Tirpstanti širdis @Vila Om

Meditacija Ore – vakaras skirtas tik moterims
2020-06-17
Rytinė sąmoningo kvėpavimo sesija su Linu
2020-06-15

2020 m. birželio 21 d. 12:00 val.

Šį sekmadienį kviečiame popietę praleisti Viloje Om, kartu su Tautė Bernotaitė ir YIN joga. ❤️

 

Širdis – tai drąsa. Birželis, pagal senovės kinus – širdies mėnuo.

Šioje YIN jogos sesijoje atversime širdį ir veiksim inkstų meridianą. Jis senovės kinų medicinoje siejamas su drąsa.

YIN joga – meditatyvi, lėtosios jogos rūšis, skirta tempti giliesiems dariniams. Veikiam jungiamąjį audinį, raiščius, sausgysles, sąnarius, kaulus. Tai – iniški dariniai. Mažiau paslankūs, statiški. Juos ir reikia veikti iniškai. Šiek tiek kitaip nei jangiškus raumenis.

Per YIN jogą kūnas pozoje būna ilgai, kartais ir 7 minutes. Tam, kad galėtume pasiekti fasijas, arba jungiamąjį audinį. Tam reikia laiko. Beveik visąlaik būnam ant žemės. Tačiau tikrai nebūname tiltelyje ar ant galvos. Čia ne. Būname tokiose pozose, kuriose galime atpalaiduoti raumenis. Kad poveikis eitų gilyn. Lėtai, atidžiai ir labai sąmoningai. Kad kiekvienas judesys ar nejudesys būtų mūsų pasirinkimas. Nėra jokio pozos autoriteto – tik jūsų unikali anatomija ir jos atsakymai. Todėl ši joga prieinama daugeliui. Ji priima kaip mama savo vaikus – tokius, kokie jie yra. Ji švelni ir minkšta. Čia tirpstam, minkštėjam, mokomės atsiduoti procesui. Iš kūno gelmės pradeda tyliai šnibždėti ir intuicija, koks nors apleistas sumanymas, idėja. O klausytis bus erdvės.

 

YIN joga laikosi funkcinio požiūrio: neišgirsit, kaip poza turi atrodyti, išgirsit, kur norime jausti – tai yra kokią funkciją poza turi atlikti. Ir tada ieškosim jūsų varianto, kad tame kūno plote jaustumėt. Todėl visi daro skirtingai, pagal save. Jau tam reikia trupučio drąsos. Pramoksim!

 

Raktiniai žodžiai apie YIN jogą: lėta, tyli, gili, dialogas, pauzė, poilsis, atsidavimas, pasitikėjimas, minkštumas, ištirpimas, vidus, neveikimas, vanduo.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. 40 min.

– – – – – – –

PLANAS:
12:00 val. – ATVYKIMAS, susipažinimas, laisvas laikas
15:00 val. – YIN jogos sesija su Taute
17:00 val. – Pirtis/kubilas

KAINA: 12 €

Tėveliai, gera žinia ta, kad savo mažuosius galite pasiimti kartu – vaikams NEMOKAMAI! ♥️
 
⚡Visos pramogos esančios Viloje Om – NEMOKAMOS!⚡
Galėsite pasiplaukioti valtimis, vandens dviračiu, sužaisti tinklinį, lauko stalo tenisą, badmintoną, krepšinį, pasisupti galės tiek maži, tiek dideli.
 
P.S. Mes Jus pažadame pavaišinti karšta arbata, o maistu bei užkandžiais – kiekvienas rūpinasi asmeniškai.
 
❗️DĖMESIO❗️ Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas.
Daugiau info –> kreipkitės FB @StudijaOm arba el.p. [email protected]
 
REGISTRACIJA:
 
– – – – – – –

APIE MOKYTOJĄ:
TAUTĖ Bernotaitė. Esu buvusi profesionali perfekcionistė. Bet tada į gyvenimą atėjo YIN. Trejus metus mokau YIN jogos ir pati mokausi. Mokausi: pasitikėti nežinomybe, išgirsti kūno išmintį, suteikti prioritetą pauzėms, poilsiui, priimti netobulumus. Iki tol gyvenime daug dirbau su tekstais. Rašiau, verčiau, redagavau. Kūnas – ne ką mažiau įdomus tekstas. Ar žinot, kad lotyniškai „textum“ reiškia tinklas? O jungiamasis audinys kūne būtent ir atrodo kaip vienas didelis – informacinis – tinklas. Taip kad viskas labai labai susiję. Mėgstu jungti. YIN joga – ne tik tempimai. Tai gili mokykla, kaip išgirsti save. Nei maištauti prieš sistemą, nei jai paklusti. Tiesiog ramiai kurti unikaliai savo – čia tai darome pozų išraiška. Man tai atrodo labai prasminga. Mėgaujuosi paradoksu – kuo labiau paleidi, tuo lengviau ateina. Čia ir apie kūną – galėsit ištestuoti. Taigi esu jungėja ir kviečiu jus jungtis į YIN tinklą:) Tai joga, kuri įžengia giliai. Net truputį svaigina. Bet, palaukit, aš vėl apie YIN jogą, o ne apie save? Nes kažkaip labai jau ji apie mane:)“ – save pristato Tautė ❤️
 
– – – – – – –
 
❗️DĖMESIO❗️ Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas.
Daugiau info –> kreipkitės FB @StudijaOm arba el.p. [email protected]
 
REGISTRACIJA:
Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika