KALĖDINĖ PortDeBras® pamoka

MOTERIS – ŠVENTĖ Ugnies stichijos ir Mylimosios vakaras
2016-12-01
Žemės stichija ir Šeimininkės vakaras. GAUSA IR GEROVĖ
2016-12-04

Gruodžio 17 d. 16.00-18.00 val. kviečiame į KALĖDINĘ PortDeBras pamoką. Anąsyk merginoms be galo be krašto patiko, tad kartojame! Išmėginkite tai, ko dar niekada nemėginote! Pamokos metu įsisavinsite pagrindinius sistemos principus ir, jei norėsis, galėsite toliau tęsti užsiėmimų lankymą mūsų studijoje. 

Kam skirta PortDeBras?

PortDeBras  yra skirta visiems – moterims, vyrams, jauniems, brandiems ir visiems tiesiog norintiems kūno mankštą derinti su šokiu.

Kodėl verta ateiti ir išbandyti PortDeBras?

PortDeBras kūnui – tai naujai atrasta originali mokymo sistema, paremta plastikos, dinamikos, koordinacijos pratimų junginiais, lavinamaisiais pratimais laikysenai, lankstumui gerinti. Treniruotė vyksta kardio režimu – jos metu deginami riebalai, kūnui sutvirtinti naudojami jėgos pratimų junginiai.

PortDeBras sielai – padeda atskleisti ir išreikšti emocijas, sustiprinti savo kūną per judesį – laisvą ir lengvą. Taip pat padeda pasinerti į savo kūno pojūtį, lengvumą ir išlaisvinti  jį nuo įtampos bei emocinės perkrovos.

Po treniruotės kūne juntamas sutvirtėjimas, lengvumas, grakštumas, dingsta emocinė įtampa, atsiranda gyvenimo džiaugsmas, impulsas naujiems gebėjimams tobulinti, auga pasitikėjimas savimi ir meilė sau.

Pamoką pristato Rasida Matuizienė – licencijuota PortDeBras atstovė Lietuvoje, įgijusi PortDeBras®Master trainer kvalifikaciją ir nuolat besitobulinanti šioje srityje.

Kaina:

9 € vienam žmogui, po 7 € atėjus su draugu.

Registracija:

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika