Rebirthing’as su kristalo mandala

Naujų metų ateities vizija ir
tikslų manifestacija
2018-12-31
Hipnozės paslaptys
2019-01-15

2019 m. sausio 12 d. 18:00 val.

Pažinę savo kūną, galite išsilaisvinti. Kūnas, tai transporto priemonė sielai, tačiau dažnai mes jį paverčiame kalėjimu. Ženkite žingsnį į savęs pažinimą ir išlaisvinimą bei leiskite sau pajusti gyvenimo skonį.

  • Ką mums sako mūsų kūnas?
  • Dėl ko susergame?
  • Dėl ko gyvenimas mus skaudina?
  • Dėl ko mums taip nesiseka?
  • Kaip galime sau padėti išsilaisvinti iš skausmo?
  • Kur slepiasi stebuklai?

 

Rebefingas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo.
Gilias tradicijas turintis cirkuliacinis kvėpavimas nuo neatmenamų laikų padeda žmonėms siekiantiems sąmoningumo, sielos apsivalymo ir harmonijos.

Siekiant sustiprinti apsivalymo efektą, harmonizuotis ir išlaisvinti savo energiją – kvėpavimą sustiprinsime kristalo mandala.

 

Rebefingas (rebirthing) – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Profesionaliai atliekamas rebefingas – tai vienas iš efektyviausių sveikatinimo ir energetinio valymosi būdų, taikomų pasaulyje. Tai procesas, padėjęs daugeliui žmonių į savo gyvenimą įnešti daugiau harmonijos.

Rebefingo seanso esmė tokia, kad žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, kvėpuoja ritmingu vientisu kvėpavimu. Energija tokio seanso metu išlaisvina žmogų nuo įtampos ir susikaupusių stresų.

Rebefingas veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas. Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai taisyklingai kvėpuojant, išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai.

 

Rebefingas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.

 

SESIJĄ VEDA: Erika ir Aurimas

KAINA: atėjus po vieną – 20 €, atėjus dviese – 35 €

TRUKMĖ:  2 val.

*Vietų kiekis labai ribotas, tad išankstinė registracija būtina!

 

REKOMENDACIJOS PRIEŠ SESIJĄ! Sesijos dieną vengti kavos ir likus 2 val. iki sesijos nevalgyti bei negerti.
NEREKOMENDUOJAMA – turintiems epilepsiją, širdies ligas, turėjusiems astmos priepolius, nepilnamečiams ir nėščioms moterims.

 

REGISTRACIJA:
REKVIZITAI:
VšĮ “Kamadevas LT”
Įmonės kodas 304446978
A. s. LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtyje nurodykite renginio pavadinimą
Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika