Praktinis tikslų seminaras moterims
Tavo sėkmės kalendorius

MOTERS MISTERIJOS II Sveikos moters balanso ratas
2017-01-02
Aštanga vinjasa jogos seminaras
2017-01-06

Praktinis tikslų seminaras moterims

„Tavo sėkmės kalendorius“

2017 m. sausio 7 d. (šeštadienis) 13.00–15.30 val.

Prasidėjo transformacijų ir realybės formavimo metai.

PRADĖK 2017 METUS EFEKTYVIAI, OPTIMISTIŠKAI IR JAU SU PIRMAIS POKYČIAIS,

SUPLANAVUSI JUOS PATI… MOTERIŠKAI…

JEI DAR NIEKAD TO NEDAREI, ŠIAIS, IŠSKIRTINIAIS METAIS TAM ATSIVERIA PUIKI IR UNIKALI GALIMYBĖ, NES METAI NEŠA ENERGIJAS, TINKAMAS SAVO GYVENIMO TRANSFORMACIJAI IR REALYBĖS FORMAVIMUI.

KITI TOKIE METAI BUS TIK PO 60 METŲ…

AR DAR KETINI LAUKTI TOKIO PALANKAUS METO 60 METŲ?

AR DUOSI SAU ŠANSĄ IR PRADĖSI NUO SAVĘS,

SAVO GEIDŽIAMO MOTERIŠKO GYVENIMO KELIO FORMAVIMO?

SEMINARE – darbas su asmeniniu 2017 m. kalendoriumi, kuriame vyks jūsų realybės formavimas ir stebuklų fiksavimas. Suplanuosite metus taip, kad jau po metų būtumėte ten, kur jau seniai  norėjote būti. Tai įmanoma tik racionalių ir iracionalių praktikų dermėje, kai veikia abu jūsų smegenų pusrutuliai.

VERTĖ TAU – Tai investicija į save, sugrįžtanti tau harmoningais santykiais, finansinio srauto padidėjimu, netikėtomis dovanomis ir kitais „moteriškais“ malonumais. Tai tavo galimo savisabotažo ir tinginystės suvaldymas, neigiamos aplinkos įtakos neutralizavimas ir tvirtas savo kelio žinojimas. Tai drąsių, kilnių ir mylinčių moterų kelias.

TIK ĮSIVAIZDUOKITE, KIEK ĮKVĖPIMO JŪSŲ LAUKIA IŠTISUS METUS…

P. S. SVARBU! UŽSIREGISTRAVUSIOS Į SEMINARĄ, PARAŠYKITE SAVO GIMIMO METUS el. paštu:  [email protected]. Jums atsiųsime informaciją, kokios spalvos kalendorius jums rekomenduotinas įsigijimui. Jo reikės jau seminare. Darbas su juo prasidės „čia ir dabar“.  Atsineškite ir visus tikslus, kokius tik turite…

DAUG KĄ GALITE ATIDĖTI VĖLESNIAM LAIKUI, TIK NE SAVO LAIMĘ…

Virginija Dambrauskienė – edukologė, lektorė, konsultantė, saviugdos trenerė. Sertifikuota ThetaHealing® praktikė, TM (transcendentinės meditacijos) meditatorė, meditacijų mokytoja. Autorinių programų, seminarų ir metodikų autorė. Projektų „Sveiko grožio ir geros savijautos dienos moterims“, „Asmenybės pajautos ir dvasinės bendrystės“ autorė. „Streso valdymo ir subalansuoto gyvenimo programos“  kūrėja, autorinės žmogaus ugdymo ir subalansavimo sistemos „TRIO BALANCE“ autorė. VŠĮ „Pajautos grupė“ steigėja ir direktorė. Transformacinio ir patyriminio seminaro „Moters Misterijos“ kūrėja ir autorė. Konsultuoja asmeniškai  strateginio gyvenimo planavimo, karminio paso, pašaukimo, sėkmės kodo ir porų tarpusavio santykių suderinamumo ir harmonizavimo klausimais.

KAINA: 15 €.

REGISTRACIJA:

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika