Valentino diena
Tantra poroms ir pažengusiems

susi-BURTI per dailės terapiją
2022-02-08
Moterų vakaras Aukštesnysis AŠ
2022-04-19

2022 m. vasario 13 d. 17:00 val.

Valentino diena | Tantra Poroms ir Pažengusiems

Dirbtuvės skirtos Poroms, arba artimiems draugams, pažengusiems Tantros kursuose.
Bilietai parduodami tik dvigubi.
Registracijos po vieną – nepriimamos.

 

AR ŠIOS DIRBTUVĖS TAU TINKA IR BUS NAUDINGOS?
Taip, jeigu:
 • Nori sustiprinti ryšį su savo partneriu ir tuo pačiu sugrįžti į save
 • Jauti atšalimą santykiuose, nori pažadinti aistrą ir Meilę iš naujo
 • Jauti, jog su parteriu nesusikalbate, arba pakankamai vienas kito išklausote, trūksta gilaus ryšio
 • Nori turėti turiningą ir pildantį Valentino dienos pasimatymą
 • Pastaruoju metu žodis Tantra, tau tampa vis labiau girdimas ir jauti, jog atėjo metas tai patirti praktiškai
 • Nori išgyventi gilų patyrimą per praktikas, kurios gali padėti išlaikyti stiprų ryšį su partneriu, savimi, aplinkiniais ir bus naudingos visą gyvenimą
 • Neturi partnerio, tačiau pasiilgai Tantros Genties ir nori pagaliau ateiti ne tik į Pre-Tantrą, bet ir gilesnį Tantros dirbtuvių renginį. Tokiu atveju – rašyk į Tantros Genties Chatus, mano sukurtas grupes Facebooke, Telegrame ir atrask tokį patį bendražygį, kurio energija pasitiki (Grupes ir partnerio ieškojimo taisykles – nurodysiu renginio aprašymo apačioje).

 

Šis renginys – puiki proga pradėti žengti Meilės ir Pabudimo keliu, arba tai atnaujinti ir tęsti. Jei jau esi šiame kelyje – tai bus puiki proga atgaivinti praktikas, kad jų neužmirštum ir keliautum toliau. Tantra – padeda ne tik giliau pažinti save, bet ir stiprinti ryšį su savo partneriu. Nors praktikuoti galima ir vienam, tačiau būtent šis renginys – skirtas poroms ir artimiems draugams, bei Tantros Genties pažengusiems. Tai gali būti gylio santykiuose atradimas, arba grąžinimas bei tikros besąlyginės Meilės ir sakralios aistros pabudinimas.

Susipažinsi su kvėpavimo praktikomis, padedančiomis pajusti savo partnerį giliau, bei pažadinti auginančias gyvybinės energijos galias. Išmoksi išgirsti, pasakyti, išklausyti, gali būti, kad sužinosi apie save ir savo partnerį kažką naujo, nors jau ir esate kartu ilgai. Tantros praktikos dažnai padeda atrasti vidinę laisvę, pasitikėjimą savimi bei partneriu santykiuose, padeda atsikratyti priklausomybių ir į santykius bei sek.s.ualinį gyvenimą pažvelgti labiau iš sakralios, ritualinės, meditatyvios pusės. Laukia žaidimai, praktikos, patyrimai bei gili dviejų žmonių Meilės Meditacija.

 

 

 REGISTRACIJA, KAINOS, KITA SVARBI INFO 

LOKACIJA: Studija Om, Vilnius

DIRBTUVIŲ PRADŽIA: 17h, durys – 16.40h

KELIALAPIS DVIEMS ASMENIMS – 68eur (34eur asmeniui, tačiau registracija įmanoma tik dviems – po vieną bilietai neparduodami)

 

Registracija pilnai patvirtinama atlikus AVANSINĮ* pavedimą ir užpildžius registracijos anketą.

AVANSAS:
SEB: LT667044060007733011
Danguolė Petrikaitė
Suma: 18 eur
Paskirtis: Valentino dienai
(nepamirškite išsaugoti pavedimo kopijos, ar printscreen)
REGISTRACIJOS ANKETA: https://bit.ly/3oCwHpf
(nepamirškite prisegti pavedimo kopijos)

 

!SVARBU! Registraciją būtina pildyti kiekvienam dalyviui atskirai!
Poros! – jei tai staigmena – užpildykite anketą už savo partnerį!!!

 • Atlikus pavedimą ir užpildžius šią registracijos anketą, prieš pat renginį gausite el.laišką su svarbia informacija, tad pasitikrinkite
 • Renginys tinka poroms, Vienumoje esantiems pažengusiems Tantros kelyje – Tantros Genties dalyviams, arba artimiems draugams, kurių energijos saugiai sudera
 • Registracija į renginį bus stabdoma 24h iki renginio pradžios
 • Jeigu užpildžius anketą, likus 24h iki renginio negaunate jokio patvirtinimo, arba turite klausimų, parašykite – [email protected]
 • FACE CONTROL**!!!
Kuriama fiziškai, emociškai, mentaliai, dvasiškai ir energetiškai saugi erdvė, todėl būtina kiekvienam dalyviui užpildyti registracijos anketą asmeniškai.

 

KĄ SU SAVIMI TURĖTI?
 • Judesių nevaržančius, laisvus, patogius drabužius
 • Savo vandens gertuvę
 • Užkandžių (tiks viskas, kas iš augalų)/ arbatos termosą refleksijos ratui
 • Likutį nuo avanso grynais, be grąžos

 

JEIGU NETURI POROS
 • Taip pat, gali tiesiog asmeniškai parašyti draugui, ar Tantros kelyje sutiktam Angelui/Deivei ir jį pakviesti, žaisdamas mums puikiai pažįstamą Žaidimą – „Ar galėtum?“.

 

TAČIAU, PRIEŠ IEŠKANT PARTNERIO, BŪTINA ŽINOTI KELETĄ TAISYKLIŲ*** !!!
 • Draudžiamas priekabiavimas. Gavus nusiskundimų dėl priekabiavimo apie konkretų asmenį, pasilieku teisę nebeįleisti tokio asmens ateityje į renginius;
 • Tantroje – sugebėti pasakyti NE – yra didžiulė šventė ir laimėjimas. Tam nereikalingas joks pasiaiškinimas. Kartais tiesiog nesutampa energijos, arba asmuo – kuriam pasiūlai – dar nėra tam pasiruošęs ir tai visiškai nėra apie tave. Todėl gavęs NE – švęsk tai kartu su Angelu/Deive iš kurios gavai NE. Nes pasakyti NE – nėra taip lengva ir įprasta mūsų visuomenėje. Tai žmogaus stiprybė, bet jokiu būdu ne įžeidimas tau. Bandyk Laimę kitur. Pajusk širdimi ir intuicija. Nesureikšmink.
 • Gavęs pasiūlymą kartu sudalyvauti – nepamiršk padėkoti, kad žmogus turėjo drąsos pakviesti ir išsirinko būtent tave. Bet nebūtinai turi sutikti. Išlik tiesoje su savimi. Pajusk širdimi ir vidine intuicija.
 • Kviesdamas Angelą ar Deivę, nusiųsk jam šį renginį ir parodyk šias taisykles, kad perskaitytų ir susipažintų.
 • Žinok – kad po renginio turi pilną teisę nebendrauti. Tai tavo pasirinkimas. Dalyvaudami kartu – padedate vienas kitam augti ir tobulėti Tantros kelyje, pasižadate vienas kitam, jog nebus pažeista asmeninė erdvė ir Laisvė. Dalyvavimas kartu – neįpareigoja romantiniams santykiams, ar tolimesniems pasimatymams. Tai saviugdos renginys, pirmiausia skirtas – asmeninam tobulėjimui. O užsimezgusios pažintys tik privalumas ir šalutinis poveikis. Kurių turi pilną teisę atsisakyti.
 • Nieko neprivalai – viskas tik kvietimas
 • Niekas už tave geriau nežino, kokiu greičiu ir tempu tau reikia tobulėti.
 • Niekas už tave geriau nežino, ar tai tavo psichologinė trauma – blokas, ar visgi vertybė, svarbus gyvenimo principas, ar tiesiog etapas.

 

 

VEDLĖ – DANGUOLĖ PETRIKAITĖ (Tantra Path) 
Tantros dirbtuves ves patyrusi Tantros mokytoja Danguolė Petrikaitė, tantros mokyklos @Danguole Tantra path įkūrėja, baigusi „Tantra Movement School“ mokyklą pas mokytoją Michal Kali Griks iš Tailando. Taip pat profesionali aktorė, dainininkė bei sertifikuota improvizacinės humoro vaidybos – klounados terapeutė ir aktorė, iki šiol besimokanti „International School of Humor“ gydytojų – klounų tarptautinėje mokykloje, bei dirbanti Red Noses International organizacijoje.
„Daug metų savarankiškai Tantros bei sąmoningumo meną ir mokslą studijavau knygose ir ieškojau atsakymų kaip pagerinti santykius su aplinkiniais bei pačia savimi, perkelti savo gyvenimo kokybę į aukštesnį lygmenį. Prieš beveik septynis metus, sutikusi Tantros mokytoją Michal Kali Griks, pradėjau semtis Tantros praktikos ir teorijos žinių iš gyvo šaltinio ir tapau jo mokine.
Tantros mokslas mano gyvenime persipina kartu su aktorinio meistriškumo, improvizacijos, bei terapinės humoro vaidybos – klounados žiniomis ir patirtimi – kas labai smarkiai prisideda prie kūrybiškumo, gyvybingumo bei gyvenimo džiaugsmo. Šios praktikos ir žinios smarkiai prisidėjo prie mano sėkmės, motyvacijos, meilės sau, Pasauliui ir vidinės laisvės bei pasitikėjimo savimi. Tai mane labai įkvėpia, todėl pajutau misiją skleisti savo patirtį, bei praktikas žmonėms. Nesu tik teoretikė, esu praktikė, atradusi būdus, kurie veikia susikurti laimingą ir džiaugsmingą, meilės ir pasitikėjimo kupiną gyvenimą. Tantra, aktorystė bei klounada išlaisvino mane, todėl tikiu, kad tai gali būti labai naudinga ir tau. Esu pašaukta dalintis, bei padėti žmonėms.“ – sako apie save Danguolė.

 

* Avansas neatvykus į renginį, nėra grąžinamas. Vietų skaičius labai ribotas. Rezervacija su avansu – užtikrina tavo vietą renginyje, kuri galėtų būti kito dalyvio vieta. Be rezervacijos vietos nesaugomos.

** Renginio organizatoriai pasilieka teisę išprašyti iš renginio nepageidaujamus įtartinus asmenis be jokio papildomo paaiškinimo, negrąžinant lėšų. Visi, kurie atvyksta neužsiregistravę ir nepažymi anketoje renginio taisyklių sutikimo teigiamai, turi ryškių virusinių simptomų, ar negerbia renginio erdvės nuostatų, taip pat bus išprašyti. Renginyje ir prieš renginį – netoleruojamas alkoholis ir kitos svaiginančios priemonės, įskaitant ir gamtos mediciną. Taip pat kitų dalyvių asmeninės erdvės pažeidimas, priekabiavimas, trukdymas renginio vedlėms vesti praktikas ir kiti neadekvatūs ir sąmoningumo stokojantys veiksmai. Asmenų, pažeidusių Tantros bendruomenės privatumo taisykles, kitų dalyvių asmeninę erdvę, atsiskaitymo, ar saugios erdvės kūrimo taisykles – pasiliekame teisę neįleisti į renginius ir ateityje.

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika