Nirvana Fitness

Nirvana Fitness yra unikalus derinys teigiamos ir pakilios muzikos, ramaus ritmo, paprastos Pilateso / jogos pratimų sekos ir ritmiško kvėpavimo, kad kuo geriau detoksikuoti kūną ir patirti Nirvanos būseną.
Nirvana Fitness, tai natūralus būdas pašalinti stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksituoti kūną ir protą bei prailginti gyvenimo trukmę per pakankamą kasdieninę oksigenaciją (kūno prisotinimą deguonimi).

Medicinos mokslas paskelbė nerimą keliančius faktus, net 80 % populiacijos kvėpuoja blogai – paviršutiniškai ir nepakankamai, tik krūtine.
Vidutiniškai 20 000 įkvėpimų per dieną ir mes tai darome blogai ?
Kaip tai atsitinka?

STRESAS…ATSAKAS…STRESAS…ATSAKAS
Užburiantis ciklas, kuris per laiką sukelia stresą ir paviršutiniško kvėpavimo įprotį, atliekant 12-18 įkvėpimų per minutę!

Mokslas sako, kad mums reikia tik 6 kokybiškų įkvėpimų per minutę, kad patenkinti mūsų kūno poreikius.

Nirvana Fitness yra pagrindinė kūno ir proto detoksikacijos sistema.
Kūno detoksikacija – itin efektyvus Pilateso tonizuojančių pratimų ir jogos tempimų derinys, kuris detoksikuoja visą Jūsų kūną.
Proto detoksikacija – ritmiškas kvėpavimas su įtaigia Chillout stiliaus muzika ir “Theta” bangų technologijomis.

Nirvana Fitness nauda:
Viso kūno tonizavimas ir papildoma energijos dozė
Streso mažinimas ir laimės hormonų gamyba
Kontroliuoji kvėpavimą – kontroliuoji savo streso poveikį
Pakankamas kūno oksigenavimas (išsprendžiame lėtinio deguonies bado problema)
Nirvana protui (meditacinis efektas)
Atsinaujinimas ir atjaunėjimas (deguonis valo mūsų kraują)

Kvėpavimas yra vienintelis kūno ritmas, kurį mes galime sąmoningai kontroliuoti.

TrenerėGabija Petronytė


Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė


Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė dvasingumo bei sąmoningumo link. Be to, Gabija baigė dvejus metus trukusias neformalios praktinės psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Po to sekė įvairūs savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursai, tarp kurių – jogos, kvėpavimo, masažo grojančiais dubenimis ir kiti. Visame šiame procese „gimė“ ir pati studija.

Jogos mokytoja iki šiol žinias gilina sporto, sveikos gyvensenos seminaruose, jogos retrituose, kursuose. Domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „AŠ“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto bei vidinio pasaulio kūrėjai.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika