Pažintis su Tai Chi

Oro joga –
susipažinkime iš arčiau
2019-04-24
Arbatos gėrimo ceremonija
2019-06-14

2019 m. balandžio 25 d. 18:00 val.

Kviečiame Jus iš arčiau pažinti keletą tūkstančių metų kauptą ir saugotą senovės Kinijos išmintį.

Tai Chi judesiai kilo iš kinų kovų menų ir plačiai paplito per pasaulį dėl savo unikalumo bei akivaizdaus poveikio sveikatai. Lėtas ir koncentruotas judesys yra užpildytas begalės giluminių procesų, kurie padeda palaikyti sveikatą, ramų protą, vystyti vidinius pojūčius ir generuoti vidinę energiją. Judesiams atlikti nėra jokių amžiaus ar kūno sudėjimo apribojimų, jais mėgautis gali visi!

Ši sveikatinimo sistema taip pat efektyviai padeda įveikti nerimo sutrikimus, lėtinį nuovargį ar stresą. Masažuoja ir gydo vidaus organus, gerina jų funkcijas. Lavina kūno lankstumą, judesių koordinaciją ir dėmesio koncentraciją, gilina kvėpavimą. Stiprina imuninę sistemą ir padeda įveikti įvairias lėtines ligas.

Renginio metu iš arčiau pažinsime šį unikalų judesių meną ir jų gilią filosofiją. Atskleisime, kokią naudą jie suteikia sveikatai ir patys patirsime jos poveikį. Atliksime lengvus dinaminius judesius ir panirsime į atpalaiduojančią energijos kaupimo meditaciją.

 

Renginį ves kvalifikuota instruktorė Edita Simanavičienė, daugelio kovų menų čempionatų dalyvė bei nugalėtoja. Tai Chi aktyviai užsiima nuo 2009 m. pas meistrus iš Kinijos. Veda nuolatines sveikatingumo mankštas miesto gyventojams, kurias pritaiko įvairaus amžiaus ir skirtingo pajėgumo žmonėms. Daugelį metų gilinasi į psichosomatines ligų priežastis, kinų mediciną, kosmologiją ir teorinę fiziką.

 

 

 


TRUKMĖ:
2 val.

KAINA: 15 €
Už seminarą galite iš anksto mokėti „Studijoje Om“ arba banko pavedimu iki balandžio 22 d.
Pažymime, kad vietų skaičius ribotas ir išankstinis mokėjimas užtikrina vietą seminare!


VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS
, todėl REGISTRACIJA IR IŠANKSTINIS MOKĖJIMAS BŪTINI!
IŠ ANKSTO NESUSIMOKĖJUSIUOSIUS PRIIMSIME TIK TUOMET, JEI BUS LIKUSIŲ LAISVŲ VIETŲ.

 

REGISTRACIJA:

Rekvizitai mokėjimui banko pavedimu:
Gavėjas: „VšĮ Kamadevas LT“
Įmonės kodas: 304446978
A.s.: LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“
Paskirtyje nurodykite renginio pavadinimą

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika