DAILĖS TERAPIJA:
seksualinės/kūrybinės
energijos tėkmės atpalaidavimas

Moterų vakaras Aukštesnysis AŠ
2022-04-19
Praktikos sielai diena – Raktas į naują pasaulį
2022-08-11

2022 m. gegužės 29 d. 15:30 val.

 

Prieš kelias savaites grįžau iš Peru, kur dar giliau pažinau savo seksualinę/kūrybinę energiją:

  • Gamtos medicina labai subtiliai (per mano pačios kūną) rodė, kaip atpalaiduoti dubens srityje strigusias emocijas, traumas, kaip atsiverti ir priimti savo seksualinę ir kūrybinę galią.
  • Ši informacija atėjo ieškant atsakymų ir vedimo, kaip galėčiau dar harmoningiau realizuoti savo kūrybingumą…
  • Pasirodo, jei laisvai neteka gyvybinė/seksualinė energija, begaliniai sunku pasiekti maksimalaus kūrybinio atsivėrimo bei įkvėpimo būsenų.
  • Taigi, siekiant savirealizacijos (įkvėpimo vedinų veiksmų), pirmiausia reikėtų susitikti ir priimti savo seksualinės energijos blokus, traumas, baimes, nes tai atveria erdvę natūraliai transformacijai ir gijimui.

 

Labai noriu dalintis, kuo gyvenu šiuo metu, todėl kviečiu jus į kelių valandų kelionę gilyn į save – be materialaus žemėlapio, tačiau su pačiu galingiausiu vidiniu kompasu. Jaukioje ir priimančioje erdvėje su mano palyda bei palaikymu – savo energija, vedimu bei žiniomis sukursiu saugią erdvę, kuri leis švelniai nukeliauti į pasąmonę ir iš jos sugrįžti su šiam gyvenimo periodui aktualiausiais atsakymais (kuriuos padėsiu įsisąmoninti). Trumpai tariant, pabūsiu „upės krantais“, kurie leidžia tai upei (terapiniam procesui) egzistuoti, ją įrėmina, bet neapriboja srovės ir gylio.

 

PRAKTIKOS METU:

  • Intuityviai parenkamos autentiškos judesio ir kvėpavimo praktikos (tikslas – nuraminti protą, sugrįžti į kūną);
  • Dailės terapija: per jausmą (be jokių „reikia taip“, „gražu-negražu“, „moku-nemoku“) kalbėsimės su savo pasąmone, kuri yra išlaisvinančiai nelogiška, dažnai pasireiškianti vaizdiniais, simboliais ir metaforomis. Smalsiai tyrinėsime;
  • Patirties integracija – grupinis darbų aptarimas (jausmo, o ne proto vedinas).

 

Vakarą kartu kviečia praleisti Monika. <3

– – – – – – – –

 

TRUKMĖ: iki 2,5 val.

KAINA: 45 eur (pavedimu prieš renginį)

 

!SVARBU! grupė nedidelė (iki 12 moterų), todėl BŪTINA išankstinė registracija.

REGISTRACIJA: asmenine žinute FB –> Monika Malinauskaitė

 

– – – – – – – –

Monika Malinauskaitė
– iš yoni energijos kurianti menininkė, dailės terapijos praktikė, įvairių prekių ženklų kūrybos vadovė, video prodiuserė, rašytoja, nepadoriai gyvenimą mylinti moteris. 

Daugiau apie Moniką ir jos vedamus užsiėmimus –> https://www.upemonika.com/

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika