Kviečiame Jus laiką praleisti Studijoje Om, kartu su Vaida bei savo mažaisiais padūkėliais!
Kviečiame Jus į oro jogos užsiėmimus vaikams!

 

Vaidos vedama vaikų oro joga – tai žaismingas kūno, dvasios, koordinacijos ir koncentracijos stiprinimas oro juostos pagalba.

Kviečiame vaikučius nuo 7 iki 13 metų tapti beždžioniukais ir patirti kybojimo ore žemyn galvą džiaugsmą bei skrydžio laisvę.

 

Užsiėmimų metu, mažose grupelėse, dalinsimės meile sportui, mokysimės taisyklingos laikysenos bei kvėpavimo, stiprinsime koncentraciją, klausysime savo kūno, dalinsimės geromis emocijomis, žaismingumu ir dėkingumu.

 

Įprastai SUSITINKAME šeštadieniais:

  • 9:30 val.
  • 10:45 val.

TRUKMĖ: 1 val.

KAINA:

  • 1 kartas – 15 EUR
  • 4 kartai – 60 EUR


*Užsiėmimai skirti 7-13 metų vaikams.

 

REGISTRACIJA —> asmenine žinute FB @Vaida Marija Garuolienė arba tel.nr. +370 610 38536

 

!SVARBU! Kadangi užsiėmimuose vietų kiekis ribotas, išankstinė registracija BŪTINA.

Mokytoja

Vaida Marija Garuolienė


Vaida – vaikų oro jogos mokytoja


"Sportas ir sveikas gyvenimo būdas mane lydi nuo pat vaikystės. Nuo pat mažų dienų norėjau turėti sparnus ir skraidyti, bet vaikiškai svajonei nebuvo lemta išvysti dienos šviesą. Tačiau po daugelio metų mano svajonė išsipildė, išbandžius daugelį sporto šakų, atradau ją – oro jogą.

Su oro joga draugauju jau 7 metus, pažintį pradėjau kaip mokinė, kuriai tai buvo didžiausias gyvenimo atradimas, o vėliau supratusi, kad šiuo nuostabiu sportu ir gyvenimu būdu norėčiau dalintis su kitais, ypač vaikais, pabaigiau intensyvius instruktorių mokymus ir esu pasiruošusi dalintis įgytomis žiniomis, patirtimis ir gera emocija su mūsų mažaisiais jogiukais.

Vaikams šis aktyvus, atpalaiduojantis ir stiprinantis kūną sportas žaidimo pavidalu ugdo pasitikėjimą savimi bei padeda augti fiziškai ir dvasiškai stipriai asmenybei.

Iki susitikimo ore! <3

- trumpas Vaidos prisistatymas ir žinutė Jums.