Rebefingo sesija
su Giedre [Džiotė]

Atrask SAVE Balyje
2020-01-29
Master Mind Success Map su Gabija Om
2021-05-13

2023 m. birželio 13 d. 20:00 val.

Rebefingas – tai intensyvaus kvėpavimo technika, kurios pagalba išlaisvinamos susikaupusios kūne įtampos, stresas, gydomos emocinės traumos.

Reguliariai naudojant šią kvėpavimo techniką galima išlaisvinti savo kūną ir protą nuo sąstingio, pagerinti savijautą, organų veiklą, išgyti nuo priklausomybių ar išleisti per daug metų susikaupusias negatyvias emocijas.

Rebefingas didina džiaugsmą ir skatina teigiamą požiūrį į įvykusias ar būsimas situacijas. Į gerąją pusę keičiasi mintys, požiūris į gyvenimą ir tikslai.

 

SUSITINKAME: birželio 13 d.  20:00 val.

SESIJĄ VEDA: 
Giedrė Vaikšnoraitė, dvasinis vardas Džiotė, išvertus iš sanskrito kalbos – amžina visatos šviesa. Sertifikuota jogos instruktorė, vedanti hatha jogos užsiėmimus, juoko jogos instruktorė, rebefingo (sąmoningo kvėpavimo) instruktorė. Giedrė sako, kad ši praktika jai labiausiai padėjo pragyventi sunkiausias gyvenimo akimirkas, todėl tiki, kad gali padėti kiekvienam išsigelbėti iš bet kokio kalėjimo.

 

KAINA: 20 Eur

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika