Kviečiame leistis į jogos nuotykį!
Nuo rugsėjo 18 d. renkama 6-10 m. vaikų jogos grupė.

Žaidybinės jogos užsiėmimai – tai smagi dėmesingumo, savimonės ir judesio kelionė.
Kvėpuodami, judėdami, bendraudami ir medituodami vaikai išmoksta geriau pažinti savo bei kitų emocijas ir jausmus, lavina kūno pusiausvyra bei mokosi nusiraminimo technikų. Užsiėmimų metu įgyti įgūdžiai gali tapti puikūs pagalbiniai įrankiai įvairiose gyvenimo situacijose vaikui augant.

Nors joga dažnai siejama su suaugusiaisiais, ji taip pat yra puiki praktika vaikams. Vaikų joga yra įdomus ir interaktyvus būdas padėti vaikams ugdyti jėgą, lankstumą ir susikaupti.

 

JOGOS NAUDA VAIKAMS:

  • Padeda lavinti dėmesingumą bei susikaupimą. Vaikai išmoksta sutelkti dėmesį į kvėpavimą, o tai padeda nuraminti mintis ir emocijas.
  • Žaidybiniai užsiėmimai sužadina vaizduotę, skatina kūrybiškumą, gerina reakciją, pusiausvyros pojūtį bei motoriką. Užsiėmimų metu vaikai būna fiziškai aktyvūs, taip pat lavinama koordinacija, balansas ir lankstumas.
  • Lavina savimonę. Vaikai mokosi geriau suvokti savo kūną, kvėpavimą ir mintis. Dėmesingumo lavinimo praktikos padeda vaikams pažinti savo kūną bei jausmus, jausti save aplinkoje, ugdo empatijos jausmą. Pratimai poromis gerina bendravimo įgūdžius, stiprina pasitikėjimą savimi, bendrystės ir ryšio jausmą.
  • Poilsis ir atsipalaidavimas. Joga yra puikus būdas atsipalaiduoti ir sumažinti stresą, vaikai mokosi atsipalaidavimo ir taisyklingo kvėpavimo pratimų, kurie gali padėti nusiraminti ir sumažinti stresą kasdienoje.

 

Jogos užsiėmimus vaikams veda, sertifikuota Yoga Alliance (RYT 200) jogos mokytoja Lina Aukštuolė, dalyvavusi Yoga Zoo vaikų jogos mokytojų kursuose (įgytas tarptautinis Yoga Allience (YACEP) sertifikatas), emocinės paramos organizacijos „Vaikų linija“ savanorė.

 

SUSITINKAME:  pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00 val.

TRUKMĖ: 1 val.

KAINA:

  • Pirmas kartas (pabandymas) – 5 EUR
  • 4 kartai (1k./sav.) – 36 EUR (galioja 1mėn.)
  • 8 kartai (2 k./sav.) – 65 EUR  (galioja 2mėn.)

!SVARBU! VYKS NEMOKAMA ĮVADINĖ PAMOKA RUGSĖJO 18 D. – registracija būtina, nes vietų skaičius ribotas.

 

REGISTRACIJA:
Tel.: +370 683 72176
El.p.: [email protected]
Asmenine žinute: FB @savajoga

 

*Vietų skaičius ribotas, todėl registracija BŪTINA.

Mokytoja

 

Lina Aukštuolė


Lina - jogos mokytoja


"Nuolatinis domėjimasis būties ir prasmės klausimais mane nuvedė į filosofijos studijas universitete, kurios suteikė dar platesnį pasaulio suvokimą ir žinojimą, kad nieko nežinau.
Dar paauglystėje susidomėjau žmogaus psichologija, vėliau ir kognityvinės elgesio terapijos metodais, dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis, baigiau „8 savaičių dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo kursus“. Sukauptas žinojimas dabar leidžia man drąsiau dalintis – tiek jogos pamokose, tiek savanorystės “Vaikų linijoje” veikloje ar kasdienoje.
Džiaugiuosi galėdama nuolatos mokytis – iš sutiktų žmonių, gamtos, kūrybos, praradimų, patirčių, savojo kelio paieškų bei klaidų."

- trumpai prisistato Lina.