Meditacijų dirbtuvės Vilniuje
„Vidinė ramybė“

Rytinė sąmoningo kvėpavimo sesija
su Linu
2019-01-03
Naujų metų meditacija ir
svajonių žemėlapio dirbtuvės
2018-12-28

2018 m. gruodžio 15-16 d. visus kviečiame į 2 dienų meditacijų dirbtuves „Vidinė ramybė“

6 valandos sau, per kurias daugiausiai laiko skirsime kvėpavimo bei judesio meditacijų praktikoms, mažinančiomis stresą, pyktį, nuovargį, didinančioms energiją bei keliančioms nuotaiką. Po šių dirbtuvių jausiesi labiau atsipalaidavęs, ramesnis ir galėsi ruoštis šeimoms šventėms su kur kas didesne vidine ramybe.

Sustok, akimirka žavinga!
Atrodo, kad „Jungle Bells“ skamba ausyse dar nuo praeitų metų, kai prekybos centrus lankei dažniau, nei meile ir dėmesiu šildei savo artimuosius? Ir tau nereikia dėti pastangų, kad prisimintum, koks buvai pernai gruodžio mėnesį – pavargęs, paskendęs darbuose, skubantis, lekiantis… Ir prie stalo atsisėsi tiesiai nuo savo kalėdinės karštinės „bėgimo takelio“ – suirzęs, neramus, nepatenkintas?
O gal norėtum, kad šiemet būtų kitaip, jei šiemet artimiesiems padovanotum ne savo kalėdinį nuovargį ir bėgimo irzulį, o šiek tiek daugiau meilės ir ramybės viduje? O kas, jei šiemet kitaip? Jei ne dovanos atneštų daugiau džiaugsmo, o pats buvimas?

Sustok. Įkvėpk. Iškvėpk.
Šiemet gali būti kitaip. Ir viskas – tik tavo rankose. Ateik. Pabūti. Pakvėpuoti. Pakalbėti. Sustoti. Įkvėpti. Iškvėpti. Pajusti. Atverti save meilei, jausmui. Atverti save Kalėdoms. Ne dovanoms, o buvimui. Buvimui su savim. Su tais, kurie tau svarbūs. Kai ramu viduje, tai ramu ir būnant šalia artimųjų. Pasidovanok dovaną sau – laiką, kurio ištiesų tu iki šiol neturėjai.

Šios dirbtuvės tau, jei nori jaustis žvalesnis, geresnės nuotaikos, pagerinti miego kokybę, daugiau šypsotis, džiaugtis, mylėti ir priimti save.

Ir visiškai nesvarbu, ar jau esi medituojantis, o gal su tuo neturėjai nieko bendro. Svarbiausia, kad būtų noras. Neabejotinai, tai bus geriausia prieškalėdinė dovana SAU – žmogui, kurį dažniausiai mes pamirštame, per rūpestį kitais.
Kuo labiau atsipalaidavęs, besišypsantis, mylintis save esi, tuo daugiau to gali perduoti savo artimiesiems.

Iškart įspėju apie galimą meditacijų šalutinį poveikį, kurį patyriau aš pati: padidėjusi vidinė ramybė, mažėjantis streso kiekis, padidėjęs darbingumas, augantys finansai, didėjantis pasitikėjimas savimi, augantis kūrybiškumas, geresni santykiai su aplinkiniais, ir, žinoma, su pačiu savimi. Skaistėjanti oda, žibančios akys, krentantis svoris… Na ir vardint galėčiau labai daug, bet geriau vieną kartą pačiam išbandyti, nei šimtą kartų išgirsti, tiesa? 
Tai patyriau aš pati, bet tai joks stebuklas – meditacijų nauda yra įrodyta moksliniais tyrimais, o meditacijų programas turi tokios įmonės kaip Apple, Google, Nike ar Yahoo.“ – sako mokytoja Simona


Simona Kupetienė
– transformacijų ir meditacijų mokytoja, ketvirtus metus gyvenanti Tailande.

„Didžiausias gyvenime lūžis įvyko, kai nusprendžiau savo gyvenimą pakeisti iš esmės. Kai atrodė, kad streso lygis mano gyvenime siekia aukštumas, supratau, kad turiu kažką daryti. Ir daryti dabar nieko nelaukiant. Todėl nusprendėme parduoti šeimos verslą, išnuomoti savo kotedžą ir išvykti pagyventi į… Tailandą. Svarbiausias tikslas buvo – pagyventi kitaip. Neabejotinai, šis gyvenimo etapas buvo ir vis dar yra gausus įdomių atradimų. Svarbiausias atrastas dalykas – tai laikas sau, kuriam, rodos, Lietuvoje laiko neturėjau visai. Niekas nevyksta be reikalo, o aš nuo pat išvykimo buvau visiškai pasiruošusi savo pokyčiams. Išbandžiau įvairiausių savitobulėjimo praktikų, mano kelyje atsirado įkvepiančių mokytojų. O man tereikėjo pasiimti viską, kas labiausiai tinkama. Šiemet Indijoje krimtau kundalini, Ošo, tantrinių meditacijų ir transformacijų mokslus dvejose mokyklose ir džiaugiuosi, galėdama Lietuvoje pasidalinti savo patirtimi!“ – sako Simona.

Asmeninis Simonos blogas apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėj –> https://www.facebook.com/tailandieciai

 

 

KADA: Gruodžio 15 ir 16 dienomis 9:00 – 12:00 val.

KAINA: 33 Eur užsiregistravus iki gruodžio 1 dienos, užsiregistravus vėliau – 44 Eur.
*Dalyvaujantiems moterų stovykloje sausio 4-6 dienomis šių užsiėmimų kaina – 30 Eur, o keliaujantiems po Tailandą vasario ar balandžio mėnesį – 20 Eur.
**Išankstinė registracija būtina.

REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScASMVd49zGHUwNIBdWfL1nd4Kkk6w7ToGJT6QgvMK68Cm6uA/viewform

SVARBU! Vieta rezervuojama tik užsiregistravus duotu adresu bei pervedus negražinamą 13 Eur avansą/registracijos mokestį.
*Likusi suma mokama susitikimo metu: 20 Eur – užsiregistravusiems iki gruodžio 1 d. ir 31 Eur užsiregistravusiems vėliau.

www.paypal.me/seokitchen arba pavedimu į sąskaitą
Bankas – Paysera, b.k. 35000, swift EVIULT21XXX
Sąskaitos nr. – LT143500010001008290
Simona Kupetienė
Jei bus klausimų – rašykite [email protected]

Jei nurodyta suma tau yra per didelė, susisiek su manimi ir rasime sprendimą!
Jei nurodyta suma tau atrodys per maža, visuomet gali pervesti didesnę sumą. Tokiu atveju padovanosiu papildomą vietą žmogui, kuriam šios praktikos galėtų būti naudingos, bet jis šiuo metu sau to leisti negali. 

DĖMESIO! Maža grupė ir vietų skaičius ribotas. Dėl galimybės apsilankyti tik vieną dieną – susisiekite gruodžio 13-14 dienomis.

Kontaktai: [email protected], viber/whatsapp/line +66629574499

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika