Sąmoningo kvėpavimo /
rebefingo terapija

Pergimimo – išliūliavimo praktika
2022-06-07
Vėlinės | paleidimai su Danguole Tantrapath
2020-06-28

Sekmadienis, tai laikas susitikimui su Savimi.
Paleisti tai kas nereikalinga ir įsikvėpti naujos energijos artėjančios savaitės pradžiai.

 

KAS YRA SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS/ REBEFINGAS?
Rebefingas – tai sąmoningo kvėpavimo praktika, kuri suteikia džiaugsmo, atsipalaidavimo, laisvės ir atsinaujinančios energijos bei jėgų. Tai emociniame lygmenyje veikianti terapija, kuri yra dinamiška, galinga ir labai praktiška. Tuo pačiu metu leidžianti susitikti su savimi, rasti atsakymus į svarbius klausimus. Rebefingo metu žmogus guli ant nugaros ir ritmingai kvėpuoja apie valandą, tuomet fiziniu bei energetiniu kūnu pradeda laisvai tekėti ir cirkuliuoti gyvybinė energija. Į paviršių yra iškeliamos ir paleidžiamos užspaustos emocijos, įtampos, paleidžiami ribojantys ir varžantys įsitikinimai.

Rebefingas leidžia paleisti viską, kas sena ir ko mums nebereikia, ir į savo gyvenimą įtraukti visa, kas nauja, gera ir teigiama, pajaučiamas dėkingumas ir ryšys su aukštesniuoju aš arba tikrąja savo esatimi. Iš tiesų, tai yra atgimimas, gyvenimo džiaugsmo ir entuziazmo radimas ir sąlytis su savyje turima jėga.

 

KAIP VYKSTA SESIJA?
  • Atidarymo ratas, intencijos, kortų traukimas.
  • Įvadas į sesiją (paskaita), mokomės taisyklingo kvėpavimo
  • Rebefingo sesija
  • Uždarymo ratas, pasidalinimai
  • Po sesijos gersime gaivinančią arbatą, mėgausimės vaišėmis ir turėsime savirefleksija – tai labai svarbi integracinė dalis, mūsų suvokimams išsigryninti, susidelioti mintims. Taip pat jums svarbūs klausimai ir atsakymai.

 

KAIP PASIRUOŠTI SESIJAI?
Rekomenduojama iki sesijos 1,5 valandas nevalgyti sunkaus maisto. Dėvėkite patogius, judesių nevaržančius drabužius. Galite pasiimti su savimi vandens buteliuką, jogos kilimėliu, pagalvėlę ir pleduku bus pasirūpinta.

 

SUSITINKAME: Sekmadieniais 11:00 val.

TRUKMĖ: 2 – 2,5 val.

KAINA: 25 EUR/asm.

 

REGISTRACIJA:
FB –>  Ausra Ka
IG -> ausraka
El.paštu –> [email protected]

!SVARBU! Vietų skaičius ribotas, todėl išankstinė registracija BŪTINA.

 

 

SESIJOJE JUS LYDĖS
Aušra Kazlauskaitė – Jogos ir meditacijos mokytoja, koučingo specialistė, rebefingo instruktorė, hipnoterapeutė. Lektorė, asmeninio augimo mentorė, Mokymų, kursų ir sąmoningumo stovyklų organizatorė Lietuvoje ir užsienyje. Ajurvedos praktikė, šiuo metu studijuojjanti humanistinę psichoterapiją (HEPI).

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika