Hipnozės paslaptys

Rebirthing’as su kristalo mandala
2019-01-02
Maudynės Gongo Garse
su Raimondu Binkausku
2018-12-25

2019 m. sausio 26 d. 11:00 val.

Hipnozė – tai lengvas, efektyvus ir itin saugus būdas neutralizuoti neigiamus, skausmingus ir sudėtingus išgyvenimus bei jų sukeltas emocijas, kurių mes per savo gyvenimą turime sukaupę nemažą bagažą. Nesvarbu kaip seniai vienas ar kitas įvykis yra mus palietęs, jei atsiminus jj, mus pasitinka neigiamos emocijos, liūdesys, nerimas, vadinasi, tas įvykis mus vis dar stipriai veikia.

Yra toks posakis – „Visi neigiami išgyvenimai mūsų kūnuose už dyką negyvena„, tai reiškia, kad jie minta mūsų energija, kuri yra mūsų sveikatos ir laimės pagrindas. Neigiami išgyvenimai mums sukelia nepaaiškinamas baimes, gadina santykius su artimaisiais, kuomet suirztame dėl smulkmenų, nei iš šio, nei iš to apima nerimas, o realiai jokio pavojaus atrodo ir nėra. Ir visa tai tik dėl to, kad nemalonių išgyventų įvykių pasekmės lieka giliai įrašytos mūsų pasąmonėje.

 

Paskaitos metu:
  • Atliksime hipnotestą( žmogaus imlumui hipnozei) ir gyvai bandysime patirti, įsisąmoninti bei pajausti hipnozės praktinę naudą, bei patirti kelionę į pasąmonę;
  • Sužinosite kaip sujungti įvairius gydimo būdus su hipnoterapija ir iš to gauti maksimalios naudos;
  • Papasakosiu apie regresinę hipnozę ir apie sielos keliones – tai yra kelionės po paeitus gyvenimus ir tarp jų, bei kokia iš to nauda.

 

Hipnozė – tai greitas ir efektyvus būdas pasiekti mūsų pasąmonės klodus ir įvykdyti pokyčius, kurie duoda naudos mūsų sveikatai bei kasdieniniam gyvenimui. 

 

Šios paskaitos tikslas supažindinti Jus su hipnoterapijos pagrindais, atskleisti paslapties šydą, kuris neretai gaubia hipnozės praktiką bei pateikti asmeninius faktus, o ne sukurtus televizijos laidų ar kino filmų.
Su hipoterapija ir regresinę hipnozę jau dirbu ketvirtus metus ir noriu su Jumis pasidalinti savo asmeniniais pastebėjimais apie teigiamą hipnoterapijos naudą žmogui, jo asmeniniam progresui ir tobulėjimui.“ –  savo mintimis dalinasi Artūras.

 

Visus susidomėjusius kviečiame atvykti, išgirsti ir patiems tai gyvai patirti. 

 

PASKAITĄ SKAITYS: Artūras Pangonis
*Daugiau informacijos rasite www.viskasimanoma.lt

DĖMESIO! Vienas iš dalyvių gaus nemokamą hipoterapijos sesiją.

KAINA: atėjus po vieną – 20 €, atėjus dviese – 35 €

SESIJOS TRUKMĖ:  2,5 – 3 val.

SVARBU! Vietų kiekis renginio metu labai ribotas, tad išankstinė registracija ir apmokėjimas būtini!

REGISTRACIJA:
REKVIZITAI:
VšĮ “Kamadevas LT”
Įmonės kodas 304446978
A. s. LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtyje nurodykite renginio pavadinimą
Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika