Sąmoningo kvėpavimo sesija
su Šarūnu

Kasdien bėgame, lekiame, skubame ir dažnai nerandame nei keletos minučių SAU.
Darbai ir niekada nesibaigiantys reikalai dažnai būna svarbesni nei mūsų pačių organizmo poreikiai.
O toks gyvenimo tempas, anksčiau ar vėliau, atveda į fizinį ir emocinį disbalansą.
Nelaukite, kol kūnas Jus pats sustabdys!

Daugybe neurofiziologinių tyrimų patvirtina, kad sąmoningas kvėpavimas yra galingiausias ginklas kovoje su nerimu, nuolatiniu stresu, energijos trūkumu, chronišku nuovargiu ir nemiga. Būtent tinkamo kvėpavimo pagalba, galima atpalaiduoti įsitempusį kūną ir sulėtinti streso sąlygomis veikiantį protą.

Be išvardintų fiziologinių naudų, sąmoningas kvėpavimas skatina ir vidinę transformaciją.

 

Penktadienio vakarą kviečiame įjungti žemesnę pavarą, sulėtinti tempą ir dėmesį iš triukšmingos išorės
perkelti į savo vidų ir savo kvėpavimą.

 

Kvėpavimo sesija vyksta patogiai gulint ant kilimėlių. Prieš sesiją būsite supažindinti su sąmoningo kvėpavimo nauda bei sesijos metu naudojama kvėpavimo technika.

Jokios patirties nereikia! Reikia tik nusiteikimo giliai atsipalaiduoti ir gerai pailsėti.

 

VAKARO PROGRAMA:
20:00 Atvykimas;
20:10 Supažindinimas su kvėpavimu ir technika;
20:30 Kvėpavimo sesija;
21:30 Refleksijos;
22:00 Renginio pabaiga.

 

SESIJĄ VEDA: Šarūnas Žagaras, sertifikuotas sąmoningo kvėpavimo instruktorius, Hatha jogos mokytojas bei masažo meistras.

 

SUSITINKAME:  kas antrą penktadienio vakarą, 20:00 val.

Artimiausios numatytos sesijos:
2022.04.08
2022.04.22

 

KAINA:  20 EUR/asm.

REGISTRACIJA:  vieta rezervuojama ir papildoma informacija suteikiama parašius asmeninę žinutę į FB puslapį –> Šarūnas Žagaras

GRUPĖ:  nedidelė iki 10 dalyvių, kad kiekvienam skirti kokybišką dėmesį ir pagalbą kvėpavimo metu.

 

REKOMENDACIJOS SESIJAI:

  • Nevalgyti likus 1 val. iki sesijos (kad energija būtų maksimaliai skirta kvėpavimui, o ne virškinimui);
  • Apranga laisva, patogi ir nevaržanti;
  • Studijoje bus visos priemonės reikalingos sesijai – jogos kilimėliai, pledai ir pagalvėlės. Todėl su savimi atsinešti nieko nereikia.

 

MokytojasŠarūnas Žagaras


Sąmoningo kvėpavimo instruktorius


"Nuo pat vaikystės sportas ir judesys buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Nenuostabu, kad baigęs mokyklą pasirinkau labai judrią bei daug psichologinės ir fizinės ištvermės reikalaujančią sritį – Lietuvos kariuomenę. Laikui bėgant dideli fiziniai ir psichologiniai krūviai, sportas bei pasikartojančios traumos paliko pėdsaką mano kūne. Ir net operacijos pas geriausius Lietuvos specialistus problemų neišsprendė. Tad nusprendžiau išbandyti alternatyvius gydymo metodus ir atradau jogą.

Nuo jos ir prasidėjo mano naujas gyvenimo etapas. Po kelerių metų jogos praktikos studijoje ir savarankiškai, baigiau jogos mokytojų kursus. Vėliau sekė kvėpavimo terapijos, rebefingo ir dvasinio kvėpavimo specialistų mokymai, šiaurės Tailando terapinio masažo kursai bei masažuotojo profesijos studijos.

Palaipsniui mano pagrindine domėjimosi ir dalinimosi su kitais sritimi tapo kūno bei proto atpalaidavimo praktikos, pasitelkiant jogą, masažus bei kvėpavimą.

Iš savo asmeninės patirties supratau, kad valia, jėga, ištvermė ir disciplina gali nuvest toli, tačiau jeigu pamirštamas emocinis lygmuo – kūnas ir protas anksčiau ar vėliau pradeda rodyti nuovargio signalus, o tai daro neigiamą įtaką ir bendrai gyvenimo kokybei.

Įvairios psichologinės problemos, nuolatinis stresas, nerimas bei kitos neigiamos emocijos palieka savo pėdsakus – kūne atsiranda įtampos, raumenų sąstingiai, o tai neigiamai paveikia ir kvėpavimą. Žmogaus kūnas ir jo kvėpavimas tampa tarsi sukaustyti.

Tad kviečiu jus sustoti ir pasirūpinti savo emocine bei fizine sveikata dabar. Sąmoningą kvėpavimą kaip visapusišką savęs gydymo meną jau atrado daugybė žmonių. Kviečiu ir Jus įsitikinti šios paprastos ir tuo pačiu labai unikalios praktikos nauda."

- trumpai save pristato Šarūnas.
Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika