Tai Chi užsiėmimai:

  • Trečiadieniais – 9:30 val.
  • Penktadieniais – 18:00 val.

Daugiau informacijos bei registracija –> +370 612 19955 arba [email protected]

 

Tai Chi (Taidzičiuan) – tai kinų kovos menas, pritaikytas palaikyti sveikatą, ramų protą, vystyti vidinius pojūčius ir generuoti vidinę energiją.

Ši mankšta unikali tuo, kad tinka įvairaus amžiaus žmonėms, kadangi atliekama lėtai, sutelkiant dėmesį į vidų.

Iš pažiūros paprasti judesiai nėra tokie jau paprasti, kaip atrodo. Ateikite ir pajuskite pokyčius!

Mankšta ne tik suteikia energijos, žvalumo, ji atpalaiduoja kūną ir protą, taip pat efektyviai padeda įveikti nerimo sutrikimus, lėtinį nuovargį ar stresą. Masažuoja ir gydo vidaus organus, gerina jų funkcijas. Lavina kūno lankstumą, judesių koordinaciją ir dėmesio koncentraciją. Stiprina imuninę sistemą. Padeda įveikti įvairias lėtines ligas.

 

TRUKMĖ: 1 val. 15 min.

KAINA:
1 kartas – 11 Eur
4 kartai – 40 Eur

Tel. nr. pasiteiravimui: +370 612 19955

Mokytoja

Edita Simanavičienė


Edita – Tai Chi mokytoja


Sertifikuota instruktorė, daugelio kovų menų čempionatų dalyvė ir nugalėtoja.
Edita veda nuolatinius užsiėmimus ir paskaitas, dalyvauja įvairiuose renginiuose bei festivaliuose. Dėstė Tai chi VU Konfucijaus institute, taip pat, bendradarbiaujant su Trakų visuomenės sveikatos biuru, kartas nuo karto suteikia miesto gyventojams nemokamus užsiėmimus, kuriuos pritaiko pagal amžiaus ir skirtingo pajėgumo poreikius.

Nuo vaikystės buvau moksliukė, mėgstanti rasti atsakymus į rūpimus klausimus, stengiausi suprasti šį pasaulį, kaip jis veikia ir kodėl yra toks, koks yra. Galbūt dėl šios savybės gyvenimas negailėjo man gerų ir išmintingų mokytojų iš įvairių kultūrų ir tradicijų. Jie padėjo įžvelgti daugelį subtilių dalykų ir suprasti tam tikrų dėsnių veikimo principus. Aukštasis ekonomis ir teisinis išsilavinimas suteikė galimybes patogiai įsitaisyti sociume, tačiau viduje įvykusi vertybių takoskyra prasiskyrė tiek stipriai, kad teko pasukti įdomesniu gyvenimo keliu.

Tai chi (tai ji/ 太极) meno mokiausi pas meistrus iš Kinijos, kurie dalinosi senosios tradicijos paslaptimis kaip išlaikyti sveikatą, ramų protą, stiprų ir gyvybingą kūną. Tai chi nėra tik judesys, tai daugiau nei gyvenimo filosofija, kurios dėsniai veikia visas mūsų gyvenimo sritis ir padeda jose palaikyti pusiausvyrą. Taip tik atrodo, kad judesiai yra labai paprasti, tačiau grakštumo ir lengvumo jausmą išgauti galima tik įvaldžius tam tikras technikas bei Jin ir Jang jėgų balansą. Šios praktikos atpalaiduoja ir sutelkia dėmesį į kūno sąveiką su aplinka, taip jį stiprina, gerina koordinaciją, lankstumą, sąnarių paslankumą, ramina ir stiprina nervų sistemą, harmonizuoja vidaus organų veiklą, suteikia daugiau gyvybinių jėgų.

Neįmanoma nupasakoti Tai chi jausmo, jį galima tik patirti.

- trumpai save bei Tai chi pristato Edita.