Maudynės Gongo Garse
su Raimondu Binkausku

Rytinis sąmoningas čakrų kvėpavimas
su Linu
2019-08-01
*Bliss Oro Joga
2019-07-28

2019 m. liepos 25 d. 19:00 val.

Maudynės Gonge – tai Garso Terapijos sesija, procesas, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose. Nesistenkite atsipalaiduoti – pavargsite. Savaime, natūraliai šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.

Gongas – laisvės erdvė, universalioji visatos galia.
Gongo garsas – tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija.
Maudynės gongo garse – tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje. Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

Kaip vyksta Maudynės Gonge:
Maudynių Gonge metu nieko nereikia daryti. Patogiai atsigulame, apsiklojame šiltu apklotu, užmerkiame akis ir pradedame matyti. Leidžiamės į garso kelionę.

Maudynių Gongo Garse meistras – Raimondas Binkauskas

Kiekvienas garso terapijos užsiėmimas yra kaskart naujas. Kiekvienas gongo dūžis yra dabarties pulsas. Pilnatvė, kuri skleidžiasi gongo garsais, yra ta gyvybė, kuri yra mumyse, ta pati dieviškoji kuriančioji vibracija, nuo seno vadinama Anahata Nada arba OM. Žmogus, grojantis gongu, atsiduria centre tos kuriančiosios gyvybės galios, be minčių, be strategijos, be savo asmenybės kažkokių bruožų, be vertinimų, neutralioje proto būsenoje, vadinama turiya.“ – savo mintimis dalinasi Raimondas.

KAINA: 15 €

REGISTRACIJA:

 DĖMESIO! Artimiausios maudynės 2019 m. rugpjūčio 20 d. 19 val.

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika