Kviečiame Jus į jogą, kurioje kiekvienas mažas žingsnis – svarbus, bet kokia pastanga – verta pasidžiaugimo, kiekvienas pagalbos poreikis – išgirstas, kiekvienas kūnas – skirtingas ir dėl to nuostabus, kiekvienas jausmas – turintis teisę būti.

 

Joga, tai kaip rūpinimosi savimi ritualas.

Ji suteikia galimybę padėti sau patirti gyvenimą kartu su nuolatine praktika, mokinantis būti dėmesingiems kiekvieną akimirką, net ir tuomet, kai jaučiamės blogai.

 

Esu jogos mokytoja Lina, kuri tiki, kad joga yra skirta visiems ir kiekvienas ją patiriame unikaliai – galime ir turime teisę kurti savą jogą, kiekvieną kartą leidžiant sau sustoti ten kur nepatogu bei plėstis atsivėrusiose kūno ir proto erdvėse.
– apie joga pasisako Lina

 

Jogos praktikų metu norime Jus pakviesti tyrinėti ir atrasti sau tinkamiausią jogos patyrimą. Dienos bėgime skirti laiko poilsiui nuo minčių chaoso, susitelkti į sąmoningą buvimą su savimi ir savo kūnu judesio, kvėpavimo bei meditacijos dermėje.

 

Vidurdienio jogos praktikos metu:

 • Kvėpuosime kaupdami gyvybinės energijos atsargas.
 • Galėsite išbandyti pojūčio „GALIU“ malonumą – jogos praktika dažnai juo apdovanoja, tai padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi.
 • Padėsite savo kūnui sustiprėti, širdžiai atsiverti.
 • Kursime jaukumą, saugumo ir priėmimo jausmą ant jogos kilimėlių.
 • Galėsite leisti sau tiesiog būti, pajausti, išjausti. Su dėkingumu.
 • Mokysitės švelnumo ir atjautos sau – jogos fizinė praktika visada primena apie tai, kokia trapi gali būti riba, tarp skausmo ir malonumo sukėlimo savo kūnui.
 • Galėsite sutikti save esamame momente ir pakutensite savo gyvybinę energiją kūne.
 • Pasirūpinsite savimi.

 

Asmeninė jogos praktika padeda man priimti save, atrasti savyje mielaširdiškumo, nuraminti mintis ir praskaidrinti protą, išjudinti energiją kūne ir dar daugiau. Joga ir sąmoningumo praktikos išmokė, kad judant mažais žingsneliais atsiveria vis naujos galimybės, kad pavargęs kūnas ir protas gali prisipildyti šviesos ir energijos ten, kur, atrodo, jos nebuvo. Norėdama išmokti dar daugiau ir tuo pasidalinti nusprendžiau tapti jogos mokytoja. Neseniai baigusi mokytojų kursus (RYT-200) vis dar trokštu mokytis. Čia ateinu pasidalinti tuo, ką pati nešiojuosi – visokeriopa patirtimi, įgytomis žiniomis ir tikėjimu procesu.
Nekantrauju kartu su Jumis praktikuoti jogą!
– trumpa mokytojos žinutė būsimiems jogiukams <3

 

SUSITINKAME:

 • antradieniais 12:00 val.
 • penktadieniais 12:00 va.

 

TRUKMĖ: 1 val.

KAINA:

 • 1 kartas – 12 EUR
 • 4 kartai – 45 EUR (galioja 1mėn.)
 • 8 kartai – 82 EUR  (galioja 2mėn.)

 

REGISTRACIJA:
Tel.: +370 683 72176
El.p.: [email protected]
Asmenine žinute: FB @savajoga

 

*Vietų skaičius ribotas, todėl registracija BŪTINA.

Mokytoja

Lina Aukštuolė


Lina – jogos mokytoja


"Nuolatinis domėjimasis būties ir prasmės klausimais mane nuvedė į filosofijos studijas universitete, kurios suteikė dar platesnį pasaulio suvokimą ir žinojimą, kad nieko nežinau.

Dar paauglystėje susidomėjau žmogaus psichologija, vėliau ir kognityvinės elgesio terapijos metodais, dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis, baigiau „8 savaičių dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo kursus“. Sukauptas žinojimas dabar leidžia man drąsiau dalintis – tiek jogos pamokose, tiek savanorystės “Vaikų linijoje” veikloje ar kasdienoje.

Džiaugiuosi galėdama nuolatos mokytis – iš sutiktų žmonių, gamtos, kūrybos, praradimų, patirčių, savojo kelio paieškų bei klaidų."

- trumpai prisistato Lina.