Oro joga –
susipažinkime iš arčiau

Rytinė rebefingo sesija su Titu
2018-08-23
Pažintinė Pilates Dynamic treniruotė su Rasida Matuiziene
2018-11-05

Spalio 13 d. 13:00 val.

Kviečiame Jus į pažintinę Oro jogos treniruotę!

Oro Joga – tai nuostabus efektyvių ir skanių kūnui, labai raminančių pratimų kompleksas, kurių metu juda visas kūnas. Pratimai apjungia gimnastikos, akrobatikos, pilateso elementus, o kartu naudojama speciali juosta, padeda patirti naujus nesvarumo ir lengvumo pojūčius.

Juosta pagaminta iš specialios, stiprios nors ir švelnios medžiagos, kuri gali atlaikyti daugiau nei 2 tonas, todėl nesijaudinkite – Jus tikrai išlaikys!

Užsiėmimus gali lankyti bet kokio sudėjimo, lankstumo ar svorio žmogus. Oro jogai nei amžius, nei svoris, nei fizinis pasiruošimas nėra svarbus.

Pratimai atliekami ore, stiprina giluminius raumenis, atpalaiduoja įtampą iš kūno, stipriai ištempia nugarą, padeda kūnui tapti patogiam ir lanksčiam.

Oro jogos metu pradžioje stiprinamos rankos, tada visas „korsetas“. Vėliau stiprinamos kojos, išorinės bei vidinės kojų dalys. Nuolat pakeliant ir nuleidžiant kojas – stiprinami sėdmenys, vidinės šlaunų dalys, pilvo presas. Ir visa tai atliekama žaisminga skraidymo forma.

Užsiėmimai ramina protą, lavina koncentraciją, stabilizuoja vestibiuliarinį aparatą, giliai atpalaiduoja, sutvarko miego ritmą, leidžia patirti įdomias būsenas.

Tai nuostabi, harmoninga mankšta absoliučiai visiems, kurioje jūs ne tik išmankštinate visą kūną, bet ir  pasikraunate energijos, sujungiate savo protą, kūną ir esybę į tobulą visumą.

Po užsiėmimo visada lieka jausmas kaip po gero SPA seanso ar masažo!
Ateik ir patirk tai, ko dar nesi patyręs.

SVARBU: Oro jogos užsiėmimams reikalinga patogi, sportui tinkama apranga be užtrauktukų, kad nedraskytų oro jogos juostos. Taip pat reikėtų išsiimti auskarus, žiedus ar sages iš plaukų, kad neužsikabintų atliekant pratimus. Oro joga atliekama basomis.
*Turint širdies stimuliatorių, sergant epilepsija, turint aukštą spaudimą akyse ar besilaukiant – negalima praktikuoti oro jogos. Menstruacijų metu, taip pat patartina padaryti pertrauką.

MOKYTOJA: Juliana Salatka

TRUKMĖ: 1 val. 30 min.

KAINA: Treniruotė yra pažintinė, tad jos kaina atėjusiems pirmąjį kartą – 6 EUR.
*Visiems kitiems bus taikoma įprasta Studijos Om užsiėmimų kaina.

REGISTRACIJA: Kadangi vietų skaičius užsiėmime labai ribotas, registracija ir išankstinis mokėjimas būtini!
*Iš anksto nesumokėjusiuosius priimsime tik tuomet, jei bus likusių laisvų vietų.
**Už užsiėmimą galite mokėti iš anksto Studijoje Om arba banko pavedimu iki spalio 12 d.

Rekvizitai mokėjimui banko pavedimu:
Gavėjas: „VšĮ Kamadevas LT“
Įmonės kodas: 304446978
A.s.: LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“
Paskirtyje nurodykite renginio pavadinimą

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika