Kalėdinis sutartinių vakaras

KALĖDINIAI GONGAI ir KRISTALŲ DUBENYS
2016-12-19
Natūralios ir ekologiškos kosmetikos MANILLA seminaras
2016-12-23

Artėja Kalėdos, metų pabaiga. Norisi šventes pasitikti švariems, tyriems ir taikiems. Tarpušvenčiu, belaukdami Elnio Devyniaragio atnešančio Saulę ant savo ragų, kviečiame protėvių giesmėmis sutartinėmis užkurti vidinį aukurą, kurio ugnis teskleidžia darną mūsų Žemėje.

Sutartinių ratas – tai proga įsigilinti į savas šaknis. Mokinsimės trejinių ir keturinių sutartinių. Domėsimės jų prasme ir patirsime lietuvišką meditaciją. Sutartinių ratą veda Agota ir Dorotė Zdanavičiūtės, lietuviškų tradicijų puoselėtojos ir aktyvios muzikantės. Jas galite išgirsti grupėse Sen Svaja, Laiminguo, Miglaukas ir kituose įvairiuose užsienio ir lietuviškuose projektuose. Laukiame visų – tiek moterų, tiek vyrų bei vaikų.

Primename, kad šį ar bet kurį kitą mūsų studijos užsimėmimą galite įsigyti dovanų kupono pavidalu iš anksto susitarę tel. 868527000.

Data: gruodžio 29 d. 18.30 val.

Vakaro kaina: 7 €.

REGISTRACIJA:

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika