt ar prarastumėt tai – kam atėjo laikas, kam esate pasiruošęs ar kur jau pavargote gyventi sena istorija.

 

Kas yra Innerdance? 

„Skamba ir rimuojasi man labai panašiai į Bonne chance (prancuziškai: Geros kloties ir sėkmės). Nemėgstu bandyti paaiškinti, kas tai yra, nes tai būtina patirti pačiam. Bet pabandysiu:
Innerdance tai procesas, kurio metu naudojant muziką, kvapus, garso instrumentus ir prisilietimus aktyvuojamos beta, alfa, teta ir delta elekromagnetinės prigimties bangos smegenyse. Taip siekiama sukelti sąmoningą REM (Rapid Eye Movement) miego būseną. Ji nėra Tau nepažįstama – ją labai dažnai patiri tiesiog miegodamas, skirtumas tik tas, jog tai darai sąmoningai. Miegant – sapnuojame, o per Innerdance – patiri aiškius suvokimo blyksnius, kai viskas pasidaro taip aišku, kad net į žodžius nebetelpa.“ – sako Džiuginta 

 

Programa:
18:30 – Renkamės, susipažįstame, atidarome ratą.
19:00 – Pradedame ID sesiją.
20:30 – Pasidalinimas ir rato uždarymas.
Po rato uždarymo – šilta arbata.

 

KAINA: 30 EUR

BŪTINA REGISTRACIJA –> asmenine žinute, el. paštu [email protected] arba tel. nr. +370 693 00356

SVARBU! Su Savimi turėti šiltas kojines ir atvirą širdį patirti.

 

MOKYTOJA: Džiuginta Daujotaitė


Aš – Džiuginta. Įvairių mokymų autorė, verslininkė, sertifikuota ICF koučerė ir Innerdance Europe Association ID vedėja. Aišku, galėčiau dar krūvas veiklų, diplomų ir mokslų prirašyti, nes ilgą laiką dėl jų labai daug “dirbau”, bet ar gi tai svarbu? Man atrodo, kad ne. Nors ilgą laiką galvojau kitaip.

Noriu dalintis tuo, ką pati atradau po labai ilgų ieškojimų. Ieškojimų – nuo “kas aš”, iki “kaip gyventi, kaip būti?”. Aš dabar drąsiai galiu sakyti, kad man tiesiog gera būti. Gera būti visame kame. Bet tai tikrai jokiu būdu nereiškia, kad sustojau ir nieko nebeveikiu. Oi, kiek norisi veikti, kiek kūrybos atsiranda ir kiek visokių gražiausių dalykų atsiveria.

Tad ir kviečiu tuos, kurie jau pavargo nuo beprotiškai sudėtingų būdų ieškant, tuos, kurie nebemato prasmės kančioje. Kurie tikrai nori realaus pokyčio, o ne verksmingų kalbų apie tai, kaip viskas blogai ar kaip dar vieną metodą išbandyti – paleisti, išleisti, nuverkti ar atsikratyti. Mano tikslas – kuo greičiau Jumyse pažadinti visą Jūsų resursą ir tai, kad iš tiesų nieko Jums nebetrūksta, nieko daugiau nereikia sužinoti ar išmokti, kad viskas Jumyse ir Jūs neįtikėtinai galingi. 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika