Pažintis su Anusara Joga

Satsangas su Vivek
2019-01-15
Meditacija Ore
2019-01-27

2019 m. vasario 24 d. 13:00 val. 

Kartu su vienintele sertifikuota Anusara Elements™ jogos mokytoja Lietuvoje Vaiva Barendregt kviečiame Jus susipažinti su šiuo jogos stiliumi, išmokti taisyklingos pagrindinių asanų architektūros (išlygiavimo, angl. alignment) bei pramiklinti kiekvieną, net ir patį giliausią, kūno raumenuką, šypsenos – taip pat!

Anusara joga, tai moderni Hatha jogos atšaka, orientuota į universalius asanos išlygiavimo principus (angl. Universal Principles of Alignment – UPA’s), kuriuos taikant net ir sudėtingiausios pozos tampa prieinamesnės, yra atliekamos taisyklingai, taigi ir maksimaliai saugiai bei naudingai.

 

Anusara Jums, jei:

  • Patinka intelektuali praktika, kuomet mokytojas savo kalba detaliai “įveda” ir “išveda” iš asanos bei pakoreguoja laikyseną jose.
  • Domina tiksli atliekamų asanų architektūra (išlygiavimas, angl. alignment) bei judesio biomechanika.
  • Darant jogą kyla klausimų kaip ir kodėl, o tikslių atsakymų į juos neturėjimas galbūt atbaido nuo kilimėlio.
  • Norisi labai sąmoningos pamokos, kuomet āsanos išlaikomos ilgiau, pajaučiant kaip sąveikauja fizinis bei energetinis kūnai.

 


UŽSIĖMIMĄ VES:
 Vaiva Barendregt

Vaiva yra verslo komunikacijos konsultantė bei tarptautinės kategorijos sertifikuota jogos mokytoja, mokslus baigusi bei jogos mokiusi Olandijos, Ispanijos jogos mokyklose, studijose bei individualiai.
Ji veda “Anusara Elements™”, “Vinyasa Flow”, “Vinyasa Slow Flow”, “Vinyasa Yin&Yan” bei “Vinyasa YogaBody style” pamokas indvidualiai ir grupėms.

Daugiau apie mokytoją:
FB: @yogabyvaiva
Insta:  @yogabyvaiva

 

 

 

 

 

 

KADA: 2019 m. vasario 24 d. 13:00 val.

KAINA: 12 €

UŽSIĖMIMO TRUKMĖ:  1 val. 40 min.

SVARBU! Vietų kiekis užsiėmimo metu ribotas, tad išankstinė registracija ir apmokėjimas būtini!
*Registracija uždaroma 2019 m. vasario 22 d.

 

REGISTRACIJA:
REKVIZITAI:
VšĮ “Kamadevas LT”
Įmonės kodas 304446978
A. s. LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtyje nurodykite renginio pavadinimą

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika